Competitie: Reserven A.
Reserven A.

Ploegvoorstelling:

Onze Reserven A. voor het seizoen 2022-2023 :

Bjorn Geerts, Joey Rombouts, Arno Geerts, Bjorn Dekkers, Rob Dictus, Kenneth Van Aelten, Sam Tilburgs, Remy Goris, Ben Tilburgs, Jef Van De Plas, Rik Aerts, Bram Martens, Willem Schelles, Niels Aerts en Gert Van Alphen.

Trainer : Sven Van Der Auwera

Delegee : Koen Jansen

Kiné : Ward Brosens

 

 

Clubs die meedoen aan deze competitie:

Achterbroek A., Alberta Schilde, Antonia B., Brecht A., Exc Essen A, Gooreind A., Heibos A., Hoogstraten A., K.F.C. Meer A, Loenhout A., Nieuwmoer, Putte, Wildert A, Wuustwezel A.

Wedstrijdkalender:

DoelpuntenKomende speeldag 5 op 01-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Wuustwezel A.
20U15 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Antonia B.--Heibos A.
15U00
Exc Essen A--Wildert A
19U30 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Gooreind A.--Putte
20U00 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Hoogstraten A.--K.F.C. Meer A
13U00
Loenhout A.--Brecht A.
15U00
Nieuwmoer--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 03-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.50Alberta Schilde
FF Gespeeld op 02-09-2022
Gespeeld op 02-09-2022
Antonia B.12Loenhout A.
15u00
Gooreind A.60Exc Essen A
20u00 Gespeeld op 02-09-2022
Gespeeld op 02-09-2022
Hoogstraten A.50Brecht A.
FF
K.F.C. Meer A111Putte
15u00
verslag lezen lezen
Nieuwmoer101Wildert A
20u00 Gespeeld op 02-09-2022
Gespeeld op 02-09-2022
Wuustwezel A.64Heibos A.
20u00 Gespeeld op 02-09-2022
Gespeeld op 02-09-2022
Doelpunten Speeldag 2 op 10-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde18K.F.C. Meer A
20U00 Gespeeld op 09-09-2022
Gespeeld op 09-09-2022
verslag lezen lezen
Brecht A.42Nieuwmoer
20U00 Gespeeld op 09-09-2022
Gespeeld op 09-09-2022
Exc Essen A--Antonia B.
19U30 Gespeeld op 16-12-2022
Gespeeld op 16-12-2022
Heibos A.52Hoogstraten A.
20U00 Gespeeld op 09-09-2022
Gespeeld op 09-09-2022
Loenhout A.--Achterbroek A.
Gest.
Putte25Wuustwezel A.
20U00 Gespeeld op 09-09-2022
Gespeeld op 09-09-2022
Wildert A15Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 09-09-2022
Gespeeld op 09-09-2022
Doelpunten Speeldag 3 op 17-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.12K.F.C. Meer A
20U15 Gespeeld op 16-09-2022
Gespeeld op 16-09-2022
verslag lezen lezen
Antonia B.--Wildert A
15U00 Gespeeld op 10-12-2022
Gespeeld op 10-12-2022
Gooreind A.31Brecht A.
20U00 Gespeeld op 16-09-2022
Gespeeld op 16-09-2022
Hoogstraten A.50Putte
FF
Loenhout A.70Exc Essen A
15U00
Nieuwmoer--Heibos A.
Uitg. Gespeeld op 16-09-2022
Gespeeld op 16-09-2022
Wuustwezel A.80Alberta Schilde
20U00 Gespeeld op 16-09-2022
Gespeeld op 16-09-2022
Doelpunten Speeldag 4 op 24-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde42Hoogstraten A.
20U00 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
Brecht A.05Antonia B.
20U00 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
Exc Essen A23Achterbroek A.
19U30 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
Heibos A.40Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
K.F.C. Meer A20Wuustwezel A.
15U00
verslag lezen lezen
Putte17Nieuwmoer
20U00 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
Wildert A03Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 23-09-2022
Gespeeld op 23-09-2022
Doelpunten Speeldag 5 op 01-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Wuustwezel A.
20U15 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Antonia B.--Heibos A.
15U00
Exc Essen A--Wildert A
19U30 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Gooreind A.--Putte
20U00 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Hoogstraten A.--K.F.C. Meer A
13U00
Loenhout A.--Brecht A.
15U00
Nieuwmoer--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 30-09-2022
Gespeeld op 30-09-2022
Doelpunten Speeldag 6 op 08-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
Brecht A.--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
Heibos A.--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
K.F.C. Meer A--Nieuwmoer
15U00
Putte--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
Wildert A--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
Wuustwezel A.--Hoogstraten A.
20U00 Gespeeld op 07-10-2022
Gespeeld op 07-10-2022
Doelpunten Speeldag 7 op 15-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Hoogstraten A.
20U15 Gespeeld op 14-10-2022
Gespeeld op 14-10-2022
Antonia B.--Alberta Schilde
15U00
Exc Essen A--Heibos A.
19U30 Gespeeld op 14-10-2022
Gespeeld op 14-10-2022
Gooreind A.--K.F.C. Meer A
20U00 Gespeeld op 14-10-2022
Gespeeld op 14-10-2022
Loenhout A.--Putte
15U00
Nieuwmoer--Wuustwezel A.
20U00 Gespeeld op 14-10-2022
Gespeeld op 14-10-2022
Wildert A--Brecht A.
20U00 Gespeeld op 14-10-2022
Gespeeld op 14-10-2022
Doelpunten Speeldag 8 op 22-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 21-10-2022
Gespeeld op 21-10-2022
Brecht A.--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 21-10-2022
Gespeeld op 21-10-2022
Heibos A.--Wildert A
20U00 Gespeeld op 21-10-2022
Gespeeld op 21-10-2022
Hoogstraten A.--Nieuwmoer
13U00
K.F.C. Meer A--Antonia B.
15U00
Putte--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 21-10-2022
Gespeeld op 21-10-2022
Wuustwezel A.--Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 21-10-2022
Gespeeld op 21-10-2022
Doelpunten Speeldag 9 op 29-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Nieuwmoer
19U45 Gespeeld op 28-10-2022
Gespeeld op 28-10-2022
Antonia B.--Wuustwezel A.
14U30
Brecht A.--Heibos A.
19U30 Gespeeld op 28-10-2022
Gespeeld op 28-10-2022
Exc Essen A--Alberta Schilde
19U00 Gespeeld op 28-10-2022
Gespeeld op 28-10-2022
Gooreind A.--Hoogstraten A.
19U30 Gespeeld op 28-10-2022
Gespeeld op 28-10-2022
Loenhout A.--K.F.C. Meer A
14U30
Wildert A--Putte
19U30 Gespeeld op 28-10-2022
Gespeeld op 28-10-2022
Doelpunten Speeldag 10 op 05-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Wildert A
19U30 Gespeeld op 04-11-2022
Gespeeld op 04-11-2022
Heibos A.--Achterbroek A.
19U30 Gespeeld op 04-11-2022
Gespeeld op 04-11-2022
Hoogstraten A.--Antonia B.
12U30
K.F.C. Meer A--Exc Essen A
14U30
Nieuwmoer--Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 04-11-2022
Gespeeld op 04-11-2022
Putte--Brecht A.
19U30 Gespeeld op 04-11-2022
Gespeeld op 04-11-2022
Wuustwezel A.--Loenhout A.
19U30 Gespeeld op 04-11-2022
Gespeeld op 04-11-2022
Doelpunten Speeldag 11 op 12-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Gooreind A.
19U45 Gespeeld op 11-11-2022
Gespeeld op 11-11-2022
Antonia B.--Nieuwmoer
14U30
Brecht A.--Alberta Schilde
19U30 Gespeeld op 11-11-2022
Gespeeld op 11-11-2022
Exc Essen A--Wuustwezel A.
19U00 Gespeeld op 11-11-2022
Gespeeld op 11-11-2022
Heibos A.--Putte
19U30 Gespeeld op 11-11-2022
Gespeeld op 11-11-2022
Loenhout A.--Hoogstraten A.
14U30
Wildert A--K.F.C. Meer A
19U30 Gespeeld op 11-11-2022
Gespeeld op 11-11-2022
Doelpunten Speeldag 12 op 19-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Putte
19U45 Gespeeld op 18-11-2022
Gespeeld op 18-11-2022
Alberta Schilde--Heibos A.
19U30 Gespeeld op 18-11-2022
Gespeeld op 18-11-2022
Gooreind A.--Antonia B.
19U30 Gespeeld op 18-11-2022
Gespeeld op 18-11-2022
Hoogstraten A.--Exc Essen A
12U30
K.F.C. Meer A--Brecht A.
14U30
Nieuwmoer--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 18-11-2022
Gespeeld op 18-11-2022
Wuustwezel A.--Wildert A
19U30 Gespeeld op 18-11-2022
Gespeeld op 18-11-2022
Doelpunten Speeldag 13 op 26-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Antonia B.--Achterbroek A.
14U30
Brecht A.--Wuustwezel A.
19U30 Gespeeld op 25-11-2022
Gespeeld op 25-11-2022
Exc Essen A--Nieuwmoer
19U00 Gespeeld op 25-11-2022
Gespeeld op 25-11-2022
Heibos A.--K.F.C. Meer A
19U30 Gespeeld op 25-11-2022
Gespeeld op 25-11-2022
Loenhout A.--Gooreind A.
14U30
Putte--Alberta Schilde
19U30 Gespeeld op 25-11-2022
Gespeeld op 25-11-2022
Wildert A--Hoogstraten A.
19U30 Gespeeld op 25-11-2022
Gespeeld op 25-11-2022
Doelpunten Speeldag 14 op 03-12-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Achterbroek A.
19U30 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Brecht A.--Hoogstraten A.
19U30 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Exc Essen A--Gooreind A.
19U00 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Heibos A.--Wuustwezel A.
19U30 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Loenhout A.--Antonia B.
14U30
Putte--K.F.C. Meer A
19U30 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Wildert A--Nieuwmoer
19U30 Gespeeld op 02-12-2022
Gespeeld op 02-12-2022
Doelpunten Speeldag 15 op 14-01-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Loenhout A.
19U45
Antonia B.--Exc Essen A
14U30
Gooreind A.--Wildert A
19U30
Hoogstraten A.--Heibos A.
12U30
K.F.C. Meer A--Alberta Schilde
14U30
Nieuwmoer--Brecht A.
20U00
Wuustwezel A.--Putte
19U30
Doelpunten Speeldag 16 op 21-01-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Wuustwezel A.
19U30 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
Brecht A.--Gooreind A.
19U30 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
Exc Essen A--Loenhout A.
19U00 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
Heibos A.--Nieuwmoer
19U30 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
K.F.C. Meer A--Achterbroek A.
14U30
Putte--Hoogstraten A.
19U30 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
Wildert A--Antonia B.
19U30 Gespeeld op 20-01-2023
Gespeeld op 20-01-2023
Doelpunten Speeldag 17 op 28-01-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Exc Essen A
19U45 Gespeeld op 27-01-2023
Gespeeld op 27-01-2023
Antonia B.--Brecht A.
14U30
Gooreind A.--Heibos A.
19U30 Gespeeld op 27-01-2023
Gespeeld op 27-01-2023
Hoogstraten A.--Alberta Schilde
12U30
Loenhout A.--Wildert A
14U30
Nieuwmoer--Putte
20U00 Gespeeld op 27-01-2023
Gespeeld op 27-01-2023
Wuustwezel A.--K.F.C. Meer A
19U30 Gespeeld op 27-01-2023
Gespeeld op 27-01-2023
Doelpunten Speeldag 18 op 04-02-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Nieuwmoer
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
Brecht A.--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
Heibos A.--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
K.F.C. Meer A--Hoogstraten A.
15U00
Putte--Gooreind A.
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
Wildert A--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
Wuustwezel A.--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 03-02-2023
Gespeeld op 03-02-2023
Doelpunten Speeldag 19 op 11-02-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Wildert A
20U15 Gespeeld op 10-02-2023
Gespeeld op 10-02-2023
Antonia B.--Putte
15U00
Exc Essen A--Brecht A.
19U30 Gespeeld op 10-02-2023
Gespeeld op 10-02-2023
Gooreind A.--Alberta Schilde
20U00 Gespeeld op 10-02-2023
Gespeeld op 10-02-2023
Hoogstraten A.--Wuustwezel A.
13U00
Loenhout A.--Heibos A.
15U00
Nieuwmoer--K.F.C. Meer A
20U00 Gespeeld op 10-02-2023
Gespeeld op 10-02-2023
Doelpunten Speeldag 20 op 25-02-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 24-02-2023
Gespeeld op 24-02-2023
Brecht A.--Wildert A
20U00 Gespeeld op 24-02-2023
Gespeeld op 24-02-2023
Heibos A.--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 24-02-2023
Gespeeld op 24-02-2023
Hoogstraten A.--Achterbroek A.
13U00
K.F.C. Meer A--Gooreind A.
15U00
Putte--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 24-02-2023
Gespeeld op 24-02-2023
Wuustwezel A.--Nieuwmoer
20U00 Gespeeld op 24-02-2023
Gespeeld op 24-02-2023
Doelpunten Speeldag 21 op 04-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Brecht A.
20U15 Gespeeld op 03-03-2023
Gespeeld op 03-03-2023
Antonia B.--K.F.C. Meer A
15U00
Exc Essen A--Putte
19U30 Gespeeld op 03-03-2023
Gespeeld op 03-03-2023
Gooreind A.--Wuustwezel A.
20U00 Gespeeld op 03-03-2023
Gespeeld op 03-03-2023
Loenhout A.--Alberta Schilde
15U00
Nieuwmoer--Hoogstraten A.
20U00 Gespeeld op 03-03-2023
Gespeeld op 03-03-2023
Wildert A--Heibos A.
20U00 Gespeeld op 03-03-2023
Gespeeld op 03-03-2023
Doelpunten Speeldag 22 op 11-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 10-03-2023
Gespeeld op 10-03-2023
Heibos A.--Brecht A.
20U00 Gespeeld op 10-03-2023
Gespeeld op 10-03-2023
Hoogstraten A.--Gooreind A.
13U00
K.F.C. Meer A--Loenhout A.
15U00
Nieuwmoer--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 10-03-2023
Gespeeld op 10-03-2023
Putte--Wildert A
20U00 Gespeeld op 10-03-2023
Gespeeld op 10-03-2023
Wuustwezel A.--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 10-03-2023
Gespeeld op 10-03-2023
Doelpunten Speeldag 23 op 18-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Heibos A.
20U15 Gespeeld op 17-03-2023
Gespeeld op 17-03-2023
Antonia B.--Hoogstraten A.
15U00
Brecht A.--Putte
20U00 Gespeeld op 17-03-2023
Gespeeld op 17-03-2023
Exc Essen A--K.F.C. Meer A
19U30 Gespeeld op 17-03-2023
Gespeeld op 17-03-2023
Gooreind A.--Nieuwmoer
20U00 Gespeeld op 17-03-2023
Gespeeld op 17-03-2023
Loenhout A.--Wuustwezel A.
15U00
Wildert A--Alberta Schilde
20U00 Gespeeld op 17-03-2023
Gespeeld op 17-03-2023
Doelpunten Speeldag 24 op 25-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--Brecht A.
20U00 Gespeeld op 24-03-2023
Gespeeld op 24-03-2023
Gooreind A.--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 24-03-2023
Gespeeld op 24-03-2023
Hoogstraten A.--Loenhout A.
13U00
K.F.C. Meer A--Wildert A
15U00
Nieuwmoer--Antonia B.
20U00 Gespeeld op 24-03-2023
Gespeeld op 24-03-2023
Putte--Heibos A.
20U00 Gespeeld op 24-03-2023
Gespeeld op 24-03-2023
Wuustwezel A.--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 24-03-2023
Gespeeld op 24-03-2023
Doelpunten Speeldag 25 op 01-04-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Antonia B.--Gooreind A.
15U00
Brecht A.--K.F.C. Meer A
20U00 Gespeeld op 31-03-2023
Gespeeld op 31-03-2023
Exc Essen A--Hoogstraten A.
19U30 Gespeeld op 31-03-2023
Gespeeld op 31-03-2023
Heibos A.--Alberta Schilde
20U00 Gespeeld op 31-03-2023
Gespeeld op 31-03-2023
Loenhout A.--Nieuwmoer
15U00
Putte--Achterbroek A.
20U00 Gespeeld op 31-03-2023
Gespeeld op 31-03-2023
Wildert A--Wuustwezel A.
20U00 Gespeeld op 31-03-2023
Gespeeld op 31-03-2023
Doelpunten Speeldag 26 op 15-04-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek A.--Antonia B.
20U15 Gespeeld op 14-04-2023
Gespeeld op 14-04-2023
Alberta Schilde--Putte
20U00 Gespeeld op 14-04-2023
Gespeeld op 14-04-2023
Gooreind A.--Loenhout A.
20U00 Gespeeld op 14-04-2023
Gespeeld op 14-04-2023
Hoogstraten A.--Wildert A
13U00
K.F.C. Meer A--Heibos A.
15U00
Nieuwmoer--Exc Essen A
20U00 Gespeeld op 14-04-2023
Gespeeld op 14-04-2023
Wuustwezel A.--Brecht A.
20U00 Gespeeld op 14-04-2023
Gespeeld op 14-04-2023

Klassement doelpunten:

Onze spelers:

Alex Aerts
Arno Geerts
Ben Tilburgs
Bjorn Dekkers
Bram Martens
Gert Van Alphen
Jef Van Den Plas
Joey Rombouts
John Sprangers
Kenneth Van Aelten
Michiel Adams
Remy Goris
Rik Aerts
Rob Dictus
Robin Meeusen
Sam Tilburgs (k)
Seb Laurijssen
Stef Hessels
Ward Brosens
Willem Schelles
Wim Schelles

Topscoorders: