Rangschikking van 1e ploeg - 3e Provinciale A

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 18 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1KSK Kalmthout171241482437
2SK Loenhout171133401636
3EXC Kaart171043421833
4FC Turk Sport171052422432
5Zandvliet Sport18954362431
6KFC Lentezon17854392628
7FC Ekeren17863392327
8KFC Meer17773293924
9KSK Donk17665293223
10FC Merksem17557293522
11KFC Meerle17692223420
12KVV Dosko18585343920
13KFC Poppel17593284318
14St. Jozef17377283516
15KFC Schoten172105194911
16KSOC Maria Ter Heide17115110534

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 3e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1KFC Meer1100513
2KSK Donk1010150

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 2e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1SK Loenhout750219317
2KSK Kalmthout751121716
3EXC Kaart7412151014
4KSK Donk7412131014
5FC Ekeren742117913
6Zandvliet Sport8440151012
7FC Turk Sport7430141012
8KFC Lentezon7322171211
9KFC Poppel7331121310
10FC Merksem7331121610
11KFC Meer7331101910
12KFC Meerle73409109
13St. Jozef72509176
14KVV Dosko815214175
15KFC Schoten70439223
16KSOC Maria Ter Heide70702230

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 1e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1KSK Kalmthout10730271721
2FC Turk Sport10622281420
3EXC Kaart1063127819
4SK Loenhout10631211319
5Zandvliet Sport10514211419
6KFC Lentezon10532221417
7KVV Dosko10433202215
8FC Ekeren10442221414
9FC Merksem10226171912
10KFC Meer9342141911
11KFC Meerle10352132411
12St. Jozef10127191810
13KSK Donk924315179
14KFC Poppel1026216308
15KFC Schoten1026210278
16KSOC Maria Ter Heide101818304