Rangschikking van 1e ploeg - 3e Provinciale A

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 13 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1White Star131102361135
2Achterbroek13922362129
3Beekhoek13832382326
4Flandria13733201924
5Lille B.13742271923
6K.F.C. Meer13751282222
7De Kempen B.13760363021
8Poppel13454272516
9Wortel13463272615
10Nieuwmoer13463262515
11Oosthoven13481212613
12Gooreind13481273813
13Kasterlee13364182613
14Exc. Essen13373213212
15St. Jozef1328313419
16Dosko1329213308

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 2e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1White Star43018210
2Achterbroek3300969
3K.F.C. Meer3201647
4De Kempen B.32101356
5Beekhoek42201186
6Lille B.3210636
7Oosthoven3210746
8Flandria3210786
9Kasterlee3102835
10Poppel3111454
11Nieuwmoer3120653
12St. Jozef31203123
13Dosko3021151
14Exc. Essen3030260
15Wortel3030590
16Gooreind30302130

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 1e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1White Star980128925
2Achterbroek10622271520
3Beekhoek9612271520
4Flandria10523131118
5Lille B.10532211617
6K.F.C. Meer10550221815
7De Kempen B.10550232515
8Wortel10433221715
9Gooreind10451252513
10Poppel10343232012
11Nieuwmoer10343202012
12Exc. Essen10343192612
13Kasterlee1026210238
14Oosthoven1027114227
15Dosko1027112257
16St. Jozef1016310296