Rangschikking van 1e ploeg - 3e Provinciale A

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 17 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Ekeren161123391836
2Minderhout161132402235
3Zandvliet (1)161024381834
4Poppel161033361733
5Berchem B.16835231529
6Mariaburg A.16844413428
7St Jozef16844282428
8Wijnegem16754312625
9KFC Meer16646342624
10Wortel16475222517
11Dosko16484223916
12Berendrecht16493273715
13Brecht16385182714
14Borsbeek163103263812
15Pulle163103193312
16Meerle163112183611
17Ol. Pirates Deurne A.16212221488

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 3e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1St Jozef1100423
2Berendrecht1010240

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 2e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Minderhout660020618
2Wijnegem751114816
3St Jozef640211714
4Ekeren641116613
5KFC Meer631210511
6Mariaburg A.7322181511
7Berchem B.63219610
8Poppel6330659
9Brecht62221198
10Zandvliet (1)5212988
11Berendrecht622210128
12Pulle61419164
13Meerle5140393
14Wortel51404113
15Dosko61508193
16Borsbeek5041381
17Ol. Pirates Deurne A.60516171

DoelpuntenEindklassement van de 1e periodeUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Zandvliet (1)11812291026
2Poppel10703301224
3Ekeren10712231223
4Berchem B.1051414919
5Mariaburg A.9522231917
6Minderhout10532201617
7Wortel11335181414
8KFC Meer10334242113
9Dosko10334142013
10St Jozef9342131511
11Borsbeek11362233011
12Wijnegem924317189
13Pulle1026210178
14Meerle1127215278
15Berendrecht926115217
16Ol. Pirates Deurne A.1027115317
17Brecht101637186

DoelpuntenEindklassement van de 1e periode na herberekening weergevenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Zandvliet (1)11812291026
2Poppel10803331326
3Ekeren10812251325
4Berchem B.10614151021
5Mariaburg A.9622282321
6Minderhout10632221819
7Wortel11335181414
8KFC Meer10334262314
9Dosko10334152214
10St Jozef9442161813
11Borsbeek11362233011
12Wijnegem9243212211
13Pulle1026211199
14Meerle1127215278
15Berendrecht926118269
16Ol. Pirates Deurne A.1027117348
17Brecht101638207