Uitslagen van 1e ploeg - Beker van Antwerpen

Competitie:

DoelpuntenKomende speeldag 4 op 29-08-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde13Gierle
15u00
Antonia B.06White Star
15u00
De Kempen B.60Ranst B.
15u00
Dosko80Pulderbos
15u00
Ezaart21Kasterlee
15u00
Flandria51Rauw Sport
15u00
Grobbendonk52Meerle
15u00
Halle11Wortel
15u00
HIH Turnhout03St Dymphna B.
15u00
Mol24Beekhoek
15u00
Oelegem01Oud Turnhout
15u00
Olen United38Oosthoven
15u00
Oostmalle25Poppel
15u00
Pulle04Lille B.
15u00
St. Jozef33Westmalle
15u00
Vlimmeren02K.F.C. Meer
15u00
verslag lezen lezen
Wechelderzande41Rosselaar Hulsen
15u00
Wezel B.101Lentezon
15u00

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 07-08-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Beekhoek85Pulle
18u30
Gierle30Halle
18u30
K.F.C. Meer01Alberta Schilde
18u30
verslag lezen lezen
Kasterlee21Vlimmeren
18u30
Lentezon12Mol
18u30
Lille B.35Wechelderzande
18u30
Meerle05Ezaart
18u30
Oosthoven20Antonia B.
18u30
Oud Turnhout41HIH Turnhout
18u30
Poppel40Dosko
18u30
Pulderbos05Wezel B.
18u30
Ranst B.02Olen United
18u30
Rauw Sport21Grobbendonk
18u30
Rosselaar Hulsen33Oostmalle
18u30
St Dymphna B.25St. Jozef
18u30
Westmalle02De Kempen B.
18u30
White Star52Oelegem
18u30
Wortel22Flandria
18u30
Doelpunten Speeldag 2 op 14-08-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde41Rosselaar Hulsen
18u30
Antonia B.17K.F.C. Meer
18u30
verslag lezen lezen
De Kempen B.31Meerle
18u30
Dosko20St Dymphna B.
18u30
Ezaart20Beekhoek
18u30
Flandria23Pulderbos
18u30
Grobbendonk20Lentezon
18u30
Halle32Poppel
18u30
HIH Turnhout01Wortel
18u30
Mol50Ranst B.
18u30
Oelegem31Gierle
18u30
Olen United33Kasterlee
18u30
Oostmalle08Oud Turnhout
18u30
Pulle11Oosthoven
18u30
St. Jozef22Rauw Sport
18u30
Vlimmeren05Lille B.
18u30
Wechelderzande12White Star
18u30
Wezel B.100Westmalle
18u30
Doelpunten Speeldag 3 op 21-08-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Beekhoek100Vlimmeren
18u30
Gierle21HIH Turnhout
18u30
K.F.C. Meer31Oelegem
18u30
verslag lezen lezen
Kasterlee80Antonia B.
18u30
Lentezon05Ezaart
18u30
Lille B.31Alberta Schilde
18u30
Meerle02Olen United
18u30
Oosthoven42Wechelderzande
18u30
Oud Turnhout00Dosko
18u30
Poppel21Flandria
18u30
Pulderbos26Grobbendonk
18u30
Ranst B.02Pulle
18u30
Rauw Sport14De Kempen B.
18u30
Rosselaar Hulsen12Halle
18u30
St Dymphna B.22Wezel B.
18u30
Westmalle05Mol
18u30
White Star61Oostmalle
18u30
Wortel42St. Jozef
18u30
Doelpunten Speeldag 4 op 29-08-2021Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Alberta Schilde13Gierle
15u00
Antonia B.06White Star
15u00
De Kempen B.60Ranst B.
15u00
Dosko80Pulderbos
15u00
Ezaart21Kasterlee
15u00
Flandria51Rauw Sport
15u00
Grobbendonk52Meerle
15u00
Halle11Wortel
15u00
HIH Turnhout03St Dymphna B.
15u00
Mol24Beekhoek
15u00
Oelegem01Oud Turnhout
15u00
Olen United38Oosthoven
15u00
Oostmalle25Poppel
15u00
Pulle04Lille B.
15u00
St. Jozef33Westmalle
15u00
Vlimmeren02K.F.C. Meer
15u00
verslag lezen lezen
Wechelderzande41Rosselaar Hulsen
15u00
Wezel B.101Lentezon
15u00