Rangschikking van 1e ploeg - 3e Provinciale A

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 22 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Ekeren211524491949
2Zandvliet (1)211425552347
3Minderhout201442492844
4Poppel211353473142
5Mariaburg A.201055524235
6Wijnegem201064373034
7Berchem B.21966312133
8St Jozef21876364030
9KFC Meer20758423729
10Wortel216105293223
11Dosko20587274222
12Brecht215106253321
13Berendrecht215124334619
14Ol. Pirates Deurne A.214134285416
15Pulle214143244215
16Meerle213135234514
17Borsbeek213135325414

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 3e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1St Jozef1100423
2Berendrecht1010240

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 2e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Minderhout10910291227
2Ekeren1181226726
3Wijnegem10721181122
4Zandvliet (1)10613261321
5Poppel11650171918
6Mariaburg A.11533292318
7KFC Meer10424181616
8St Jozef11434192316
9Brecht10433171315
10Berchem B.11452171214
11Berendrecht11353162112
12Wortel1037011189
13Dosko1025313229
14Ol. Pirates Deurne A.1126313239
15Pulle1128114257
16Meerle101638186
17Borsbeek100739243

DoelpuntenEindklassement van de 1e periodeUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Zandvliet (1)11812291026
2Poppel10703301224
3Ekeren10712231223
4Berchem B.1051414919
5Minderhout10532201617
6Mariaburg A.9522231917
7Wortel11335181414
8KFC Meer10334242113
9Dosko10334142013
10Wijnegem10343191912
11St Jozef9342131511
12Borsbeek11362233011
13Pulle1026210178
14Meerle1127215278
15Berendrecht926115217
16Ol. Pirates Deurne A.1027115317
17Brecht111738206

DoelpuntenEindklassement van de 1e periode na herberekening weergevenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Zandvliet (1)11812291026
2Poppel10803331326
3Ekeren10812251325
4Berchem B.10614151021
5Minderhout10632221819
6Mariaburg A.9622282321
7Wortel11335181414
8KFC Meer10334262314
9Dosko10334152214
10Wijnegem10343212113
11St Jozef9442161813
12Borsbeek11362233011
13Pulle1026211199
14Meerle1127215278
15Berendrecht926118269
16Ol. Pirates Deurne A.1027117348
17Brecht111738206