Competitie: 1e ploeg - Beker van Antwerpen
1e ploeg - Beker van Antwerpen

Ploegvoorstelling:

K.F.C. MEER: Eerste elftal 2021 - 2022

B : Danny Jansen, Murat Er, Florian Koyen, Wouter Laurijssen, Ben Aerts, Tom Deckers, Cédric Van Den Bogerd(k), Seb Laurijssen, Filip Pelckmans, Frans Boon en Heleen Augustyns

O: Gracia Kadima, Jeroen Meeusen, Bram Martens, John Sprangers, Ward Brosens, Hassan Kasim, Nick Sprangers

Clubs die meedoen aan deze competitie:

Antonia B., Beekhoek, Brecht, De Kempen B., Dessel Sport B., Dosko, Ezaart, Flandria, Grobbendonk, Halle, HIH Turnhout, K.F.C. Meer, Kasterlee, Lentezon B., Meerle, Minderhout , Mol, Olen United, Oosthoven, Oostmalle, Oud Turnhout, Poppel, Pulderbos, Pulle, Rauw Sport, Sint-Dympna B., Sint-Jozef, St Lenaarts B., Verbroedering Balen, Vlimmeren, Wechelderzande, Westmalle, Wezel B., Wortel

Wedstrijdkalender:

DoelpuntenKomende speeldag 4 op 28-08-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Antonia B.03Oud Turnhout
13U30
Beekhoek21Sint-Dympna B.
15u00
De Kempen B.32Oosthoven
15u00
Dessel Sport B.10Poppel
Gest.
Flandria31Dosko
15u00
Halle14Vlimmeren
15u00
Kasterlee41Meerle
18U30 Gespeeld op 27-08-2022
Gespeeld op 27-08-2022
Minderhout 12Olen United
18U30 Gespeeld op 27-08-2022
Gespeeld op 27-08-2022
Mol20Wechelderzande
18U30 Gespeeld op 27-08-2022
Gespeeld op 27-08-2022
Oostmalle30Brecht
18U30 Gespeeld op 27-08-2022
Gespeeld op 27-08-2022
Pulderbos52HIH Turnhout
15u00
Pulle72Lentezon B.
15u00
Sint-Jozef13Rauw Sport
15u00
St Lenaarts B.02K.F.C. Meer
15u00
Verbroedering Balen31Grobbendonk
19U00 Gespeeld op 27-08-2022
Gespeeld op 27-08-2022
Westmalle22Ezaart
15u00
Wezel B.01Wortel
15u00

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 06-08-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht31Beekhoek
18u30
Dosko32Pulderbos
18u30
Ezaart22Kasterlee
18u30
Grobbendonk61St Lenaarts B.
18u30
HIH Turnhout41Westmalle
18u30
K.F.C. Meer20De Kempen B.
18u30
verslag lezen lezen
Lentezon B.13Minderhout
18u30
Meerle22Dessel Sport B.
18u30
Olen United53Pulle
18u30
Oosthoven26Verbroedering Balen
18u30
Oud Turnhout42Wezel B.
18u30
Poppel40Halle
18u30
Rauw Sport10Antonia B.
18u30
Sint-Dympna B.02Oostmalle
18u30
Vlimmeren34Mol
18u30
Wechelderzande31Sint-Jozef
18u30
Wortel43Flandria
18u30
Doelpunten Speeldag 2 op 13-08-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Antonia B.21Brecht
18u30
Beekhoek60Lentezon B.
18u30
De Kempen B.32Ezaart
18u30
Dessel Sport B.02Olen United
18u30
Flandria11Wechelderzande
18u30
Halle22Wortel
18u30
Kasterlee71Vlimmeren
18u30
Minderhout 44Oosthoven
18u30
Mol40Oud Turnhout
18u30
Oostmalle11Poppel
18u30
Pulderbos02K.F.C. Meer
18u30
verslag lezen lezen
Pulle21Grobbendonk
18u30
Sint-Jozef21Dosko
18u30
St Lenaarts B.33Sint-Dympna B.
18u30
Verbroedering Balen35HIH Turnhout
18u30
Westmalle50Meerle
18u30
Wezel B.11Rauw Sport
18u30
Doelpunten Speeldag 3 op 20-08-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht06Kasterlee
18u30
Dosko05Pulle
FF
Ezaart33Verbroedering Balen
18u30
Grobbendonk32Mol
18u30
HIH Turnhout15De Kempen B.
18u30
K.F.C. Meer32Wezel B.
18u30
verslag lezen lezen
Lentezon B.10Dessel Sport B.
18u30
Meerle22Halle
18u30
Olen United41Flandria
18u30
Oosthoven21Westmalle
18u30
Oud Turnhout22St Lenaarts B.
18u30
Poppel31Sint-Jozef
18u30
Rauw Sport10Beekhoek
18u30
Sint-Dympna B.16Pulderbos
18u30
Vlimmeren33Antonia B.
18u30
Wechelderzande31Minderhout
18u30
Wortel13Oostmalle
18u30
Doelpunten Speeldag 4 op 28-08-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Antonia B.03Oud Turnhout
13U30
Beekhoek21Sint-Dympna B.
15u00
De Kempen B.32Oosthoven
15u00
Dessel Sport B.10Poppel
Gest.
Flandria31Dosko
15u00
Halle14Vlimmeren
15u00
Kasterlee41Meerle
18U30 Gespeeld op 27-08-2022
Gespeeld op 27-08-2022
Minderhout 12Olen United
18U30 Gespeeld op 27-08-2022
Gespeeld op 27-08-2022
Mol20Wechelderzande
18U30 Gespeeld op 27-08-2022
Gespeeld op 27-08-2022
Oostmalle30Brecht
18U30 Gespeeld op 27-08-2022
Gespeeld op 27-08-2022
Pulderbos52HIH Turnhout
15u00
Pulle72Lentezon B.
15u00
Sint-Jozef13Rauw Sport
15u00
St Lenaarts B.02K.F.C. Meer
15u00
Verbroedering Balen31Grobbendonk
19U00 Gespeeld op 27-08-2022
Gespeeld op 27-08-2022
Westmalle22Ezaart
15u00
Wezel B.01Wortel
15u00

Klassement doelpunten:

Onze spelers:

Alex Aerts
Arno Geerts
Ben Aerts
Bjorn Geerts
Bram Martens
Cas Van Kessel
Cedric Van Den Bogerd
Florian Koyen
Gracia Kadima
Hassan Kasim
Jef Van Den Plas
Jeroen Meeusen
Joey Rombouts
John Sprangers
Kenneth Simons
Lander Vanoibeek
Michiel Adams
Murat Er
Nick Sprangers
Rob Dictus
Ward Brosens
Wouter Laurijssen

Topscoorders: