Uitslagen van Reserven B.

Competitie:

DoelpuntenKomende speeldag 8 op 19-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--Oosthoven B
14u30
Arendonk C--Weelde B
20u00 Gespeeld op 18-10-2019
Gespeeld op 18-10-2019
Flandria B--Zwaneven B
15u00
Flandria C.--Witgoor Dessel B
15u00
Merksplas C--Poppel B
13u15
Minderhout B--K.F.C. Meer B
15u00
White Star C--Vlimmeren B
12u30

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 31-08-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B20Minderhout B
14u30
Arendonk C12Flandria B
20u00 Gespeeld op 30-08-2019
Gespeeld op 30-08-2019
Merksplas C16White Star C
13u15
Oosthoven B14Witgoor Dessel B
13u00
Poppel B41Zwaneven B
15u00
Vlimmeren B--Flandria C.
uitg.
Weelde B11K.F.C. Meer B
15u00
Doelpunten Speeldag 2 op 07-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Flandria B41Merksplas C
15u00
Flandria C.--Arendonk B
uitg.
K.F.C. Meer B25Oosthoven B
15u00
Minderhout B34Arendonk C
15u00
White Star C42Poppel B
12u30
Witgoor Dessel B22Vlimmeren B
14u00
Zwaneven B14Weelde B
15u00
Doelpunten Speeldag 3 op 14-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk C23Flandria C.
Gespeeld op 13-09-2019
Gespeeld op 13-09-2019
Merksplas C01Minderhout B
13u15
Oosthoven B03Zwaneven B
13u00
Poppel B11Flandria B
15u00
Vlimmeren B84Arendonk B
15u00
Weelde B12White Star C
15u00
Witgoor Dessel B71K.F.C. Meer B
14u00
Doelpunten Speeldag 4 op 21-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B12Arendonk C
14u30
Flandria B50Weelde B
FF
Flandria C.21Merksplas C
15u00
K.F.C. Meer B13Vlimmeren B
15u00
Minderhout B62Poppel B
15u00
White Star C50Oosthoven B
12u30
Zwaneven B24Witgoor Dessel B
15u00
Doelpunten Speeldag 5 op 28-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B23Zwaneven B
15u00
Merksplas C13Arendonk B
13u15
Oosthoven B25Flandria B
13u00
Poppel B01Flandria C.
15u00
Vlimmeren B81Arendonk C
15u00
Weelde B13Minderhout B
15u00
White Star C23Witgoor Dessel B
14u00
Doelpunten Speeldag 6 op 05-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B60Poppel B
14u30
Arendonk C42Merksplas C
20u00 Gespeeld op 04-10-2019
Gespeeld op 04-10-2019
Flandria C.32Weelde B
15u00
Minderhout B31Oosthoven B
15u00
White Star C52K.F.C. Meer B
12u30
Witgoor Dessel B21Flandria B
15u00
Zwaneven B15Vlimmeren B
15u00
Doelpunten Speeldag 7 op 12-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B20Weelde B
15u00
K.F.C. Meer B62Flandria B
15u00
Oosthoven B55Flandria C.
13u00
Poppel B--Arendonk C
15u00 Gespeeld op 07-12-2019
Gespeeld op 07-12-2019
Vlimmeren B21Merksplas C
15u00
Witgoor Dessel B21Minderhout B
14u00
Zwaneven B10White Star C
15u00
Doelpunten Speeldag 8 op 19-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--Oosthoven B
14u30
Arendonk C--Weelde B
20u00 Gespeeld op 18-10-2019
Gespeeld op 18-10-2019
Flandria B--Zwaneven B
15u00
Flandria C.--Witgoor Dessel B
15u00
Merksplas C--Poppel B
13u15
Minderhout B--K.F.C. Meer B
15u00
White Star C--Vlimmeren B
12u30
Doelpunten Speeldag 9 op 26-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B--Flandria C.
15u00
Oosthoven B--Arendonk C
13u00
Vlimmeren B--Poppel B
15u00
Weelde B--Merksplas C
15u00
White Star C--Flandria B
12u30
Witgoor Dessel B--Arendonk B
14u00
Zwaneven B--Minderhout B
15u00
Doelpunten Speeldag 10 op 02-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--K.F.C. Meer B
14u30
Arendonk C--Witgoor Dessel B
20u00 Gespeeld op 01-11-2019
Gespeeld op 01-11-2019
Flandria B--Vlimmeren B
14u30
Flandria C.--Zwaneven B
15u00
Merksplas C--Oosthoven B
13u15
Minderhout B--White Star C
14u30
Poppel B--Weelde B
14u30
Doelpunten Speeldag 11 op 09-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Flandria B--Minderhout B
14u30
K.F.C. Meer B--Arendonk C
14u30
Oosthoven B--Poppel B
14u00
Vlimmeren B--Weelde B
14u30
White Star C--Flandria C.
12u30
Witgoor Dessel B--Merksplas C
14u30
Zwaneven B--Arendonk B
14u30
Doelpunten Speeldag 12 op 16-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--White Star C
14u30
Arendonk C--Zwaneven B
20u00 Gespeeld op 15-11-2019
Gespeeld op 15-11-2019
Flandria C.--Flandria B
14u30
Merksplas C--K.F.C. Meer B
13u15
Poppel B--Witgoor Dessel B
14u30
Vlimmeren B--Minderhout B
14u30
Weelde B--Oosthoven B
14u30
Doelpunten Speeldag 13 op 23-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Flandria B--Arendonk B
14u30
K.F.C. Meer B--Poppel B
14u30
Minderhout B--Flandria C.
14u30
Oosthoven B--Vlimmeren B
13u00
White Star C--Arendonk C
12u30
Witgoor Dessel B--Weelde B
14u00
Zwaneven B--Merksplas C
14u30
Doelpunten Speeldag 14 op 30-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk C--Vlimmeren B
14u30
Flandria B--Arendonk C
14u30
K.F.C. Meer B--Weelde B
14u30
Minderhout B--Arendonk B
14u30
White Star C--Merksplas C
12u30
Witgoor Dessel B--Oosthoven B
14u00
Zwaneven B--Poppel B
14u30
Doelpunten Speeldag 15 op 11-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--Flandria C.
14u30
Arendonk C--Minderhout B
20u00 Gespeeld op 10-01-2020
Gespeeld op 10-01-2020
Merksplas C--Flandria B
13u15
Oosthoven B--K.F.C. Meer B
13u00
Poppel B--White Star C
14u30
Vlimmeren B--Witgoor Dessel B
14u30
Weelde B--Zwaneven B
14u30
Doelpunten Speeldag 16 op 18-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--Vlimmeren B
14u30
Flandria B--Poppel B
14u30
Flandria C.--Arendonk C
14u30
K.F.C. Meer B--Witgoor Dessel B
14u30
Minderhout B--Merksplas C
14u30
White Star C--Weelde B
12u30
Zwaneven B--Oosthoven B
14u30
Doelpunten Speeldag 17 op 25-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk C--Arendonk B
20u00 Gespeeld op 24-01-2020
Gespeeld op 24-01-2020
Merksplas C--Flandria C.
14u30
Oosthoven B--White Star C
13u00
Poppel B--Minderhout B
14u30
Vlimmeren B--K.F.C. Meer B
14u30
Weelde B--Flandria B
14u30
Witgoor Dessel B--Zwaneven B
14u00
Doelpunten Speeldag 18 op 01-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--Merksplas C
14u30
Arendonk C--Vlimmeren B
20u00 Gespeeld op 31-01-2020
Gespeeld op 31-01-2020
Flandria B--Oosthoven B
15u00
Flandria C.--Poppel B
14u30
Minderhout B--Weelde B
15u00
White Star C--Witgoor Dessel B
12u30
Zwaneven B--K.F.C. Meer B
15u00
Doelpunten Speeldag 19 op 08-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B--White Star C
15u00
Merksplas C--Arendonk C
13u15
Oosthoven B--Minderhout B
13u00
Poppel B--Arendonk B
15u00
Vlimmeren B--Zwaneven B
15u00
Weelde B--Flandria C.
15u00
Witgoor Dessel B--Flandria B
14u00
Doelpunten Speeldag 20 op 15-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk C--Poppel B
20u00 Gespeeld op 14-02-2020
Gespeeld op 14-02-2020
Flandria B--K.F.C. Meer B
15u00
Flandria C.--Oosthoven B
15u00
Merksplas C--Vlimmeren B
13u15
Minderhout B--Witgoor Dessel B
15u00
Weelde B--Arendonk B
15u00
White Star C--Zwaneven B
12u30
Doelpunten Speeldag 21 op 29-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B--Minderhout B
15u00
Oosthoven B--Arendonk B
13u00
Poppel B--Merksplas C
15u00
Vlimmeren B--White Star C
15u00
Weelde B--Arendonk C
15u00
Witgoor Dessel B--Flandria C.
14u00
Zwaneven B--Flandria B
15u00
Doelpunten Speeldag 22 op 07-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--Witgoor Dessel B
14u30
Arendonk C--Oosthoven B
202u00 Gespeeld op 06-03-2020
Gespeeld op 06-03-2020
Flandria B--White Star C
15u00
Flandria C.--K.F.C. Meer B
15u00
Merksplas C--Weelde B
13u15
Minderhout B--Zwaneven B
15u00
Poppel B--Vlimmeren B
15u00
Doelpunten Speeldag 23 op 14-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B--Arendonk B
15u00
Oosthoven B--Merksplas C
13u00
Vlimmeren B--Flandria B
15u00
Weelde B--Poppel B
15u00
White Star C--Minderhout B
12u30
Witgoor Dessel B--Arendonk C
14u00
Zwaneven B--Flandria C.
15u00
Doelpunten Speeldag 24 op 21-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--Zwaneven B
14u30
Arendonk C--K.F.C. Meer B
20u00 Gespeeld op 20-03-2020
Gespeeld op 20-03-2020
Flandria C.--White Star C
15u00
Merksplas C--Witgoor Dessel B
13u15
Minderhout B--Flandria B
15u00
Poppel B--Oosthoven B
15u00
Weelde B--Vlimmeren B
15u00
Doelpunten Speeldag 25 op 28-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Flandria B--Flandria C.
15u00
K.F.C. Meer B--Merksplas C
15u00
Minderhout B--Vlimmeren B
15u00
Oosthoven B--Weelde B
13u00
White Star C--Arendonk B
12u30
Witgoor Dessel B--Poppel B
14u00
Zwaneven B--Arendonk C
15u00
Doelpunten Speeldag 26 op 04-04-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--Flandria B
14u30
Arendonk C--White Star C
20u00 Gespeeld op 03-04-2020
Gespeeld op 03-04-2020
Flandria C.--Minderhout B
15u00
Merksplas C--Zwaneven B
13u15
Poppel B--K.F.C. Meer B
15u00
Vlimmeren B--Oosthoven B
15u00
Weelde B--Witgoor Dessel B
15u00