Uitslagen van Reserven A.

Competitie:

DoelpuntenKomende speeldag 5 op 01-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Wuustwezel A.
20U15 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Antonia B.--Heibos A.
15U00
Exc Essen A--Wildert A
19U30 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Gooreind A.--Putte
20U00 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Hoogstraten A.--K.F.C. Meer A
13U00
Loenhout A.--Brecht A.
15U00
Nieuwmoer--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 03-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.50Alberta Schilde
FF Gespeeld op 02-09-2022
Gespeeld op 02-09-2022
Antonia B.12Loenhout A.
15u00
Gooreind A.60Exc Essen A
20u00 Gespeeld op 02-09-2022
Gespeeld op 02-09-2022
Hoogstraten A.50Brecht A.
FF
K.F.C. Meer A111Putte
15u00
verslag lezen lezen
Nieuwmoer101Wildert A
20u00 Gespeeld op 02-09-2022
Gespeeld op 02-09-2022
Wuustwezel A.64Heibos A.
20u00 Gespeeld op 02-09-2022
Gespeeld op 02-09-2022
Doelpunten Speeldag 2 op 10-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde18K.F.C. Meer A
20U00 Gespeeld op 09-09-2022
Gespeeld op 09-09-2022
verslag lezen lezen
Brecht A.42Nieuwmoer
20U00 Gespeeld op 09-09-2022
Gespeeld op 09-09-2022
Exc Essen A--Antonia B.
19U30 Gespeeld op 16-12-2022
Gespeeld op 16-12-2022
Heibos A.52Hoogstraten A.
20U00 Gespeeld op 09-09-2022
Gespeeld op 09-09-2022
Loenhout A.--Achterbroek A.
Gest.
Putte25Wuustwezel A.
20U00 Gespeeld op 09-09-2022
Gespeeld op 09-09-2022
Wildert A15Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 09-09-2022
Gespeeld op 09-09-2022
Doelpunten Speeldag 3 op 17-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.12K.F.C. Meer A
20U15 Gespeeld op 16-09-2022
Gespeeld op 16-09-2022
verslag lezen lezen
Antonia B.--Wildert A
15U00 Gespeeld op 10-12-2022
Gespeeld op 10-12-2022
Gooreind A.31Brecht A.
20U00 Gespeeld op 16-09-2022
Gespeeld op 16-09-2022
Hoogstraten A.50Putte
FF
Loenhout A.70Exc Essen A
15U00
Nieuwmoer--Heibos A.
Uitg. Gespeeld op 16-09-2022
Gespeeld op 16-09-2022
Wuustwezel A.80Alberta Schilde
20U00 Gespeeld op 16-09-2022
Gespeeld op 16-09-2022
Doelpunten Speeldag 4 op 24-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde42Hoogstraten A.
20U00 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
Brecht A.05Antonia B.
20U00 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
Exc Essen A23Achterbroek A.
19U30 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
Heibos A.40Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
K.F.C. Meer A20Wuustwezel A.
15U00
verslag lezen lezen
Putte17Nieuwmoer
20U00 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
Wildert A03Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
Doelpunten Speeldag 5 op 01-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Wuustwezel A.
20U15 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Antonia B.--Heibos A.
15U00
Exc Essen A--Wildert A
19U30 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Gooreind A.--Putte
20U00 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Hoogstraten A.--K.F.C. Meer A
13U00
Loenhout A.--Brecht A.
15U00
Nieuwmoer--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Doelpunten Speeldag 6 op 08-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
Brecht A.--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
Heibos A.--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
K.F.C. Meer A--Nieuwmoer
15U00
Putte--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
Wildert A--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
Wuustwezel A.--Hoogstraten A.
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
Doelpunten Speeldag 7 op 15-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Hoogstraten A.
20U15 Gespeeld op 14-10-2022
Gespeeld op 14-10-2022
Antonia B.--Alberta Schilde
15U00
Exc Essen A--Heibos A.
19U30 Gespeeld op 14-10-2022
Gespeeld op 14-10-2022
Gooreind A.--K.F.C. Meer A
20U00 Gespeeld op 14-10-2022
Gespeeld op 14-10-2022
Loenhout A.--Putte
15U00
Nieuwmoer--Wuustwezel A.
20U00 Gespeeld op 14-10-2022
Gespeeld op 14-10-2022
Wildert A--Brecht A.
20U00 Gespeeld op 14-10-2022
Gespeeld op 14-10-2022
Doelpunten Speeldag 8 op 22-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 21-10-2022
Gespeeld op 21-10-2022
Brecht A.--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 21-10-2022
Gespeeld op 21-10-2022
Heibos A.--Wildert A
20U00 Gespeeld op 21-10-2022
Gespeeld op 21-10-2022
Hoogstraten A.--Nieuwmoer
13U00
K.F.C. Meer A--Antonia B.
15U00
Putte--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 21-10-2022
Gespeeld op 21-10-2022
Wuustwezel A.--Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 21-10-2022
Gespeeld op 21-10-2022
Doelpunten Speeldag 9 op 29-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Nieuwmoer
19U45 Gespeeld op 28-10-2022
Gespeeld op 28-10-2022
Antonia B.--Wuustwezel A.
14U30
Brecht A.--Heibos A.
19U30 Gespeeld op 28-10-2022
Gespeeld op 28-10-2022
Exc Essen A--Alberta Schilde
19U00 Gespeeld op 28-10-2022
Gespeeld op 28-10-2022
Gooreind A.--Hoogstraten A.
19U30 Gespeeld op 28-10-2022
Gespeeld op 28-10-2022
Loenhout A.--K.F.C. Meer A
14U30
Wildert A--Putte
19U30 Gespeeld op 28-10-2022
Gespeeld op 28-10-2022
Doelpunten Speeldag 10 op 05-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Wildert A
19U30 Gespeeld op 04-11-2022
Gespeeld op 04-11-2022
Heibos A.--Achterbroek A.
19U30 Gespeeld op 04-11-2022
Gespeeld op 04-11-2022
Hoogstraten A.--Antonia B.
12U30
K.F.C. Meer A--Exc Essen A
14U30
Nieuwmoer--Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 04-11-2022
Gespeeld op 04-11-2022
Putte--Brecht A.
19U30 Gespeeld op 04-11-2022
Gespeeld op 04-11-2022
Wuustwezel A.--Loenhout A.
19U30 Gespeeld op 04-11-2022
Gespeeld op 04-11-2022
Doelpunten Speeldag 11 op 12-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Gooreind A.
19U45 Gespeeld op 11-11-2022
Gespeeld op 11-11-2022
Antonia B.--Nieuwmoer
14U30
Brecht A.--Alberta Schilde
19U30 Gespeeld op 11-11-2022
Gespeeld op 11-11-2022
Exc Essen A--Wuustwezel A.
19U00 Gespeeld op 11-11-2022
Gespeeld op 11-11-2022
Heibos A.--Putte
19U30 Gespeeld op 11-11-2022
Gespeeld op 11-11-2022
Loenhout A.--Hoogstraten A.
14U30
Wildert A--K.F.C. Meer A
19U30 Gespeeld op 11-11-2022
Gespeeld op 11-11-2022
Doelpunten Speeldag 12 op 19-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Putte
19U45 Gespeeld op 18-11-2022
Gespeeld op 18-11-2022
Alberta Schilde--Heibos A.
19U30 Gespeeld op 18-11-2022
Gespeeld op 18-11-2022
Gooreind A.--Antonia B.
19U30 Gespeeld op 18-11-2022
Gespeeld op 18-11-2022
Hoogstraten A.--Exc Essen A
12U30
K.F.C. Meer A--Brecht A.
14U30
Nieuwmoer--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 18-11-2022
Gespeeld op 18-11-2022
Wuustwezel A.--Wildert A
19U30 Gespeeld op 18-11-2022
Gespeeld op 18-11-2022
Doelpunten Speeldag 13 op 26-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Antonia B.--Achterbroek A.
14U30
Brecht A.--Wuustwezel A.
19U30 Gespeeld op 25-11-2022
Gespeeld op 25-11-2022
Exc Essen A--Nieuwmoer
19U00 Gespeeld op 25-11-2022
Gespeeld op 25-11-2022
Heibos A.--K.F.C. Meer A
19U30 Gespeeld op 25-11-2022
Gespeeld op 25-11-2022
Loenhout A.--Gooreind A.
14U30
Putte--Alberta Schilde
19U30 Gespeeld op 25-11-2022
Gespeeld op 25-11-2022
Wildert A--Hoogstraten A.
19U30 Gespeeld op 25-11-2022
Gespeeld op 25-11-2022
Doelpunten Speeldag 14 op 03-12-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Achterbroek A.
19U30 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Brecht A.--Hoogstraten A.
19U30 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Exc Essen A--Gooreind A.
19U00 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Heibos A.--Wuustwezel A.
19U30 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Loenhout A.--Antonia B.
14U30
Putte--K.F.C. Meer A
19U30 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Wildert A--Nieuwmoer
19U30 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Doelpunten Speeldag 15 op 14-01-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Loenhout A.
19U45
Antonia B.--Exc Essen A
14U30
Gooreind A.--Wildert A
19U30
Hoogstraten A.--Heibos A.
12U30
K.F.C. Meer A--Alberta Schilde
14U30
Nieuwmoer--Brecht A.
20U00
Wuustwezel A.--Putte
19U30
Doelpunten Speeldag 16 op 21-01-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Wuustwezel A.
19U30 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
Brecht A.--Gooreind A.
19U30 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
Exc Essen A--Loenhout A.
19U00 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
Heibos A.--Nieuwmoer
19U30 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
K.F.C. Meer A--Achterbroek A.
14U30
Putte--Hoogstraten A.
19U30 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
Wildert A--Antonia B.
19U30 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
Doelpunten Speeldag 17 op 28-01-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Exc Essen A
19U45 Gespeeld op 27-01-2023
Gespeeld op 27-01-2023
Antonia B.--Brecht A.
14U30
Gooreind A.--Heibos A.
19U30 Gespeeld op 27-01-2023
Gespeeld op 27-01-2023
Hoogstraten A.--Alberta Schilde
12U30
Loenhout A.--Wildert A
14U30
Nieuwmoer--Putte
20U00 Gespeeld op 27-01-2023
Gespeeld op 27-01-2023
Wuustwezel A.--K.F.C. Meer A
19U30 Gespeeld op 27-01-2023
Gespeeld op 27-01-2023
Doelpunten Speeldag 18 op 04-02-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Nieuwmoer
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
Brecht A.--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
Heibos A.--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
K.F.C. Meer A--Hoogstraten A.
15U00
Putte--Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
Wildert A--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
Wuustwezel A.--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
Doelpunten Speeldag 19 op 11-02-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Wildert A
20U15 Gespeeld op 10-02-2023
Gespeeld op 10-02-2023
Antonia B.--Putte
15U00
Exc Essen A--Brecht A.
19U30 Gespeeld op 10-02-2023
Gespeeld op 10-02-2023
Gooreind A.--Alberta Schilde
20U00 Gespeeld op 10-02-2023
Gespeeld op 10-02-2023
Hoogstraten A.--Wuustwezel A.
13U00
Loenhout A.--Heibos A.
15U00
Nieuwmoer--K.F.C. Meer A
20U00 Gespeeld op 10-02-2023
Gespeeld op 10-02-2023
Doelpunten Speeldag 20 op 25-02-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 24-02-2023
Gespeeld op 24-02-2023
Brecht A.--Wildert A
20U00 Gespeeld op 24-02-2023
Gespeeld op 24-02-2023
Heibos A.--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 24-02-2023
Gespeeld op 24-02-2023
Hoogstraten A.--Achterbroek A.
13U00
K.F.C. Meer A--Gooreind A.
15U00
Putte--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 24-02-2023
Gespeeld op 24-02-2023
Wuustwezel A.--Nieuwmoer
20U00 Gespeeld op 24-02-2023
Gespeeld op 24-02-2023
Doelpunten Speeldag 21 op 04-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Brecht A.
20U15 Gespeeld op 03-03-2023
Gespeeld op 03-03-2023
Antonia B.--K.F.C. Meer A
15U00
Exc Essen A--Putte
19U30 Gespeeld op 03-03-2023
Gespeeld op 03-03-2023
Gooreind A.--Wuustwezel A.
20U00 Gespeeld op 03-03-2023
Gespeeld op 03-03-2023
Loenhout A.--Alberta Schilde
15U00
Nieuwmoer--Hoogstraten A.
20U00 Gespeeld op 03-03-2023
Gespeeld op 03-03-2023
Wildert A--Heibos A.
20U00 Gespeeld op 03-03-2023
Gespeeld op 03-03-2023
Doelpunten Speeldag 22 op 11-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 10-03-2023
Gespeeld op 10-03-2023
Heibos A.--Brecht A.
20U00 Gespeeld op 10-03-2023
Gespeeld op 10-03-2023
Hoogstraten A.--Gooreind A.
13U00
K.F.C. Meer A--Loenhout A.
15U00
Nieuwmoer--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 10-03-2023
Gespeeld op 10-03-2023
Putte--Wildert A
20U00 Gespeeld op 10-03-2023
Gespeeld op 10-03-2023
Wuustwezel A.--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 10-03-2023
Gespeeld op 10-03-2023
Doelpunten Speeldag 23 op 18-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Heibos A.
20U15 Gespeeld op 17-03-2023
Gespeeld op 17-03-2023
Antonia B.--Hoogstraten A.
15U00
Brecht A.--Putte
20U00 Gespeeld op 17-03-2023
Gespeeld op 17-03-2023
Exc Essen A--K.F.C. Meer A
19U30 Gespeeld op 17-03-2023
Gespeeld op 17-03-2023
Gooreind A.--Nieuwmoer
20U00 Gespeeld op 17-03-2023
Gespeeld op 17-03-2023
Loenhout A.--Wuustwezel A.
15U00
Wildert A--Alberta Schilde
20U00 Gespeeld op 17-03-2023
Gespeeld op 17-03-2023
Doelpunten Speeldag 24 op 25-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Brecht A.
20U00 Gespeeld op 24-03-2023
Gespeeld op 24-03-2023
Gooreind A.--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 24-03-2023
Gespeeld op 24-03-2023
Hoogstraten A.--Loenhout A.
13U00
K.F.C. Meer A--Wildert A
15U00
Nieuwmoer--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 24-03-2023
Gespeeld op 24-03-2023
Putte--Heibos A.
20U00 Gespeeld op 24-03-2023
Gespeeld op 24-03-2023
Wuustwezel A.--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 24-03-2023
Gespeeld op 24-03-2023
Doelpunten Speeldag 25 op 01-04-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Antonia B.--Gooreind A.
15U00
Brecht A.--K.F.C. Meer A
20U00 Gespeeld op 31-03-2023
Gespeeld op 31-03-2023
Exc Essen A--Hoogstraten A.
19U30 Gespeeld op 31-03-2023
Gespeeld op 31-03-2023
Heibos A.--Alberta Schilde
20U00 Gespeeld op 31-03-2023
Gespeeld op 31-03-2023
Loenhout A.--Nieuwmoer
15U00
Putte--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 31-03-2023
Gespeeld op 31-03-2023
Wildert A--Wuustwezel A.
20U00 Gespeeld op 31-03-2023
Gespeeld op 31-03-2023
Doelpunten Speeldag 26 op 15-04-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Antonia B.
20U15 Gespeeld op 14-04-2023
Gespeeld op 14-04-2023
Alberta Schilde--Putte
20U00 Gespeeld op 14-04-2023
Gespeeld op 14-04-2023
Gooreind A.--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 14-04-2023
Gespeeld op 14-04-2023
Hoogstraten A.--Wildert A
13U00
K.F.C. Meer A--Heibos A.
15U00
Nieuwmoer--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 14-04-2023
Gespeeld op 14-04-2023
Wuustwezel A.--Brecht A.
20U00 Gespeeld op 14-04-2023
Gespeeld op 14-04-2023