Competitie: Reserven B.
Reserven B.

Ploegvoorstelling:

Er is geen omschrijving van de eigen ploeg voor deze competitie.

Clubs die meedoen aan deze competitie:

Arendonk B, Arendonk C, Flandria B, K.F.C. Meer B, Merksplas C, Minderhout B, Oosthoven B, Poppel B, Retie D, Vlimmeren B, Weelde B, White Star C, Witgoor Dessel B, Zwaneven B

Wedstrijdkalender:

DoelpuntenKomende speeldag 1 op 31-08-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--Minderhout B
14u30
Arendonk C--Flandria B
20u00 Gespeeld op 30-08-2019
Gespeeld op 30-08-2019
Merksplas C--White Star C
13u15
Oosthoven B--Witgoor Dessel B
13u00
Poppel B--Zwaneven B
15u00
Vlimmeren B--(Vrij)
Weelde B--K.F.C. Meer B
15u00

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 31-08-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--Minderhout B
14u30
Arendonk C--Flandria B
20u00 Gespeeld op 30-08-2019
Gespeeld op 30-08-2019
Merksplas C--White Star C
13u15
Oosthoven B--Witgoor Dessel B
13u00
Poppel B--Zwaneven B
15u00
Vlimmeren B--(Vrij)
Weelde B--K.F.C. Meer B
15u00
Doelpunten Speeldag 2 op 07-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Arendonk B
Flandria B--Merksplas C
15u00
K.F.C. Meer B--Oosthoven B
15u00
Minderhout B--Arendonk C
15u00
White Star C--Poppel B
12u30
Witgoor Dessel B--Vlimmeren B
14u00
Zwaneven B--Weelde B
15u00
Doelpunten Speeldag 3 op 14-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk C--(Vrij)
Gespeeld op 13-09-2019
Gespeeld op 13-09-2019
Merksplas C--Minderhout B
13u15
Oosthoven B--Zwaneven B
13u00
Poppel B--Flandria B
15u00
Vlimmeren B--Arendonk B
15u00
Weelde B--White Star C
15u00
Witgoor Dessel B--K.F.C. Meer B
14u00
Doelpunten Speeldag 4 op 21-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Merksplas C
Arendonk B--Arendonk C
14u30
Flandria B--Weelde B
15u00
K.F.C. Meer B--Vlimmeren B
15u00
Minderhout B--Poppel B
15u00
White Star C--Oosthoven B
12u30
Zwaneven B--Witgoor Dessel B
15u00
Doelpunten Speeldag 5 op 28-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B--Zwaneven B
15u00
Merksplas C--Arendonk B
13u15
Oosthoven B--Flandria B
13u00
Poppel B--(Vrij)
Vlimmeren B--Arendonk C
15u00
Weelde B--Minderhout B
15u00
Witgoor Dessel B--White Star C
14u00
Doelpunten Speeldag 6 op 05-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Weelde B
Arendonk B--Poppel B
14u30
Arendonk C--Merksplas C
20u00 Gespeeld op 04-10-2019
Gespeeld op 04-10-2019
Flandria B--Witgoor Dessel B
15u00
Minderhout B--Oosthoven B
15u00
White Star C--K.F.C. Meer B
12u30
Zwaneven B--Vlimmeren B
15u00
Doelpunten Speeldag 7 op 12-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B--Flandria B
15u00
Oosthoven B--(Vrij)
Poppel B--Arendonk C
15u00
Vlimmeren B--Merksplas C
15u00
Weelde B--Arendonk B
15u00
Witgoor Dessel B--Minderhout B
14u00
Zwaneven B--White Star C
15u00
Doelpunten Speeldag 8 op 19-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Witgoor Dessel B
Arendonk B--Oosthoven B
14u30
Arendonk C--Weelde B
20u00 Gespeeld op 18-10-2019
Gespeeld op 18-10-2019
Flandria B--Zwaneven B
15u00
Merksplas C--Poppel B
13u15
Minderhout B--K.F.C. Meer B
15u00
White Star C--Vlimmeren B
12u30
Doelpunten Speeldag 9 op 26-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B--(Vrij)
Oosthoven B--Arendonk C
13u00
Vlimmeren B--Poppel B
15u00
Weelde B--Merksplas C
15u00
White Star C--Flandria B
12u30
Witgoor Dessel B--Arendonk B
14u00
Zwaneven B--Minderhout B
15u00
Doelpunten Speeldag 10 op 02-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Zwaneven B
Arendonk B--K.F.C. Meer B
14u30
Arendonk C--Witgoor Dessel B
20u00 Gespeeld op 01-11-2019
Gespeeld op 01-11-2019
Flandria B--Vlimmeren B
14u30
Merksplas C--Oosthoven B
13u15
Minderhout B--White Star C
14u30
Poppel B--Weelde B
14u30
Doelpunten Speeldag 11 op 09-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Flandria B--Minderhout B
14u30
K.F.C. Meer B--Arendonk C
14u30
Oosthoven B--Poppel B
14u00
Vlimmeren B--Weelde B
14u30
White Star C--(Vrij)
Witgoor Dessel B--Merksplas C
14u30
Zwaneven B--Arendonk B
14u30
Doelpunten Speeldag 12 op 16-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Flandria B
Arendonk B--White Star C
14u30
Arendonk C--Zwaneven B
20u00 Gespeeld op 15-11-2019
Gespeeld op 15-11-2019
Merksplas C--K.F.C. Meer B
13u15
Poppel B--Witgoor Dessel B
14u30
Vlimmeren B--Minderhout B
14u30
Weelde B--Oosthoven B
14u30
Doelpunten Speeldag 13 op 23-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Flandria B--Arendonk B
14u30
K.F.C. Meer B--Poppel B
14u30
Minderhout B--(Vrij)
Oosthoven B--Vlimmeren B
13u00
White Star C--Arendonk C
12u30
Witgoor Dessel B--Weelde B
14u00
Zwaneven B--Merksplas C
14u30
Doelpunten Speeldag 14 op 30-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Vlimmeren B
Flandria B--Arendonk C
14u30
K.F.C. Meer B--Weelde B
14u30
Minderhout B--Arendonk B
14u30
White Star C--Merksplas C
12u30
Witgoor Dessel B--Oosthoven B
14u00
Zwaneven B--Poppel B
14u30
Doelpunten Speeldag 15 op 11-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk B--(Vrij)
Arendonk C--Minderhout B
20u00 Gespeeld op 10-01-2020
Gespeeld op 10-01-2020
Merksplas C--Flandria B
13u15
Oosthoven B--K.F.C. Meer B
13u00
Poppel B--White Star C
14u30
Vlimmeren B--Witgoor Dessel B
14u30
Weelde B--Zwaneven B
14u30
Doelpunten Speeldag 16 op 18-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Arendonk C
Arendonk B--Vlimmeren B
14u30
Flandria B--Poppel B
14u30
K.F.C. Meer B--Witgoor Dessel B
14u30
Minderhout B--Merksplas C
14u30
White Star C--Weelde B
12u30
Zwaneven B--Oosthoven B
14u30
Doelpunten Speeldag 17 op 25-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Arendonk C--Arendonk B
20u00 Gespeeld op 24-01-2020
Gespeeld op 24-01-2020
Merksplas C--(Vrij)
Oosthoven B--White Star C
13u00
Poppel B--Minderhout B
14u30
Vlimmeren B--K.F.C. Meer B
14u30
Weelde B--Flandria B
14u30
Witgoor Dessel B--Zwaneven B
14u00
Doelpunten Speeldag 18 op 01-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Poppel B
Arendonk B--Merksplas C
14u30
Arendonk C--Vlimmeren B
20u00 Gespeeld op 31-01-2020
Gespeeld op 31-01-2020
Flandria B--Oosthoven B
15u00
Minderhout B--Weelde B
15u00
White Star C--Witgoor Dessel B
12u30
Zwaneven B--K.F.C. Meer B
15u00
Doelpunten Speeldag 19 op 08-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B--White Star C
15u00
Merksplas C--Arendonk C
13u15
Oosthoven B--Minderhout B
13u00
Poppel B--Arendonk B
15u00
Vlimmeren B--Zwaneven B
15u00
Weelde B--(Vrij)
Witgoor Dessel B--Flandria B
14u00
Doelpunten Speeldag 20 op 15-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Oosthoven B
Arendonk B--Weelde B
14u30
Arendonk C--Poppel B
20u00 Gespeeld op 14-02-2020
Gespeeld op 14-02-2020
Flandria B--K.F.C. Meer B
15u00
Merksplas C--Vlimmeren B
13u15
Minderhout B--Witgoor Dessel B
15u00
White Star C--Zwaneven B
12u30
Doelpunten Speeldag 21 op 29-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B--Minderhout B
15u00
Oosthoven B--Arendonk B
13u00
Poppel B--Merksplas C
15u00
Vlimmeren B--White Star C
15u00
Weelde B--Arendonk C
15u00
Witgoor Dessel B--(Vrij)
Zwaneven B--Flandria B
15u00
Doelpunten Speeldag 22 op 07-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--K.F.C. Meer B
Arendonk B--Witgoor Dessel B
14u30
Arendonk C--Oosthoven B
202u00 Gespeeld op 06-03-2020
Gespeeld op 06-03-2020
Flandria B--White Star C
15u00
Merksplas C--Weelde B
13u15
Minderhout B--Zwaneven B
15u00
Poppel B--Vlimmeren B
15u00
Doelpunten Speeldag 23 op 14-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. Meer B--Arendonk B
15u00
Oosthoven B--Merksplas C
13u00
Vlimmeren B--Flandria B
15u00
Weelde B--Poppel B
15u00
White Star C--Minderhout B
12u30
Witgoor Dessel B--Arendonk C
14u00
Zwaneven B--(Vrij)
Doelpunten Speeldag 24 op 21-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--White Star C
Arendonk B--Zwaneven B
14u30
Arendonk C--K.F.C. Meer B
20u00 Gespeeld op 20-03-2020
Gespeeld op 20-03-2020
Merksplas C--Witgoor Dessel B
13u15
Minderhout B--Flandria B
15u00
Poppel B--Oosthoven B
15u00
Weelde B--Vlimmeren B
15u00
Doelpunten Speeldag 25 op 28-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Flandria B--(Vrij)
K.F.C. Meer B--Merksplas C
15u00
Minderhout B--Vlimmeren B
15u00
Oosthoven B--Weelde B
13u00
White Star C--Arendonk B
12u30
Witgoor Dessel B--Poppel B
14u00
Zwaneven B--Arendonk C
15u00
Doelpunten Speeldag 26 op 04-04-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--Minderhout B
Arendonk B--Flandria B
14u30
Arendonk C--White Star C
20u00 Gespeeld op 03-04-2020
Gespeeld op 03-04-2020
Merksplas C--Zwaneven B
13u15
Poppel B--K.F.C. Meer B
15u00
Vlimmeren B--Oosthoven B
15u00
Weelde B--Witgoor Dessel B
15u00

Klassement doelpunten:

Onze spelers:

Topscoorders: