Uitslagen van 1e ploeg - 3e Provinciale A

Competitie:

DoelpuntenKomende speeldag 5 op 04-10-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Nieuwmoer
15u00
Beekhoek--Poederlee
15u00
De Kempen B.--Dosko
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
Flandria--Exc Essen
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
Gooreind--Sint Jozef
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
KFC Meer--Kasterlee
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
Oosthoven--White Star
15u00
Wortel--Poppel
15u00

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 2 op 13-09-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Exc Essen55Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 12-09-2020
Gespeeld op 12-09-2020
Gooreind12Achterbroek
19u30 Gespeeld op 12-09-2020
Gespeeld op 12-09-2020
KFC Meer43De Kempen B.
19u30 Gespeeld op 12-09-2020
Gespeeld op 12-09-2020
verslag lezen lezen
Poederlee40Dosko
15u00
Poppel32Kasterlee
15u00
Sint Jozef21Flandria
15u00
White Star30Beekhoek
15u00
Wortel10Oosthoven
15u00
Doelpunten Speeldag 3 op 20-09-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek30Dosko
15u00
Beekhoek32KFC Meer
15u00
verslag lezen lezen
De Kempen B.11Exc Essen
19u30 Gespeeld op 19-09-2020
Gespeeld op 19-09-2020
Flandria10White Star
19u30 Gespeeld op 19-09-2020
Gespeeld op 19-09-2020
Gooreind15Wortel
19u30 Gespeeld op 19-09-2020
Gespeeld op 19-09-2020
Kasterlee31Sint Jozef
19u30 Gespeeld op 19-09-2020
Gespeeld op 19-09-2020
Nieuwmoer23Poederlee
19u30 Gespeeld op 19-09-2020
Gespeeld op 19-09-2020
Oosthoven02Poppel
15u00
Doelpunten Speeldag 4 op 27-09-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Dosko33Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 26-09-2020
Gespeeld op 26-09-2020
Exc Essen41Beekhoek
19u30 Gespeeld op 26-09-2020
Gespeeld op 26-09-2020
KFC Meer00Flandria
19u30 Gespeeld op 26-09-2020
Gespeeld op 26-09-2020
verslag lezen lezen
Poederlee30De Kempen B.
15u00
Poppel02Gooreind
15u00
Sint Jozef22Oosthoven
15u00
White Star31Kasterlee
15u00
Wortel40Achterbroek
15u00
Doelpunten Speeldag 5 op 04-10-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Nieuwmoer
15u00
Beekhoek--Poederlee
15u00
De Kempen B.--Dosko
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
Flandria--Exc Essen
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
Gooreind--Sint Jozef
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
KFC Meer--Kasterlee
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
Oosthoven--White Star
15u00
Wortel--Poppel
15u00
Doelpunten Speeldag 6 op 11-10-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Dosko--Beekhoek
19u30 Gespeeld op 10-10-2020
Gespeeld op 10-10-2020
Exc Essen--Kasterlee
19u30 Gespeeld op 10-10-2020
Gespeeld op 10-10-2020
KFC Meer--Oosthoven
19u30 Gespeeld op 10-10-2020
Gespeeld op 10-10-2020
Nieuwmoer--De Kempen B.
19u30 Gespeeld op 10-10-2020
Gespeeld op 10-10-2020
Poederlee--Flandria
15u00
Poppel--Achterbroek
15u00
Sint Jozef--Wortel
15u00
White Star--Gooreind
15u00
Doelpunten Speeldag 7 op 18-10-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--De Kempen B.
15u00
Beekhoek--Nieuwmoer
15u00
Flandria--Dosko
19u30 Gespeeld op 17-10-2020
Gespeeld op 17-10-2020
Gooreind--KFC Meer
19u30 Gespeeld op 17-10-2020
Gespeeld op 17-10-2020
Kasterlee--Poederlee
19u30 Gespeeld op 17-10-2020
Gespeeld op 17-10-2020
Oosthoven--Exc Essen
15u00
Poppel--Sint Jozef
15u00
Wortel--White Star
15u00
Doelpunten Speeldag 8 op 25-10-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
De Kempen B.--Beekhoek
19u30 Gespeeld op 24-10-2020
Gespeeld op 24-10-2020
Dosko--Kasterlee
19u30 Gespeeld op 24-10-2020
Gespeeld op 24-10-2020
Exc Essen--Gooreind
19u30 Gespeeld op 24-10-2020
Gespeeld op 24-10-2020
KFC Meer--Wortel
19u30 Gespeeld op 24-10-2020
Gespeeld op 24-10-2020
Nieuwmoer--Flandria
19u30 Gespeeld op 24-10-2020
Gespeeld op 24-10-2020
Poederlee--Oosthoven
15u00
Sint Jozef--Achterbroek
15u00
White Star--Poppel
15u00
Doelpunten Speeldag 9 op 01-11-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Beekhoek
14u30
Flandria--De Kempen B.
19u30 Gespeeld op 31-10-2020
Gespeeld op 31-10-2020
Gooreind--Poederlee
19u30 Gespeeld op 31-10-2020
Gespeeld op 31-10-2020
Kasterlee--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 31-10-2020
Gespeeld op 31-10-2020
Oosthoven--Dosko
14u30
Poppel--KFC Meer
14u30
Sint Jozef--White Star
14u30
Wortel--Exc Essen
14u30
Doelpunten Speeldag 10 op 08-11-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Beekhoek--Flandria
14u30
De Kempen B.--Kasterlee
19u30 Gespeeld op 07-11-2020
Gespeeld op 07-11-2020
Dosko--Gooreind
19u30 Gespeeld op 07-11-2020
Gespeeld op 07-11-2020
Exc Essen--Poppel
19u30 Gespeeld op 07-11-2020
Gespeeld op 07-11-2020
KFC Meer--Sint Jozef
19u30 Gespeeld op 07-11-2020
Gespeeld op 07-11-2020
Nieuwmoer--Oosthoven
19u30 Gespeeld op 07-11-2020
Gespeeld op 07-11-2020
Poederlee--Wortel
14u30
White Star--Achterbroek
14u30
Doelpunten Speeldag 1 op 11-11-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Poederlee
14u30
Beekhoek--Sint Jozef
14u30
De Kempen B.--White Star
14u30
Dosko--Exc Essen
14u30
Flandria--Poppel
14u30
Kasterlee--Wortel
14u30
Nieuwmoer--KFC Meer
14u30
Oosthoven--Gooreind
14u30
Doelpunten Speeldag 11 op 15-11-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Flandria
14u30
Gooreind--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 14-11-2020
Gespeeld op 14-11-2020
Kasterlee--Beekhoek
19u30 Gespeeld op 14-11-2020
Gespeeld op 14-11-2020
Oosthoven--De Kempen B.
14u30
Poppel--Poederlee
14u30
Sint Jozef--Exc Essen
14u30
White Star--KFC Meer
14u30
Wortel--Dosko
14u30
Doelpunten Speeldag 12 op 22-11-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Beekhoek--Oosthoven
14u30
De Kempen B.--Gooreind
14u30
Dosko--Poppel
19u30 Gespeeld op 21-11-2020
Gespeeld op 21-11-2020
Exc Essen--White Star
19u30 Gespeeld op 21-11-2020
Gespeeld op 21-11-2020
Flandria--Kasterlee
19u30 Gespeeld op 21-11-2020
Gespeeld op 21-11-2020
KFC Meer--Achterbroek
19u30 Gespeeld op 21-11-2020
Gespeeld op 21-11-2020
Nieuwmoer--Wortel
19u30 Gespeeld op 21-11-2020
Gespeeld op 21-11-2020
Poederlee--Sint Jozef
14u30
Doelpunten Speeldag 13 op 29-11-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Kasterlee
14u30
Gooreind--Beekhoek
19u30 Gespeeld op 28-11-2020
Gespeeld op 28-11-2020
KFC Meer--Exc Essen
19u30 Gespeeld op 28-11-2020
Gespeeld op 28-11-2020
Oosthoven--Flandria
14u30
Poppel--Nieuwmoer
14u30
Sint Jozef--Dosko
14u30
White Star--Poederlee
14u30
Wortel--De Kempen B.
14u30
Doelpunten Speeldag 14 op 06-12-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Exc Essen
14u30
Beekhoek--Wortel
14u30
De Kempen B.--Poppel
19u30 Gespeeld op 05-12-2020
Gespeeld op 05-12-2020
Dosko--White Star
19u30 Gespeeld op 05-12-2020
Gespeeld op 05-12-2020
Flandria--Gooreind
19u30 Gespeeld op 05-12-2020
Gespeeld op 05-12-2020
Kasterlee--Oosthoven
19u30 Gespeeld op 05-12-2020
Gespeeld op 05-12-2020
Nieuwmoer--Sint Jozef
19u30 Gespeeld op 05-12-2020
Gespeeld op 05-12-2020
Poederlee--KFC Meer
14u30
Doelpunten Speeldag 15 op 13-12-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Exc Essen--Poederlee
19u30 Gespeeld op 12-12-2020
Gespeeld op 12-12-2020
Gooreind--Kasterlee
19u30 Gespeeld op 12-12-2020
Gespeeld op 12-12-2020
KFC Meer--Dosko
19u30 Gespeeld op 12-12-2020
Gespeeld op 12-12-2020
Oosthoven--Achterbroek
14u30
Poppel--Beekhoek
14u30
Sint Jozef--De Kempen B.
14u30
White Star--Nieuwmoer
14u30
Wortel--Flandria
14u30
Doelpunten Speeldag 16 op 20-12-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Exc Essen--Dosko
19u30 Gespeeld op 19-12-2020
Gespeeld op 19-12-2020
Gooreind--Oosthoven
19u30 Gespeeld op 19-12-2020
Gespeeld op 19-12-2020
KFC Meer--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 19-12-2020
Gespeeld op 19-12-2020
Poederlee--Achterbroek
14u30
Poppel--Flandria
14u30
Sint Jozef--Beekhoek
14u30
White Star--De Kempen B.
14u30
Wortel--Kasterlee
14u30
Doelpunten Speeldag 17 op 10-01-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Gooreind
14u30
Beekhoek--White Star
14u30
De Kempen B.--KFC Meer
14u30
Dosko--Poederlee
19u30 Gespeeld op 09-01-2021
Gespeeld op 09-01-2021
Flandria--Sint Jozef
19u30 Gespeeld op 09-01-2021
Gespeeld op 09-01-2021
Kasterlee--Poppel
19u30 Gespeeld op 09-01-2021
Gespeeld op 09-01-2021
Nieuwmoer--Exc Essen
19u30 Gespeeld op 09-01-2021
Gespeeld op 09-01-2021
Oosthoven--Wortel
14u30
Doelpunten Speeldag 18 op 17-01-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Dosko--Achterbroek
19u30 Gespeeld op 16-01-2021
Gespeeld op 16-01-2021
Exc Essen--De Kempen B.
19u30 Gespeeld op 16-01-2021
Gespeeld op 16-01-2021
KFC Meer--Beekhoek
19u30 Gespeeld op 16-01-2021
Gespeeld op 16-01-2021
Poederlee--Nieuwmoer
14u30
Poppel--Oosthoven
14u30
Sint Jozef--Kasterlee
14u30
White Star--Flandria
14u30
Wortel--Gooreind
14u30
Doelpunten Speeldag 19 op 24-01-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Wortel
14u30
Beekhoek--Exc Essen
14u30
De Kempen B.--Poederlee
19u30 Gespeeld op 23-01-2021
Gespeeld op 23-01-2021
Flandria--KFC Meer
19u30 Gespeeld op 23-01-2021
Gespeeld op 23-01-2021
Gooreind--Poppel
19u30 Gespeeld op 23-01-2021
Gespeeld op 23-01-2021
Kasterlee--White Star
19u30 Gespeeld op 23-01-2021
Gespeeld op 23-01-2021
Nieuwmoer--Dosko
19u30 Gespeeld op 23-01-2021
Gespeeld op 23-01-2021
Oosthoven--Sint Jozef
14u30
Doelpunten Speeldag 20 op 31-01-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Dosko--De Kempen B.
19u30 Gespeeld op 30-01-2021
Gespeeld op 30-01-2021
Exc Essen--Flandria
19u30 Gespeeld op 30-01-2021
Gespeeld op 30-01-2021
Kasterlee--KFC Meer
19u30 Gespeeld op 30-01-2021
Gespeeld op 30-01-2021
Nieuwmoer--Achterbroek
19u30 Gespeeld op 30-01-2021
Gespeeld op 30-01-2021
Poederlee--Beekhoek
15u00
Poppel--Wortel
15u00
Sint Jozef--Gooreind
15u00
White Star--Oosthoven
15u00
Doelpunten Speeldag 21 op 07-02-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Poppel
15u00
Beekhoek--Dosko
15u00
De Kempen B.--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 06-02-2021
Gespeeld op 06-02-2021
Flandria--Poederlee
19u30 Gespeeld op 06-02-2021
Gespeeld op 06-02-2021
Gooreind--White Star
19u30 Gespeeld op 06-02-2021
Gespeeld op 06-02-2021
Kasterlee--Exc Essen
19u30 Gespeeld op 06-02-2021
Gespeeld op 06-02-2021
Oosthoven--KFC Meer
15u00
Wortel--Sint Jozef
15u00
Doelpunten Speeldag 22 op 21-02-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
De Kempen B.--Achterbroek
19u30 Gespeeld op 20-02-2021
Gespeeld op 20-02-2021
Dosko--Flandria
19u30 Gespeeld op 20-02-2021
Gespeeld op 20-02-2021
Exc Essen--Oosthoven
19u30 Gespeeld op 20-02-2021
Gespeeld op 20-02-2021
KFC Meer--Gooreind
19u30 Gespeeld op 20-02-2021
Gespeeld op 20-02-2021
Nieuwmoer--Beekhoek
19u30 Gespeeld op 20-02-2021
Gespeeld op 20-02-2021
Poederlee--Kasterlee
15u00
Sint Jozef--Poppel
15u00
White Star--Wortel
15u00
Doelpunten Speeldag 23 op 28-02-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Sint Jozef
15u00
Beekhoek--De Kempen B.
15u00
Flandria--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 27-02-2021
Gespeeld op 27-02-2021
Gooreind--Exc Essen
19u30 Gespeeld op 27-02-2021
Gespeeld op 27-02-2021
Kasterlee--Dosko
19u30 Gespeeld op 27-02-2021
Gespeeld op 27-02-2021
Oosthoven--Poederlee
15u00
Poppel--White Star
15u00
Wortel--KFC Meer
15u00
Doelpunten Speeldag 24 op 07-03-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Beekhoek--Achterbroek
15u00
De Kempen B.--Flandria
19u30 Gespeeld op 06-03-2021
Gespeeld op 06-03-2021
Dosko--Oosthoven
19u30 Gespeeld op 06-03-2021
Gespeeld op 06-03-2021
Exc Essen--Wortel
19u30 Gespeeld op 06-03-2021
Gespeeld op 06-03-2021
KFC Meer--Poppel
19u30 Gespeeld op 06-03-2021
Gespeeld op 06-03-2021
Nieuwmoer--Kasterlee
19u30 Gespeeld op 06-03-2021
Gespeeld op 06-03-2021
Poederlee--Gooreind
15u00
White Star--Sint Jozef
15u00
Doelpunten Speeldag 25 op 14-03-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--White Star
15u00
Flandria--Beekhoek
19u30 Gespeeld op 13-03-2021
Gespeeld op 13-03-2021
Gooreind--Dosko
19u30 Gespeeld op 13-03-2021
Gespeeld op 13-03-2021
Kasterlee--De Kempen B.
19u30 Gespeeld op 13-03-2021
Gespeeld op 13-03-2021
Oosthoven--Nieuwmoer
15u00
Poppel--Exc Essen
15u00
Sint Jozef--KFC Meer
15u00
Wortel--Poederlee
15u00
Doelpunten Speeldag 26 op 21-03-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Beekhoek--Kasterlee
15u00
De Kempen B.--Oosthoven
19u30 Gespeeld op 20-03-2021
Gespeeld op 20-03-2021
Dosko--Wortel
19u30 Gespeeld op 20-03-2021
Gespeeld op 20-03-2021
Exc Essen--Sint Jozef
19u30 Gespeeld op 20-03-2021
Gespeeld op 20-03-2021
Flandria--Achterbroek
19u30 Gespeeld op 20-03-2021
Gespeeld op 20-03-2021
KFC Meer--White Star
19u30 Gespeeld op 20-03-2021
Gespeeld op 20-03-2021
Nieuwmoer--Gooreind
19u30 Gespeeld op 20-03-2021
Gespeeld op 20-03-2021
Poederlee--Poppel
15u00
Doelpunten Speeldag 27 op 28-03-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--KFC Meer
15u00
Gooreind--De Kempen B.
19u30 Gespeeld op 27-03-2021
Gespeeld op 27-03-2021
Kasterlee--Flandria
19u30 Gespeeld op 27-03-2021
Gespeeld op 27-03-2021
Oosthoven--Beekhoek
15u00
Poppel--Dosko
15u00
Sint Jozef--Poederlee
15u00
White Star--Exc Essen
15u00
Wortel--Nieuwmoer
15u00
Doelpunten Speeldag 28 op 11-04-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Beekhoek--Gooreind
15u00
De Kempen B.--Wortel
19u30 Gespeeld op 10-04-2021
Gespeeld op 10-04-2021
Dosko--Sint Jozef
19u30 Gespeeld op 10-04-2021
Gespeeld op 10-04-2021
Exc Essen--KFC Meer
19u30 Gespeeld op 10-04-2021
Gespeeld op 10-04-2021
Flandria--Oosthoven
19u30 Gespeeld op 10-04-2021
Gespeeld op 10-04-2021
Kasterlee--Achterbroek
19u30 Gespeeld op 10-04-2021
Gespeeld op 10-04-2021
Nieuwmoer--Poppel
19u30 Gespeeld op 10-04-2021
Gespeeld op 10-04-2021
Poederlee--White Star
15u00
Doelpunten Speeldag 29 op 18-04-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Exc Essen--Achterbroek
15u00
Gooreind--Flandria
15u00
KFC Meer--Poederlee
15u00
Oosthoven--Kasterlee
15u00
Poppel--De Kempen B.
15u00
Sint Jozef--Nieuwmoer
15u00
White Star--Dosko
15u00
Wortel--Beekhoek
15u00
Doelpunten Speeldag 30 op 25-04-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Oosthoven
15u00
Beekhoek--Poppel
15u00
De Kempen B.--Sint Jozef
15u00
Dosko--KFC Meer
15u00
Flandria--Wortel
15u00
Kasterlee--Gooreind
15u00
Nieuwmoer--White Star
15u00 Gespeeld op 24-04-2021
Gespeeld op 24-04-2021
Poederlee--Exc Essen
15u00