Rangschikking van 1e ploeg - 3e Provinciale A

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 28 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Ekeren251924592361
2Zandvliet (1)261826732860
3Minderhout (2)241743633054
4Poppel251465543847
5Berchem B.261376452545
6Mariaburg A.241257624943
7Wijnegem241185454038
8KFC Meer25979554936
9Wortel269107434034
10St Jozef269107425034
11Ol. Pirates Deurne A.256136335524
12Dosko245118315723
13Berendrecht266164426222
14Brecht275157325422
15Pulle256163345221
16Meerle264175295717
17Borsbeek263176366915

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 3e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Zandvliet (1)430112510
2Ekeren3300839
3Berchem B.4310949
4Wortel42021078
5Minderhout (2)32011127
6KFC Meer42111087
7St Jozef5221887
8Pulle422010106
9Poppel3102655
10Mariaburg A.3102655
11Ol. Pirates Deurne A.3102215
12Meerle4130693
13Berendrecht514010163
14Wijnegem3021471
15Dosko3021491
16Borsbeek40314121
17Brecht50417161

DoelpuntenEindklassement van de 2e periodeUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Minderhout (2)111010321230
2Ekeren1291228829
3Wijnegem11821221425
4Zandvliet (1)11713321324
5Poppel12660182118
6Mariaburg A.11533292318
7Berchem B.12552221217
8KFC Meer11434212016
9St Jozef11434192316
10Brecht11443171815
11Wortel11470151912
12Ol. Pirates Deurne A.12363162312
13Berendrecht12363172512
14Dosko1126313289
15Pulle1128114257
16Meerle111738216
17Borsbeek110839273

DoelpuntenEindklassement van de 2e periode na herberekening weergevenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Minderhout (2)111110351333
2Ekeren1291228829
3Wijnegem11921241527
4Zandvliet (1)11813351426
5Poppel12660182118
6Mariaburg A.11533322520
7Berchem B.12552221217
8KFC Meer11434232217
9St Jozef11434212517
10Brecht11443192016
11Wortel11470162113
12Ol. Pirates Deurne A.12363162312
13Berendrecht12363172512
14Dosko11263143110
15Pulle1128115278
16Meerle111739237
17Borsbeek1108310293

DoelpuntenEindklassement van de 1e periodeUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Zandvliet (1)11812291026
2Poppel10703301224
3Ekeren10712231223
4Mariaburg A.10622272120
5Berchem B.1051414919
6Minderhout (2)10532201617
7Wortel11335181414
8KFC Meer10334242113
9Dosko10334142013
10Wijnegem10343191912
11St Jozef10352151911
12Borsbeek11362233011
13Pulle1026210178
14Meerle1127215278
15Berendrecht926115217
16Ol. Pirates Deurne A.1027115317
17Brecht111738206

DoelpuntenEindklassement van de 1e periode na herberekening weergevenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Zandvliet (1)11812291026
2Poppel10803331326
3Ekeren10812251325
4Mariaburg A.10722302322
5Berchem B.10614151021
6Minderhout (2)10632221819
7Wortel11335181414
8KFC Meer10334262314
9Dosko10334152214
10Wijnegem10343212113
11St Jozef10352172112
12Borsbeek11362233011
13Pulle1026211199
14Meerle1127215278
15Berendrecht926118269
16Ol. Pirates Deurne A.1027117348
17Brecht111738206