Uitslagen van Reserven A Reeks G

Competitie:

DoelpuntenKomende speeldag 15 op 12-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
K. MEERLE F.C A--F.C. ZWANEVEN A
14u30
K.F.C. FLANDRIA A--K.F.C. MEER A.
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. POPPEL A
14u30
LOENHOUT S.K. A--K.V.V. DOSKO
14u30

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 01-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A82FC ST. JOZEF A
15u00
K. BRECHT S.K. A33K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.F.C. MEER A.50K.S.V. OUD-TURNHOUT
FF
K.S.K. OOSTHOVEN A14LOENHOUT S.K. A
15u00
V.N.A. WORTEL50K.F.C. POPPEL A
15u00
Doelpunten Speeldag 2 op 08-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A40K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. FLANDRIA A51K.V.V. DOSKO
19u30 Gespeeld op 07-09-2018
Gespeeld op 07-09-2018
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.F.C. POPPEL A13F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT05V.N.A. WORTEL
20u00 Gespeeld op 07-09-2018
Gespeeld op 07-09-2018
LOENHOUT S.K. A30K. BRECHT S.K. A
20u00 Gespeeld op 06-09-2018
Gespeeld op 06-09-2018
Doelpunten Speeldag 3 op 15-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A82K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. MEER A.12K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.F.C. POPPEL A41K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A41FC ST. JOZEF A
15u00
K.V.V. DOSKO34LOENHOUT S.K. A
14u30
Doelpunten Speeldag 4 op 22-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A43K. BRECHT S.K. A
15u00
K. MEERLE F.C A03K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.F.C. FLANDRIA A00V.N.A. WORTEL
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT03F.C. ZWANEVEN A
15u00
LOENHOUT S.K. A11K.F.C. MEER A.
15u00
Doelpunten Speeldag 5 op 29-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A32K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K. BRECHT S.K. A52K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.F.C. POPPEL A32K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.V.V. DOSKO05FC ST. JOZEF A
FF
V.N.A. WORTEL20LOENHOUT S.K. A
15u00
Doelpunten Speeldag 6 op 06-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A01K.F.C. MEER A.
15u00
K. MEERLE F.C A16K.V.V. DOSKO
15u00
K.F.C. FLANDRIA A34K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A23K. BRECHT S.K. A
15u00
LOENHOUT S.K. A31K.F.C. POPPEL A
15u00
Doelpunten Speeldag 7 op 13-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A30K. BRECHT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.40K. MEERLE F.C A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT12LOENHOUT S.K. A
15u00
K.V.V. DOSKO06K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
V.N.A. WORTEL00FC ST. JOZEF A
15u00
Doelpunten Speeldag 8 op 20-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A50K.F.C. POPPEL A
15u00
K. BRECHT S.K. A50K.V.V. DOSKO
FF
K. MEERLE F.C A06V.N.A. WORTEL
15u00
K.F.C. FLANDRIA A10F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A53K.F.C. MEER A.
15u00
Doelpunten Speeldag 9 op 27-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A30K.V.V. DOSKO
15u00
K.F.C. FLANDRIA A31LOENHOUT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.41K. BRECHT S.K. A
15u00
K.F.C. POPPEL A30K. MEERLE F.C A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT11FC ST. JOZEF A
15u00
V.N.A. WORTEL00K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
Doelpunten Speeldag 10 op 03-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K. BRECHT S.K. A15V.N.A. WORTEL
14u30
K. MEERLE F.C A16K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
K.S.K. OOSTHOVEN A32K.F.C. POPPEL A
14u30
K.V.V. DOSKO18K.F.C. MEER A.
14u30
LOENHOUT S.K. A12F.C. ZWANEVEN A
14u30
Doelpunten Speeldag 11 op 10-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A41K.F.C. MEER A.
20u00 Gespeeld op 09-11-2018
Gespeeld op 09-11-2018
K.F.C. FLANDRIA A22FC ST. JOZEF A
14u30
K.F.C. POPPEL A10K. BRECHT S.K. A
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT17K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
V.N.A. WORTEL33K.V.V. DOSKO
14u30
Doelpunten Speeldag 12 op 17-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A02LOENHOUT S.K. A
14u30
K. BRECHT S.K. A60K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
K. MEERLE F.C A12K.F.C. FLANDRIA A
14u30
K.F.C. MEER A.13V.N.A. WORTEL
14u30
K.V.V. DOSKO32K.F.C. POPPEL A
14u30
Doelpunten Speeldag 13 op 24-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. FLANDRIA A01K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
K.F.C. POPPEL A43K.F.C. MEER A.
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT43K.V.V. DOSKO
14u30
LOENHOUT S.K. A31K. MEERLE F.C A
14u30
V.N.A. WORTEL40F.C. ZWANEVEN A
14u30
Doelpunten Speeldag 14 op 01-12-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A12K.F.C. POPPEL A
14u30
K. BRECHT S.K. A24LOENHOUT S.K. A
14u30
K. MEERLE F.C A01FC ST. JOZEF A
14u30
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.V.V. DOSKO05K.F.C. FLANDRIA A
14u30
V.N.A. WORTEL91K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
Doelpunten Speeldag 15 op 12-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
K. MEERLE F.C A--F.C. ZWANEVEN A
14u30
K.F.C. FLANDRIA A--K.F.C. MEER A.
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. POPPEL A
14u30
LOENHOUT S.K. A--K.V.V. DOSKO
14u30
Doelpunten Speeldag 16 op 19-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
K. BRECHT S.K. A--FC ST. JOZEF A
14u30
K.F.C. MEER A.--LOENHOUT S.K. A
14u30
K.S.K. OOSTHOVEN A--K. MEERLE F.C A
14u30
V.N.A. WORTEL--K.F.C. FLANDRIA A
14u30
Doelpunten Speeldag 17 op 26-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.V.V. DOSKO
14u30
K. MEERLE F.C A--K. BRECHT S.K. A
14u30
K.F.C. FLANDRIA A--K.F.C. POPPEL A
14u30
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.S.K. OOSTHOVEN A--F.C. ZWANEVEN A
14u30
LOENHOUT S.K. A--V.N.A. WORTEL
14u30
Doelpunten Speeldag 18 op 02-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K. BRECHT S.K. A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.F.C. MEER A.--FC ST. JOZEF A
15u00
K.F.C. POPPEL A--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.V.V. DOSKO--K. MEERLE F.C A
14u30
Doelpunten Speeldag 19 op 09-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--V.N.A. WORTEL
15u00
K. BRECHT S.K. A--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K. MEERLE F.C A--K.F.C. MEER A.
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.V.V. DOSKO
15u00
LOENHOUT S.K. A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
Doelpunten Speeldag 20 op 16-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.F.C. POPPEL A--FC ST. JOZEF A
15u00
K.V.V. DOSKO--K. BRECHT S.K. A
14u30
V.N.A. WORTEL--K. MEERLE F.C A
15u00
Doelpunten Speeldag 21 op 23-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K. BRECHT S.K. A--K.F.C. MEER A.
20u00 Gespeeld op 22-02-2019
Gespeeld op 22-02-2019
K. MEERLE F.C A--K.F.C. POPPEL A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--V.N.A. WORTEL
15u00
K.V.V. DOSKO--F.C. ZWANEVEN A
14u30
LOENHOUT S.K. A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
Doelpunten Speeldag 22 op 09-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K. BRECHT S.K. A--K.F.C. POPPEL A
15u00
K.F.C. MEER A.--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.V.V. DOSKO--V.N.A. WORTEL
14u30
Doelpunten Speeldag 23 op 16-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. FLANDRIA A--K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. POPPEL A--K.V.V. DOSKO
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K. BRECHT S.K. A
15u00
LOENHOUT S.K. A--FC ST. JOZEF A
15u00
V.N.A. WORTEL--K.F.C. MEER A.
15u00
Doelpunten Speeldag 24 op 23-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--V.N.A. WORTEL
15u00
K. MEERLE F.C A--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.F.C. POPPEL A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.V.V. DOSKO--K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
Doelpunten Speeldag 25 op 30-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.V.V. DOSKO
15u00
K.F.C. POPPEL A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K. MEERLE F.C A
20u00 Gespeeld op 29-03-2019
Gespeeld op 29-03-2019
V.N.A. WORTEL--K. BRECHT S.K. A
15u00
Doelpunten Speeldag 26 op 06-04-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.F.C. FLANDRIA A--K. BRECHT S.K. A
15u00
K.F.C. POPPEL A--V.N.A. WORTEL
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. MEER A.
20u00 Gespeeld op 05-04-2019
Gespeeld op 05-04-2019
LOENHOUT S.K. A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00