Competitie: 1e ploeg - 3e Provinciale A
1e ploeg - 3e Provinciale A

Ploegvoorstelling:

T 1 : Philip Pelckmans

T 2 : Sven Van Der Auwera

Keepertrainer : Frans Boon

Soigneurs : Wouter Meynendonckx, Nele leemans en Heleen Augustyns

Afgevaardigde Danny Jansen

 

Clubs die meedoen aan deze competitie:

Berchem B., Berendrecht, Borsbeek, Brecht, Dosko, Ekeren, KFC Meer, Mariaburg A., Meerle, Minderhout, Ol. Pirates Deurne A., Poppel, Pulle, St Jozef, Wijnegem, Wortel, Zandvliet

Wedstrijdkalender:

DoelpuntenKomende speeldag 10 op 20-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Poppel
20u00 Gespeeld op 19-10-2019
Gespeeld op 19-10-2019
Dosko--Minderhout
19u30 Gespeeld op 19-10-2019
Gespeeld op 19-10-2019
KFC Meer--Pulle
19u30 Gespeeld op 19-10-2019
Gespeeld op 19-10-2019
Meerle--Berendrecht
15u00
Ol. Pirates Deurne A.--(Vrij)
St Jozef--Ekeren
15u00
Wijnegem--Mariaburg A.
15u00
Wortel--Borsbeek
15u00
Zandvliet--Berchem B.
15u00

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 25-08-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.30Berendrecht
19u00 Gespeeld op 24-08-2019
Gespeeld op 24-08-2019
Borsbeek22Meerle
15u00
Brecht12Wijnegem
Gespeeld op 24-08-2019
Gespeeld op 24-08-2019
Telt bij periode 2
Dosko11Wortel
19u30 Gespeeld op 24-08-2019
Gespeeld op 24-08-2019
KFC Meer--(Vrij)
Mariaburg A.22Ol. Pirates Deurne A.
20u00 Gespeeld op 24-08-2019
Gespeeld op 24-08-2019
Minderhout13Poppel
15u00
Pulle23Ekeren
15u00
Zandvliet30St Jozef
15u00
Doelpunten Speeldag 2 op 28-08-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berendrecht31Borsbeek
19u00
Brecht11Dosko
19u00
Ekeren11Berchem B.
19u00
Meerle25Zandvliet
19u00
Ol. Pirates Deurne A.10Pulle
19u00
Poppel22Mariaburg A.
19u00
St Jozef51KFC Meer
19u00
verslag lezen lezen
Wijnegem--(Vrij)
Wortel01Minderhout
19u00
Doelpunten Speeldag 3 op 01-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.20Ol. Pirates Deurne A.
19u00 Gespeeld op 31-08-2019
Gespeeld op 31-08-2019
Berendrecht34Ekeren
15u00
Borsbeek24Zandvliet
15u00
Dosko--(Vrij)
KFC Meer11Meerle
19u30 Gespeeld op 31-08-2019
Gespeeld op 31-08-2019
verslag lezen lezen
Mariaburg A.24Wortel
20u00 Gespeeld op 31-08-2019
Gespeeld op 31-08-2019
Minderhout20Brecht
15u00
Pulle13Poppel
15u00
Wijnegem22St Jozef
15u00
Doelpunten Speeldag 4 op 08-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht12Mariaburg A.
20u00 Gespeeld op 07-09-2019
Gespeeld op 07-09-2019
Ekeren31Borsbeek
15u00
Meerle30Wijnegem
15u00
Minderhout--(Vrij)
Ol. Pirates Deurne A.15Berendrecht
20u00 Gespeeld op 07-09-2019
Gespeeld op 07-09-2019
Poppel11Berchem B.
15u00
St Jozef01Dosko
15u00
Wortel01Pulle
15u00
Zandvliet11KFC Meer
15u00
verslag lezen lezen
Doelpunten Speeldag 5 op 15-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.00Wortel
19u00 Gespeeld op 14-09-2019
Gespeeld op 14-09-2019
Berendrecht25Poppel
15u00
Borsbeek32KFC Meer
15u00
verslag lezen lezen
Dosko41Meerle
19u30 Gespeeld op 14-09-2019
Gespeeld op 14-09-2019
Ekeren30Ol. Pirates Deurne A.
15u00
Mariaburg A.--(Vrij)
Minderhout31St Jozef
15u00
Pulle11Brecht
15u00
Wijnegem01Zandvliet
15u00
Doelpunten Speeldag 6 op 22-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht12Berchem B.
20u00 Gespeeld op 21-09-2019
Gespeeld op 21-09-2019
KFC Meer22Wijnegem
19u30 Gespeeld op 21-09-2019
Gespeeld op 21-09-2019
verslag lezen lezen
Mariaburg A.22St Jozef
Gespeeld op 21-09-2019
Gespeeld op 21-09-2019
Telt bij periode 2
Meerle05Minderhout
15u00
Ol. Pirates Deurne A.26Borsbeek
20u00 Gespeeld op 21-09-2019
Gespeeld op 21-09-2019
Poppel21Ekeren
15u00
Pulle--(Vrij)
Wortel11Berendrecht
15u00
Zandvliet40Dosko
15u00
Doelpunten Speeldag 7 op 29-09-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--(Vrij)
Berendrecht01Brecht
15u00
Borsbeek31Wijnegem
15u00
Dosko16KFC Meer
19u30 Gespeeld op 28-09-2019
Gespeeld op 28-09-2019
verslag lezen lezen
Ekeren21Wortel
15u00
Mariaburg A.32Meerle
20u00 Gespeeld op 28-09-2019
Gespeeld op 28-09-2019
Minderhout22Zandvliet
15u00
Ol. Pirates Deurne A.17Poppel
20u00 Gespeeld op 28-09-2019
Gespeeld op 28-09-2019
Pulle01St Jozef
15u00
Doelpunten Speeldag 8 op 06-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berendrecht--(Vrij)
Brecht01Ekeren
20u00 Gespeeld op 05-10-2019
Gespeeld op 05-10-2019
KFC Meer40Minderhout
19u30 Gespeeld op 05-10-2019
Gespeeld op 05-10-2019
verslag lezen lezen
Meerle12Pulle
15u00
Poppel31Borsbeek
15u00
St Jozef02Berchem B.
15u00
Wijnegem23Dosko
20u00 Gespeeld op 05-10-2019
Gespeeld op 05-10-2019
Wortel31Ol. Pirates Deurne A.
15u00
Zandvliet02Mariaburg A.
15u00
Doelpunten Speeldag 9 op 13-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.10Meerle
19u00 Gespeeld op 12-10-2019
Gespeeld op 12-10-2019
Berendrecht--St Jozef
15u00
Borsbeek--Dosko
15u00
Ekeren--(Vrij)
Mariaburg A.52KFC Meer
20u00 Gespeeld op 12-10-2019
Gespeeld op 12-10-2019
Minderhout--Wijnegem
15u00
Ol. Pirates Deurne A.61Brecht
20u00 Gespeeld op 12-10-2019
Gespeeld op 12-10-2019
Poppel--Wortel
15u00
Pulle--Zandvliet
15u00
Doelpunten Speeldag 10 op 20-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Poppel
20u00 Gespeeld op 19-10-2019
Gespeeld op 19-10-2019
Dosko--Minderhout
19u30 Gespeeld op 19-10-2019
Gespeeld op 19-10-2019
KFC Meer--Pulle
19u30 Gespeeld op 19-10-2019
Gespeeld op 19-10-2019
Meerle--Berendrecht
15u00
Ol. Pirates Deurne A.--(Vrij)
St Jozef--Ekeren
15u00
Wijnegem--Mariaburg A.
15u00
Wortel--Borsbeek
15u00
Zandvliet--Berchem B.
15u00
Doelpunten Speeldag 11 op 27-10-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--KFC Meer
19u00 Gespeeld op 26-10-2019
Gespeeld op 26-10-2019
Berendrecht--Zandvliet
15u00
Borsbeek--Minderhout
15u00
Ekeren--Meerle
15u00
Mariaburg A.--Dosko
20u00 Gespeeld op 26-10-2019
Gespeeld op 26-10-2019
Ol. Pirates Deurne A.--St Jozef
20u00 Gespeeld op 26-10-2019
Gespeeld op 26-10-2019
Poppel--(Vrij)
Pulle--Wijnegem
15u00
Wortel--Brecht
15u00
Doelpunten Speeldag 12 op 03-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Borsbeek
20u00 Gespeeld op 02-11-2019
Gespeeld op 02-11-2019
Dosko--Pulle
19u30 Gespeeld op 02-11-2019
Gespeeld op 02-11-2019
KFC Meer--Berendrecht
19u30 Gespeeld op 02-11-2019
Gespeeld op 02-11-2019
Meerle--Ol. Pirates Deurne A.
14u30
Minderhout--Mariaburg A.
14u30
St Jozef--Poppel
14u30
Wijnegem--Berchem B.
14u30
Wortel--(Vrij)
Zandvliet--Ekeren
14u30
Doelpunten Speeldag 13 op 10-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Dosko
19u00 Gespeeld op 09-11-2019
Gespeeld op 09-11-2019
Berendrecht--Wijnegem
14u30
Borsbeek--Mariaburg A.
14u30
Brecht--(Vrij)
Ekeren--KFC Meer
14u30
Ol. Pirates Deurne A.--Zandvliet
20u00 Gespeeld op 09-11-2019
Gespeeld op 09-11-2019
Poppel--Meerle
14u30
Pulle--Minderhout
14u30
Wortel--St Jozef
14u30
Doelpunten Speeldag 14 op 17-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Borsbeek--(Vrij)
Dosko--Berendrecht
19u30 Gespeeld op 16-11-2019
Gespeeld op 16-11-2019
KFC Meer--Ol. Pirates Deurne A.
19u30 Gespeeld op 16-11-2019
Gespeeld op 16-11-2019
Mariaburg A.--Pulle
20u00 Gespeeld op 16-11-2019
Gespeeld op 16-11-2019
Meerle--Wortel
14u30
Minderhout--Berchem B.
14u30
St Jozef--Brecht
14u30
Wijnegem--Ekeren
14u30
Zandvliet--Poppel
14u30
Doelpunten Speeldag 15 op 24-11-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Mariaburg A.
19u00 Gespeeld op 23-11-2019
Gespeeld op 23-11-2019
Berendrecht--Minderhout
14u30
Borsbeek--Pulle
14u30
Brecht--Meerle
20u00 Gespeeld op 23-11-2019
Gespeeld op 23-11-2019
Ekeren--Dosko
14u30
Ol. Pirates Deurne A.--Wijnegem
20u00 Gespeeld op 23-11-2019
Gespeeld op 23-11-2019
Poppel--KFC Meer
14u30
St Jozef--(Vrij)
Wortel--Zandvliet
14u30
Doelpunten Speeldag 16 op 01-12-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Borsbeek--St Jozef
14u30
Dosko--Ol. Pirates Deurne A.
19u30 Gespeeld op 30-11-2019
Gespeeld op 30-11-2019
KFC Meer--Wortel
19u30 Gespeeld op 30-11-2019
Gespeeld op 30-11-2019
Mariaburg A.--Berendrecht
20u00 Gespeeld op 30-11-2019
Gespeeld op 30-11-2019
Meerle--(Vrij)
Minderhout--Ekeren
14u30
Pulle--Berchem B.
14u30
Wijnegem--Poppel
14u30
Zandvliet--Brecht
14u30
Doelpunten Speeldag 17 op 08-12-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Borsbeek
19u00 Gespeeld op 07-12-2019
Gespeeld op 07-12-2019
Berendrecht--Pulle
14u30
Brecht--KFC Meer
20u00 Gespeeld op 07-12-2019
Gespeeld op 07-12-2019
Ekeren--Mariaburg A.
14u30
Ol. Pirates Deurne A.--Minderhout
20u00 Gespeeld op 07-12-2019
Gespeeld op 07-12-2019
Poppel--Dosko
14u30
St Jozef--Meerle
14u30
Wortel--Wijnegem
14u30
Zandvliet--(Vrij)
Doelpunten Speeldag 18 op 15-12-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berendrecht--Berchem B.
14u30
Brecht--Wijnegem
20u00 Gespeeld op 14-12-2019
Gespeeld op 14-12-2019
Ekeren--Pulle
14u30
KFC Meer--(Vrij)
Meerle--Borsbeek
14u30
Ol. Pirates Deurne A.--Mariaburg A.
20u00 Gespeeld op 14-12-2019
Gespeeld op 14-12-2019
Poppel--Minderhout
14u30
St Jozef--Zandvliet
14u30
Wortel--Dosko
14u30
Doelpunten Speeldag 19 op 05-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Ekeren
19u00 Gespeeld op 04-01-2020
Gespeeld op 04-01-2020
Borsbeek--Berendrecht
14u30
Dosko--Brecht
19u30 Gespeeld op 04-01-2020
Gespeeld op 04-01-2020
KFC Meer--St Jozef
19u30 Gespeeld op 04-01-2020
Gespeeld op 04-01-2020
Mariaburg A.--Poppel
20u00 Gespeeld op 04-01-2020
Gespeeld op 04-01-2020
Minderhout--Wortel
14u30
Pulle--Ol. Pirates Deurne A.
14u30
Wijnegem--(Vrij)
Zandvliet--Meerle
14u30
Doelpunten Speeldag 20 op 12-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Minderhout
20u00 Gespeeld op 11-01-2020
Gespeeld op 11-01-2020
Dosko--(Vrij)
Ekeren--Berendrecht
14u30
Meerle--KFC Meer
14u30
Ol. Pirates Deurne A.--Berchem B.
20u00 Gespeeld op 11-01-2020
Gespeeld op 11-01-2020
Poppel--Pulle
14u30
St Jozef--Wijnegem
14u30
Wortel--Mariaburg A.
14u30
Zandvliet--Borsbeek
14u30
Doelpunten Speeldag 21 op 19-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Poppel
19u00 Gespeeld op 18-01-2020
Gespeeld op 18-01-2020
Berendrecht--Ol. Pirates Deurne A.
14u30
Borsbeek--Ekeren
14u30
Dosko--St Jozef
19u30 Gespeeld op 18-01-2020
Gespeeld op 18-01-2020
KFC Meer--Zandvliet
19u30 Gespeeld op 18-01-2020
Gespeeld op 18-01-2020
Mariaburg A.--Brecht
20u00 Gespeeld op 18-01-2020
Gespeeld op 18-01-2020
Minderhout--(Vrij)
Pulle--Wortel
14u30
Wijnegem--Meerle
14u30
Doelpunten Speeldag 22 op 26-01-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Pulle
20u00 Gespeeld op 25-01-2020
Gespeeld op 25-01-2020
KFC Meer--Borsbeek
19u30 Gespeeld op 25-01-2020
Gespeeld op 25-01-2020
Mariaburg A.--(Vrij)
Meerle--Dosko
14u30
Ol. Pirates Deurne A.--Ekeren
20u00 Gespeeld op 25-01-2020
Gespeeld op 25-01-2020
Poppel--Berendrecht
14u30
St Jozef--Minderhout
14u30
Wortel--Berchem B.
14u30
Zandvliet--Wijnegem
14u30
Doelpunten Speeldag 23 op 02-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Brecht
19u00 Gespeeld op 01-02-2020
Gespeeld op 01-02-2020
Berendrecht--Wortel
15u00
Borsbeek--Ol. Pirates Deurne A.
15u00
Dosko--Zandvliet
19u30 Gespeeld op 01-02-2020
Gespeeld op 01-02-2020
Ekeren--Poppel
15u00
Mariaburg A.--St Jozef
20u00 Gespeeld op 01-02-2020
Gespeeld op 01-02-2020
Minderhout--Meerle
15u00
Pulle--(Vrij)
Wijnegem--KFC Meer
15u00
Doelpunten Speeldag 24 op 09-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--(Vrij)
Brecht--Berendrecht
20u00 Gespeeld op 08-02-2020
Gespeeld op 08-02-2020
KFC Meer--Dosko
19u30 Gespeeld op 08-02-2020
Gespeeld op 08-02-2020
Meerle--Mariaburg A.
15u00
Poppel--Ol. Pirates Deurne A.
15u00
St Jozef--Pulle
15u00
Wijnegem--Borsbeek
15u00
Wortel--Ekeren
15u00
Zandvliet--Minderhout
15u00
Doelpunten Speeldag 25 op 16-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--St Jozef
19u00 Gespeeld op 15-02-2020
Gespeeld op 15-02-2020
Berendrecht--(Vrij)
Borsbeek--Poppel
15u00
Dosko--Wijnegem
19u30 Gespeeld op 15-02-2020
Gespeeld op 15-02-2020
Ekeren--Brecht
15u00
Mariaburg A.--Zandvliet
20u00 Gespeeld op 15-02-2020
Gespeeld op 15-02-2020
Minderhout--KFC Meer
15u00
Ol. Pirates Deurne A.--Wortel
20u00 Gespeeld op 15-02-2020
Gespeeld op 15-02-2020
Pulle--Meerle
15u00
Doelpunten Speeldag 26 op 23-02-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Ol. Pirates Deurne A.
20u00 Gespeeld op 22-02-2020
Gespeeld op 22-02-2020
Dosko--Borsbeek
19u30 Gespeeld op 22-02-2020
Gespeeld op 22-02-2020
Ekeren--(Vrij)
KFC Meer--Mariaburg A.
19u30 Gespeeld op 22-02-2020
Gespeeld op 22-02-2020
Meerle--Berchem B.
15u00
St Jozef--Berendrecht
15u00
Wijnegem--Minderhout
15u00
Wortel--Poppel
15u00
Zandvliet--Pulle
15u00
Doelpunten Speeldag 27 op 01-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Zandvliet
19u00 Gespeeld op 29-02-2020
Gespeeld op 29-02-2020
Berendrecht--Meerle
15u00
Borsbeek--Wortel
15u00
Ekeren--St Jozef
15u00
Mariaburg A.--Wijnegem
20u00 Gespeeld op 29-02-2020
Gespeeld op 29-02-2020
Minderhout--Dosko
15u00
Ol. Pirates Deurne A.--(Vrij)
Poppel--Brecht
15u00
Pulle--KFC Meer
15u00
Doelpunten Speeldag 28 op 08-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--Wortel
20u00 Gespeeld op 07-03-2020
Gespeeld op 07-03-2020
Dosko--Mariaburg A.
19u30 Gespeeld op 07-03-2020
Gespeeld op 07-03-2020
KFC Meer--Berchem B.
19u30 Gespeeld op 07-03-2020
Gespeeld op 07-03-2020
Meerle--Ekeren
15u00
Minderhout--Borsbeek
15u00
Poppel--(Vrij)
St Jozef--Ol. Pirates Deurne A.
15u00
Wijnegem--Pulle
15u00
Zandvliet--Berendrecht
15u00
Doelpunten Speeldag 29 op 15-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Wijnegem
19u00 Gespeeld op 14-03-2020
Gespeeld op 14-03-2020
Berendrecht--KFC Meer
15u00
Borsbeek--Brecht
15u00
Ekeren--Zandvliet
15u00
Mariaburg A.--Minderhout
20u00 Gespeeld op 14-03-2020
Gespeeld op 14-03-2020
Ol. Pirates Deurne A.--Meerle
20u00 Gespeeld op 14-03-2020
Gespeeld op 14-03-2020
Poppel--St Jozef
15u00
Pulle--Dosko
15u00
Wortel--(Vrij)
Doelpunten Speeldag 30 op 22-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Brecht--(Vrij)
Dosko--Berchem B.
19u30 Gespeeld op 21-03-2020
Gespeeld op 21-03-2020
KFC Meer--Ekeren
19u30 Gespeeld op 21-03-2020
Gespeeld op 21-03-2020
Mariaburg A.--Borsbeek
20u00 Gespeeld op 21-03-2020
Gespeeld op 21-03-2020
Meerle--Poppel
15u00
Minderhout--Pulle
15u00
St Jozef--Wortel
15u00
Wijnegem--Berendrecht
15u00
Zandvliet--Ol. Pirates Deurne A.
15u00
Doelpunten Speeldag 31 op 29-03-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Minderhout
19u00 Gespeeld op 28-03-2020
Gespeeld op 28-03-2020
Berendrecht--Dosko
15u00
Borsbeek--(Vrij)
Brecht--St Jozef
20u00 Gespeeld op 28-03-2020
Gespeeld op 28-03-2020
Ekeren--Wijnegem
15u00
Ol. Pirates Deurne A.--KFC Meer
20u00 Gespeeld op 28-03-2020
Gespeeld op 28-03-2020
Poppel--Zandvliet
15u00
Pulle--Mariaburg A.
15u00
Wortel--Meerle
15u00
Doelpunten Speeldag 32 op 05-04-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Dosko--Ekeren
19u30 Gespeeld op 04-04-2020
Gespeeld op 04-04-2020
KFC Meer--Poppel
19u30 Gespeeld op 04-04-2020
Gespeeld op 04-04-2020
Mariaburg A.--Berchem B.
20u00 Gespeeld op 04-04-2020
Gespeeld op 04-04-2020
Meerle--Brecht
15u00
Minderhout--Berendrecht
15u00
Pulle--Borsbeek
15u00
St Jozef--(Vrij)
Wijnegem--Ol. Pirates Deurne A.
15u00
Zandvliet--Wortel
15u00
Doelpunten Speeldag 33 op 19-04-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Pulle
15u00
Berendrecht--Mariaburg A.
15u00
Brecht--Zandvliet
15u00
Ekeren--Minderhout
15u00
Meerle--(Vrij)
Ol. Pirates Deurne A.--Dosko
15u00
Poppel--Wijnegem
15u00
St Jozef--Borsbeek
15u00
Wortel--KFC Meer
15u00
Doelpunten Speeldag 34 op 26-04-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Borsbeek--Berchem B.
15u00
Dosko--Poppel
15u00
KFC Meer--Brecht
15u00
Mariaburg A.--Ekeren
15u00
Meerle--St Jozef
15u00
Minderhout--Ol. Pirates Deurne A.
15u00
Pulle--Berendrecht
15u00
Wijnegem--Wortel
15u00
Zandvliet--(Vrij)

Klassement doelpunten:

Onze spelers:

Kenneth Simons (4 goals)
Wouter Laurijssen (3 goals)
Ben Aerts (2 goals)
Cas Van Kessel (2 goals)
Murat Er (2 goals)
Nick Sprangers (2 goals)
Ben Adriaensen (1 goal)
Rob Dictus (1 goal)
Alex Aerts
Bjorn Geerts
Cedric Van Den Bogerd
Florian Koyen
Gracia Kadima
Jef Van Den Plas
Jeroen Meeuwsen
Joey Rombouts
Kenneth Van Aelten
Lander Vanoirbeek
Marco Laurijssen
Nathaniël Baelus
Niels Aerts
Seb Laurijssen
Tom Van Der Hoofden

Topscoorders:

BorsbeekAmajoud (7 goals)
PoppelTen Brink (7 goals)
EkerenDingemans (6 goals)
MariaburgVanwekenhuysen (6 goals)
MinderhoutGoolaerts (6 goals)
ZandvlietTeysen (6 goals)
KFC MeerKenneth Simons (4 goals)
PoppelSchellekens (4 goals)
PulleVan De Vel (4 goals)
WijnegemBoeykens (4 goals)
ZandvlietChemlal (4 goals)
ZandvlietVanhaelst (4 goals)
BerendrechtKonneh (3 goals)
BerendrechtVanhemelryck (3 goals)
DoskoPeeters (3 goals)
EkerenCollin (3 goals)
KFC MeerWouter Laurijssen (3 goals)
MeerleVermeiren (3 goals)
MinderhoutPeeraer (3 goals)
PoppelWeerman (3 goals)
Sint JozefBlackman (3 goals)
WortelSnoeys (3 goals)
Berchem Sport BFoqué (2 goals)
Berchem Sport BGoossens (2 goals)
Berchem Sport BTak (2 goals)
Berchem Sport BVan Geertryden (2 goals)
BerendrechtSebrechts (2 goals)
BorsbeekChauvaux (2 goals)
BorsbeekEl Khalfoui (2 goals)
BorsbeekGünes (2 goals)
BrechtBraeckevelt (2 goals)
DoskoAnsoe (2 goals)
DoskoGromov (2 goals)
EkerenLambrechts (2 goals)
EkerenVan de Weyer (2 goals)
EkerenZaïdhani (2 goals)
KFC MeerBen Aerts (2 goals)
KFC MeerCas Van Kessel (2 goals)
KFC MeerMurat Er (2 goals)
KFC MeerNick Sprangers (2 goals)
MariaburgKudrjavtsev (2 goals)
MeerleB. Voeten (2 goals)
MinderhoutMaes (2 goals)
Ol. Pirates Deurne BCornelis (2 goals)
Ol. Pirates Deurne BE. Sam (2 goals)
PoppelBeerens (2 goals)
PoppelHaagen (2 goals)
PoppelVan Den Broek (2 goals)
Sint JozefSips (2 goals)
Berchem Sport BBolsius (1 goal)
BerendrechtAarab (1 goal)
BerendrechtDeckers (1 goal)
BerendrechtValkenborgh (1 goal)
BerendrechtVan Schaverbeke (1 goal)
BerendrechtVerboven (1 goal)
BorsbeekAbdula (1 goal)
BorsbeekDiallo (1 goal)
BorsbeekHovsepyan (1 goal)
BorsbeekTimmermans (1 goal)
BrechtDe Bie (1 goal)
BrechtDomen (1 goal)
BrechtVan Braeckeveldt (1 goal)
BrechtVan den Muysenbergh (1 goal)
DoskoMisidjan (1 goal)
EkerenOwa (1 goal)
EkerenVolant (1 goal)
KFC MeerBen Adriaensen (1 goal)
KFC MeerRob Dictus (1 goal)
MariaburgAchtergael (1 goal)
MariaburgAndriessen (1 goal)
MariaburgHubau (1 goal)
MariaburgMaes (1 goal)
MariaburgWallaert (1 goal)
MeerleBleukens (1 goal)
MeerleDe Jongh (1 goal)
MeerleKeustermans (1 goal)
MeerleLeemans (1 goal)
MeerleT. Voeten (1 goal)
MeerleVan Haperen (1 goal)
MinderhoutDe Bruyn (1 goal)
MinderhoutLandbrug (1 goal)
MinderhoutQueritiet (1 goal)
Ol. Pirates Deurne BCloots (1 goal)
Ol. Pirates Deurne BDjangmah (1 goal)
PoppelMalien (1 goal)
PoppelVan Tilbotg (1 goal)
PoppelVerschueren (1 goal)
PulleVan Brand (1 goal)
Sint JozefAdriaensen (1 goal)
Sint JozefHanssens (1 goal)
Sint JozefRosiers (1 goal)
Sint JozefVan der Linden (1 goal)
Sint JozefVerboven (1 goal)
WijnegemR. Devia (1 goal)
WijnegemTran (1 goal)
WijnegemVan Cleemput (1 goal)
WortelBraspenning (1 goal)
WortelDockx (1 goal)
WortelMertens (1 goal)
ZandvlietBalemans (1 goal)
ZandvlietChemial (1 goal)
ZandvlietDurakovic (1 goal)
ZandvlietVan Mirlo (1 goal)
ZandvlietVan Trier (1 goal)
ZandvlietVerschueren (1 goal)