Uitslagen van 1e ploeg - Beker van Antwerpen

Competitie:

DoelpuntenKomende speeldag 1 op 08-08-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--HIH Turnhout
Dosko--Mol
Gierle--Grobbendonk
Halle--Ranst B.
Oelegem--Flandria
Oostmalle--Ezaart
Oud Turnhout--De Kempen B.
Poederlee--Westmalle
Poppel--Pulderbos
Pulle--K.F.C. Meer
18u30
Rauw Sport--Kasterlee
Rosselaar-Hulsen--Oosthoven
Sint Dimpna B--Antonia B.
Sint Jozef--Beekhoek
Wezel Sport B--Wechelderzande
White Star--(Vrij)
Wortel--Meerle

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 08-08-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--HIH Turnhout
Dosko--Mol
Gierle--Grobbendonk
Halle--Ranst B.
Oelegem--Flandria
Oostmalle--Ezaart
Oud Turnhout--De Kempen B.
Poederlee--Westmalle
Poppel--Pulderbos
Pulle--K.F.C. Meer
18u30
Rauw Sport--Kasterlee
Rosselaar-Hulsen--Oosthoven
Sint Dimpna B--Antonia B.
Sint Jozef--Beekhoek
Wezel Sport B--Wechelderzande
White Star--(Vrij)
Wortel--Meerle
Doelpunten Speeldag 2 op 15-08-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Antonia B.--Poederlee
Beekhoek--Rosselaar-Hulsen
De Kempen B.--Halle
Ezaart--Alberta Schilde
Flandria--Wortel
Grobbendonk--Dosko
HIH Turnhout--Sint Dimpna B
K.F.C. Meer--Poppel
18u30
Kasterlee--Oud Turnhout
Meerle--White Star
Mol--Oelegem
Oosthoven--Gierle
Oostmalle--(Vrij)
Pulderbos--Rauw Sport
Ranst B.--Wezel Sport B
Wechelderzande--Sint Jozef
Westmalle--Pulle
Doelpunten Speeldag 5 op 19-08-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Oelegem--Poppel
White Star--Oostmalle
Doelpunten Speeldag 3 op 22-08-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde--K.F.C. Meer
18u30
Dosko--Ezaart
Gierle--Westmalle
Halle--Wechelderzande
Oelegem--(Vrij)
Oostmalle--Oosthoven
Oud Turnhout--Beekhoek
Poederlee--Pulderbos
Poppel--Kasterlee
Pulle--Grobbendonk
Rauw Sport--Antonia B.
Rosselaar-Hulsen--Meerle
Sint Dimpna B--Ranst B.
Sint Jozef--Flandria
Wezel Sport B--HIH Turnhout
White Star--De Kempen B.
Wortel--Mol
Doelpunten Speeldag 4 op 29-08-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Antonia B.--Sint Jozef
Beekhoek--Oelegem
De Kempen B.--Rosselaar-Hulsen
Ezaart--Wezel Sport B
Flandria--Poederlee
Grobbendonk--Alberta Schilde
HIH Turnhout--Halle
K.F.C. Meer--Wortel
18u30
Kasterlee--Dosko
Meerle--Oostmalle
Mol--Rauw Sport
Oosthoven--Oud Turnhout
Poppel--(Vrij)
Pulderbos--Pulle
Ranst B.--Gierle
Wechelderzande--Sint Dimpna B
Westmalle--White Star