Uitslagen van 1e ploeg - 3e Provinciale A

Competitie:

DoelpuntenKomende speeldag 1 op 25-08-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Berendrecht
19u00 Gespeeld op 24-08-2019
Gespeeld op 24-08-2019
Borsbeek--Meerle
15u00
Dosko--Wortel
19u30 Gespeeld op 24-08-2019
Gespeeld op 24-08-2019
KFC Meer--(Vrij)
Mariaburg A.--Olympic Pirates Deurne A.
20u00 Gespeeld op 24-08-2019
Gespeeld op 24-08-2019
Minderhout--Poppel
15u00
Pulle--Ekeren
15u00
Wijnegem--Brecht
15u00
Zandvliet--St Jozef
15u00

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 25-08-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Berendrecht
19u00 Gespeeld op 24-08-2019
Gespeeld op 24-08-2019
Borsbeek--Meerle
15u00
Dosko--Wortel
19u30 Gespeeld op 24-08-2019
Gespeeld op 24-08-2019
KFC Meer--(Vrij)
Mariaburg A.--Olympic Pirates Deurne A.
20u00 Gespeeld op 24-08-2019
Gespeeld op 24-08-2019
Minderhout--Poppel
15u00
Pulle--Ekeren
15u00
Wijnegem--Brecht
15u00
Zandvliet--St Jozef
15u00
Doelpunten Speeldag 2 op 28-08-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berendrecht--Borsbeek
19u00
Brecht--Dosko
19u00
Ekeren--Berchem B.
19u00
Meerle--Zandvliet
19u00
Olympic Pirates Deurne A.--Pulle
19u00
Poppel--Mariaburg A.
19u00
St Jozef--KFC Meer
19u00
Wijnegem--(Vrij)
Wortel--Minderhout
19u00
Doelpunten Speeldag 3 op 01-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Olympic Pirates Deurne A.
19u00 Gespeeld op 31-08-2019
Gespeeld op 31-08-2019
Berendrecht--Ekeren
15u00
Borsbeek--Zandvliet
15u00
Dosko--(Vrij)
KFC Meer--Meerle
19u30 Gespeeld op 31-08-2019
Gespeeld op 31-08-2019
Mariaburg A.--Wortel
20u00 Gespeeld op 31-08-2019
Gespeeld op 31-08-2019
Minderhout--Brecht
15u00
Pulle--Poppel
15u00
Wijnegem--St Jozef
15u00
Doelpunten Speeldag 4 op 08-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Mariaburg A.
20u00 Gespeeld op 07-09-2019
Gespeeld op 07-09-2019
Ekeren--Borsbeek
15u00
Meerle--Wijnegem
15u00
Minderhout--(Vrij)
Olympic Pirates Deurne A.--Berendrecht
20u00 Gespeeld op 07-09-2019
Gespeeld op 07-09-2019
Poppel--Berchem B.
15u00
St Jozef--Dosko
15u00
Wortel--Pulle
15u00
Zandvliet--KFC Meer
15u00
Doelpunten Speeldag 5 op 15-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Wortel
19u00 Gespeeld op 14-09-2019
Gespeeld op 14-09-2019
Berendrecht--Poppel
15u00
Borsbeek--KFC Meer
15u00
Dosko--Meerle
19u30 Gespeeld op 14-09-2019
Gespeeld op 14-09-2019
Ekeren--Olympic Pirates Deurne A.
15u00
Mariaburg A.--(Vrij)
Minderhout--St Jozef
15u00
Pulle--Brecht
15u00
Wijnegem--Zandvliet
15u00
Doelpunten Speeldag 6 op 22-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Berchem B.
20u00 Gespeeld op 21-09-2019
Gespeeld op 21-09-2019
KFC Meer--Wijnegem
19u30 Gespeeld op 21-09-2019
Gespeeld op 21-09-2019
Meerle--Minderhout
15u00
Olympic Pirates Deurne A.--Borsbeek
20u00 Gespeeld op 21-09-2019
Gespeeld op 21-09-2019
Poppel--Ekeren
15u00
Pulle--(Vrij)
St Jozef--Mariaburg A.
15u00
Wortel--Berendrecht
15u00
Zandvliet--Dosko
15u00
Doelpunten Speeldag 7 op 29-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--(Vrij)
Berendrecht--Brecht
15u00
Borsbeek--Wijnegem
15u00
Dosko--KFC Meer
19u30 Gespeeld op 28-09-2019
Gespeeld op 28-09-2019
Ekeren--Wortel
15u00
Mariaburg A.--Meerle
20u00 Gespeeld op 28-09-2019
Gespeeld op 28-09-2019
Minderhout--Zandvliet
15u00
Olympic Pirates Deurne A.--Poppel
20u00 Gespeeld op 28-09-2019
Gespeeld op 28-09-2019
Pulle--St Jozef
15u00
Doelpunten Speeldag 8 op 06-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berendrecht--(Vrij)
Brecht--Ekeren
20u00 Gespeeld op 05-10-2019
Gespeeld op 05-10-2019
KFC Meer--Minderhout
19u30 Gespeeld op 05-10-2019
Gespeeld op 05-10-2019
Meerle--Pulle
15u00
Poppel--Borsbeek
15u00
St Jozef--Berchem B.
15u00
Wijnegem--Dosko
15u00
Wortel--Olympic Pirates Deurne A.
15u00
Zandvliet--Mariaburg A.
15u00
Doelpunten Speeldag 9 op 13-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Meerle
19u00 Gespeeld op 12-10-2019
Gespeeld op 12-10-2019
Berendrecht--St Jozef
15u00
Borsbeek--Dosko
15u00
Ekeren--(Vrij)
Mariaburg A.--KFC Meer
20u00 Gespeeld op 12-10-2019
Gespeeld op 12-10-2019
Minderhout--Wijnegem
15u00
Olympic Pirates Deurne A.--Brecht
20u00 Gespeeld op 12-10-2019
Gespeeld op 12-10-2019
Poppel--Wortel
15u00
Pulle--Zandvliet
15u00
Doelpunten Speeldag 10 op 20-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Poppel
20u00 Gespeeld op 19-10-2019
Gespeeld op 19-10-2019
Dosko--Minderhout
19u30 Gespeeld op 19-10-2019
Gespeeld op 19-10-2019
KFC Meer--Pulle
19u30 Gespeeld op 19-10-2019
Gespeeld op 19-10-2019
Meerle--Berendrecht
15u00
Olympic Pirates Deurne A.--(Vrij)
St Jozef--Ekeren
15u00
Wijnegem--Mariaburg A.
15u00
Wortel--Borsbeek
15u00
Zandvliet--Berchem B.
15u00
Doelpunten Speeldag 11 op 27-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--KFC Meer
19u00 Gespeeld op 26-10-2019
Gespeeld op 26-10-2019
Berendrecht--Zandvliet
15u00
Borsbeek--Minderhout
15u00
Ekeren--Meerle
15u00
Mariaburg A.--Dosko
20u00 Gespeeld op 26-10-2019
Gespeeld op 26-10-2019
Olympic Pirates Deurne A.--St Jozef
20u00 Gespeeld op 26-10-2019
Gespeeld op 26-10-2019
Poppel--(Vrij)
Pulle--Wijnegem
15u00
Wortel--Brecht
15u00
Doelpunten Speeldag 12 op 03-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Borsbeek
20u00 Gespeeld op 02-11-2019
Gespeeld op 02-11-2019
Dosko--Pulle
19u30 Gespeeld op 02-11-2019
Gespeeld op 02-11-2019
KFC Meer--Berendrecht
19u30 Gespeeld op 02-11-2019
Gespeeld op 02-11-2019
Meerle--Olympic Pirates Deurne A.
14u30
Minderhout--Mariaburg A.
14u30
St Jozef--Poppel
14u30
Wijnegem--Berchem B.
14u30
Wortel--(Vrij)
Zandvliet--Ekeren
14u30
Doelpunten Speeldag 13 op 10-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Dosko
19u00 Gespeeld op 09-11-2019
Gespeeld op 09-11-2019
Berendrecht--Wijnegem
14u30
Borsbeek--Mariaburg A.
14u30
Brecht--(Vrij)
Ekeren--KFC Meer
14u30
Olympic Pirates Deurne A.--Zandvliet
20u00 Gespeeld op 09-11-2019
Gespeeld op 09-11-2019
Poppel--Meerle
14u30
Pulle--Minderhout
14u30
Wortel--St Jozef
14u30
Doelpunten Speeldag 14 op 17-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Borsbeek--(Vrij)
Dosko--Berendrecht
19u30 Gespeeld op 16-11-2019
Gespeeld op 16-11-2019
KFC Meer--Olympic Pirates Deurne A.
19u30 Gespeeld op 16-11-2019
Gespeeld op 16-11-2019
Mariaburg A.--Pulle
20u00 Gespeeld op 16-11-2019
Gespeeld op 16-11-2019
Meerle--Wortel
14u30
Minderhout--Berchem B.
14u30
St Jozef--Brecht
14u30
Wijnegem--Ekeren
14u30
Zandvliet--Poppel
14u30
Doelpunten Speeldag 15 op 24-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Mariaburg A.
19u00 Gespeeld op 23-11-2019
Gespeeld op 23-11-2019
Berendrecht--Minderhout
14u30
Borsbeek--Pulle
14u30
Brecht--Meerle
20u00 Gespeeld op 23-11-2019
Gespeeld op 23-11-2019
Ekeren--Dosko
14u30
Olympic Pirates Deurne A.--Wijnegem
20u00 Gespeeld op 23-11-2019
Gespeeld op 23-11-2019
Poppel--KFC Meer
14u30
St Jozef--(Vrij)
Wortel--Zandvliet
14u30
Doelpunten Speeldag 16 op 01-12-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Borsbeek--St Jozef
14u30
Dosko--Olympic Pirates Deurne A.
19u30 Gespeeld op 30-11-2019
Gespeeld op 30-11-2019
KFC Meer--Wortel
19u30 Gespeeld op 30-11-2019
Gespeeld op 30-11-2019
Mariaburg A.--Berendrecht
20u00 Gespeeld op 30-11-2019
Gespeeld op 30-11-2019
Meerle--(Vrij)
Minderhout--Ekeren
14u30
Pulle--Berchem B.
14u30
Wijnegem--Poppel
14u30
Zandvliet--Brecht
14u30
Doelpunten Speeldag 17 op 08-12-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Borsbeek
19u00 Gespeeld op 07-12-2019
Gespeeld op 07-12-2019
Berendrecht--Pulle
14u30
Brecht--KFC Meer
20u00 Gespeeld op 07-12-2019
Gespeeld op 07-12-2019
Ekeren--Mariaburg A.
14u30
Olympic Pirates Deurne A.--Minderhout
20u00 Gespeeld op 07-12-2019
Gespeeld op 07-12-2019
Poppel--Dosko
14u30
St Jozef--Meerle
14u30
Wortel--Wijnegem
14u30
Zandvliet--(Vrij)
Doelpunten Speeldag 18 op 15-12-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berendrecht--Berchem B.
14u30
Brecht--Wijnegem
20u00 Gespeeld op 14-12-2019
Gespeeld op 14-12-2019
Ekeren--Pulle
14u30
KFC Meer--(Vrij)
Meerle--Borsbeek
14u30
Olympic Pirates Deurne A.--Mariaburg A.
20u00 Gespeeld op 14-12-2019
Gespeeld op 14-12-2019
Poppel--Minderhout
14u30
St Jozef--Zandvliet
14u30
Wortel--Dosko
14u30
Doelpunten Speeldag 19 op 05-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Ekeren
19u00 Gespeeld op 04-01-2020
Gespeeld op 04-01-2020
Borsbeek--Berendrecht
14u30
Dosko--Brecht
19u30 Gespeeld op 04-01-2020
Gespeeld op 04-01-2020
KFC Meer--St Jozef
19u30 Gespeeld op 04-01-2020
Gespeeld op 04-01-2020
Mariaburg A.--Poppel
20u00 Gespeeld op 04-01-2020
Gespeeld op 04-01-2020
Minderhout--Wortel
14u30
Pulle--Olympic Pirates Deurne A.
14u30
Wijnegem--(Vrij)
Zandvliet--Meerle
14u30
Doelpunten Speeldag 20 op 12-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Minderhout
20u00 Gespeeld op 11-01-2020
Gespeeld op 11-01-2020
Dosko--(Vrij)
Ekeren--Berendrecht
14u30
Meerle--KFC Meer
14u30
Olympic Pirates Deurne A.--Berchem B.
20u00 Gespeeld op 11-01-2020
Gespeeld op 11-01-2020
Poppel--Pulle
14u30
St Jozef--Wijnegem
14u30
Wortel--Mariaburg A.
14u30
Zandvliet--Borsbeek
14u30
Doelpunten Speeldag 21 op 19-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Poppel
19u00 Gespeeld op 18-01-2020
Gespeeld op 18-01-2020
Berendrecht--Olympic Pirates Deurne A.
14u30
Borsbeek--Ekeren
14u30
Dosko--St Jozef
19u30 Gespeeld op 18-01-2020
Gespeeld op 18-01-2020
KFC Meer--Zandvliet
19u30 Gespeeld op 18-01-2020
Gespeeld op 18-01-2020
Mariaburg A.--Brecht
20u00 Gespeeld op 18-01-2020
Gespeeld op 18-01-2020
Minderhout--(Vrij)
Pulle--Wortel
14u30
Wijnegem--Meerle
14u30
Doelpunten Speeldag 22 op 26-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Pulle
20u00 Gespeeld op 25-01-2020
Gespeeld op 25-01-2020
KFC Meer--Borsbeek
19u30 Gespeeld op 25-01-2020
Gespeeld op 25-01-2020
Mariaburg A.--(Vrij)
Meerle--Dosko
14u30
Olympic Pirates Deurne A.--Ekeren
20u00 Gespeeld op 25-01-2020
Gespeeld op 25-01-2020
Poppel--Berendrecht
14u30
St Jozef--Minderhout
14u30
Wortel--Berchem B.
14u30
Zandvliet--Wijnegem
14u30
Doelpunten Speeldag 23 op 02-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Brecht
19u00 Gespeeld op 01-02-2020
Gespeeld op 01-02-2020
Berendrecht--Wortel
15u00
Borsbeek--Olympic Pirates Deurne A.
15u00
Dosko--Zandvliet
19u30 Gespeeld op 01-02-2020
Gespeeld op 01-02-2020
Ekeren--Poppel
15u00
Mariaburg A.--St Jozef
20u00 Gespeeld op 01-02-2020
Gespeeld op 01-02-2020
Minderhout--Meerle
15u00
Pulle--(Vrij)
Wijnegem--KFC Meer
15u00
Doelpunten Speeldag 24 op 09-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--(Vrij)
Brecht--Berendrecht
20u00 Gespeeld op 08-02-2020
Gespeeld op 08-02-2020
KFC Meer--Dosko
19u30 Gespeeld op 08-02-2020
Gespeeld op 08-02-2020
Meerle--Mariaburg A.
15u00
Poppel--Olympic Pirates Deurne A.
15u00
St Jozef--Pulle
15u00
Wijnegem--Borsbeek
15u00
Wortel--Ekeren
15u00
Zandvliet--Minderhout
15u00
Doelpunten Speeldag 25 op 16-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--St Jozef
19u00 Gespeeld op 15-02-2020
Gespeeld op 15-02-2020
Berendrecht--(Vrij)
Borsbeek--Poppel
15u00
Dosko--Wijnegem
19u30 Gespeeld op 15-02-2020
Gespeeld op 15-02-2020
Ekeren--Brecht
15u00
Mariaburg A.--Zandvliet
20u00 Gespeeld op 15-02-2020
Gespeeld op 15-02-2020
Minderhout--KFC Meer
15u00
Olympic Pirates Deurne A.--Wortel
20u00 Gespeeld op 15-02-2020
Gespeeld op 15-02-2020
Pulle--Meerle
15u00
Doelpunten Speeldag 26 op 23-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Olympic Pirates Deurne A.
20u00 Gespeeld op 22-02-2020
Gespeeld op 22-02-2020
Dosko--Borsbeek
19u30 Gespeeld op 22-02-2020
Gespeeld op 22-02-2020
Ekeren--(Vrij)
KFC Meer--Mariaburg A.
19u30 Gespeeld op 22-02-2020
Gespeeld op 22-02-2020
Meerle--Berchem B.
15u00
St Jozef--Berendrecht
15u00
Wijnegem--Minderhout
15u00
Wortel--Poppel
15u00
Zandvliet--Pulle
15u00
Doelpunten Speeldag 27 op 01-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Zandvliet
19u00 Gespeeld op 29-02-2020
Gespeeld op 29-02-2020
Berendrecht--Meerle
15u00
Borsbeek--Wortel
15u00
Ekeren--St Jozef
15u00
Mariaburg A.--Wijnegem
20u00 Gespeeld op 29-02-2020
Gespeeld op 29-02-2020
Minderhout--Dosko
15u00
Olympic Pirates Deurne A.--(Vrij)
Poppel--Brecht
15u00
Pulle--KFC Meer
15u00
Doelpunten Speeldag 28 op 08-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Wortel
20u00 Gespeeld op 07-03-2020
Gespeeld op 07-03-2020
Dosko--Mariaburg A.
19u30 Gespeeld op 07-03-2020
Gespeeld op 07-03-2020
KFC Meer--Berchem B.
19u30 Gespeeld op 07-03-2020
Gespeeld op 07-03-2020
Meerle--Ekeren
15u00
Minderhout--Borsbeek
15u00
Poppel--(Vrij)
St Jozef--Olympic Pirates Deurne A.
15u00
Wijnegem--Pulle
15u00
Zandvliet--Berendrecht
15u00
Doelpunten Speeldag 29 op 15-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Wijnegem
19u00 Gespeeld op 14-03-2020
Gespeeld op 14-03-2020
Berendrecht--KFC Meer
15u00
Borsbeek--Brecht
15u00
Ekeren--Zandvliet
15u00
Mariaburg A.--Minderhout
20u00 Gespeeld op 14-03-2020
Gespeeld op 14-03-2020
Olympic Pirates Deurne A.--Meerle
20u00 Gespeeld op 14-03-2020
Gespeeld op 14-03-2020
Poppel--St Jozef
15u00
Pulle--Dosko
15u00
Wortel--(Vrij)
Doelpunten Speeldag 30 op 22-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--(Vrij)
Dosko--Berchem B.
19u30 Gespeeld op 21-03-2020
Gespeeld op 21-03-2020
KFC Meer--Ekeren
19u30 Gespeeld op 21-03-2020
Gespeeld op 21-03-2020
Mariaburg A.--Borsbeek
20u00 Gespeeld op 21-03-2020
Gespeeld op 21-03-2020
Meerle--Poppel
15u00
Minderhout--Pulle
15u00
St Jozef--Wortel
15u00
Wijnegem--Berendrecht
15u00
Zandvliet--Olympic Pirates Deurne A.
15u00
Doelpunten Speeldag 31 op 29-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Minderhout
19u00 Gespeeld op 28-03-2020
Gespeeld op 28-03-2020
Berendrecht--Dosko
15u00
Borsbeek--(Vrij)
Brecht--St Jozef
20u00 Gespeeld op 28-03-2020
Gespeeld op 28-03-2020
Ekeren--Wijnegem
15u00
Olympic Pirates Deurne A.--KFC Meer
20u00 Gespeeld op 28-03-2020
Gespeeld op 28-03-2020
Poppel--Zandvliet
15u00
Pulle--Mariaburg A.
15u00
Wortel--Meerle
15u00
Doelpunten Speeldag 32 op 05-04-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Dosko--Ekeren
19u30 Gespeeld op 04-04-2020
Gespeeld op 04-04-2020
KFC Meer--Poppel
19u30 Gespeeld op 04-04-2020
Gespeeld op 04-04-2020
Mariaburg A.--Berchem B.
20u00 Gespeeld op 04-04-2020
Gespeeld op 04-04-2020
Meerle--Brecht
15u00
Minderhout--Berendrecht
15u00
Pulle--Borsbeek
15u00
St Jozef--(Vrij)
Wijnegem--Olympic Pirates Deurne A.
15u00
Zandvliet--Wortel
15u00
Doelpunten Speeldag 33 op 19-04-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Pulle
15u00
Berendrecht--Mariaburg A.
15u00
Brecht--Zandvliet
15u00
Ekeren--Minderhout
15u00
Meerle--(Vrij)
Olympic Pirates Deurne A.--Dosko
15u00
Poppel--Wijnegem
15u00
St Jozef--Borsbeek
15u00
Wortel--KFC Meer
15u00
Doelpunten Speeldag 34 op 26-04-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Borsbeek--Berchem B.
15u00
Dosko--Poppel
15u00
KFC Meer--Brecht
15u00
Mariaburg A.--Ekeren
15u00
Meerle--St Jozef
15u00
Minderhout--Olympic Pirates Deurne A.
15u00
Pulle--Berendrecht
15u00
Wijnegem--Wortel
15u00
Zandvliet--(Vrij)