Competitie: 1e ploeg - 3e Provinciale A
1e ploeg - 3e Provinciale A

Ploegvoorstelling:

T 1 : Philip Pelckmans

T 2 : Sven Van Der Auwera

Keepertrainer : Frans Boon

Soigneurs : Wouter Meynendonckx, Nele leemans en Heleen Augustyns

Afgevaardigde Danny Jansen

 

Clubs die meedoen aan deze competitie:

Achterbroek, Beekhoek, De Kempen B., Dosko, Exc Essen, Flandria, Gooreind, Halle, Kasterlee, KFC Meer, Oosthoven, Poederlee, Poppel, Sint Jozef, White Star, Wortel

Wedstrijdkalender:

DoelpuntenKomende speeldag 1 op 06-09-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Poederlee
15u00
Beekhoek--Sint Jozef
15u00
De Kempen B.--White Star
19u30 Gespeeld op 05-09-2020
Gespeeld op 05-09-2020
Dosko--Exc Essen
19u30 Gespeeld op 05-09-2020
Gespeeld op 05-09-2020
Flandria--Poppel
19u30 Gespeeld op 05-09-2020
Gespeeld op 05-09-2020
Halle--KFC Meer
15u00
Kasterlee--Wortel
19u30 Gespeeld op 05-09-2020
Gespeeld op 05-09-2020
Oosthoven--Gooreind
15u00

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 06-09-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Poederlee
15u00
Beekhoek--Sint Jozef
15u00
De Kempen B.--White Star
19u30 Gespeeld op 05-09-2020
Gespeeld op 05-09-2020
Dosko--Exc Essen
19u30 Gespeeld op 05-09-2020
Gespeeld op 05-09-2020
Flandria--Poppel
19u30 Gespeeld op 05-09-2020
Gespeeld op 05-09-2020
Halle--KFC Meer
15u00
Kasterlee--Wortel
19u30 Gespeeld op 05-09-2020
Gespeeld op 05-09-2020
Oosthoven--Gooreind
15u00
Doelpunten Speeldag 2 op 13-09-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Exc Essen--Halle
19u30 Gespeeld op 12-09-2020
Gespeeld op 12-09-2020
Gooreind--Achterbroek
19u30 Gespeeld op 12-09-2020
Gespeeld op 12-09-2020
KFC Meer--De Kempen B.
19u30 Gespeeld op 12-09-2020
Gespeeld op 12-09-2020
Poederlee--Dosko
15u00
Poppel--Kasterlee
15u00
Sint Jozef--Flandria
15u00
White Star--Beekhoek
15u00
Wortel--Oosthoven
15u00
Doelpunten Speeldag 3 op 20-09-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Dosko
15u00
Beekhoek--KFC Meer
15u00
De Kempen B.--Exc Essen
19u30 Gespeeld op 19-09-2020
Gespeeld op 19-09-2020
Flandria--White Star
19u30 Gespeeld op 19-09-2020
Gespeeld op 19-09-2020
Gooreind--Wortel
19u30 Gespeeld op 19-09-2020
Gespeeld op 19-09-2020
Halle--Poederlee
15u00
Kasterlee--Sint Jozef
19u30 Gespeeld op 19-09-2020
Gespeeld op 19-09-2020
Oosthoven--Poppel
15u00
Doelpunten Speeldag 4 op 27-09-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Dosko--Halle
19u30 Gespeeld op 26-09-2020
Gespeeld op 26-09-2020
Exc Essen--Beekhoek
19u30 Gespeeld op 26-09-2020
Gespeeld op 26-09-2020
KFC Meer--Flandria
19u30 Gespeeld op 26-09-2020
Gespeeld op 26-09-2020
Poederlee--De Kempen B.
15u00
Poppel--Gooreind
15u00
Sint Jozef--Oosthoven
15u00
White Star--Kasterlee
15u00
Wortel--Achterbroek
15u00
Doelpunten Speeldag 5 op 04-10-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Halle
15u00
Beekhoek--Poederlee
15u00
De Kempen B.--Dosko
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
Flandria--Exc Essen
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
Gooreind--Sint Jozef
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
Kasterlee--KFC Meer
19u30 Gespeeld op 03-10-2020
Gespeeld op 03-10-2020
Oosthoven--White Star
15u00
Wortel--Poppel
15u00
Doelpunten Speeldag 6 op 11-10-2020Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Dosko--Beekhoek
19u30
Exc Essen--Kasterlee
19u30
Halle--De Kempen B.
15u00
KFC Meer--Oosthoven
19u30
Poederlee--Flandria
15u00
Poppel--Achterbroek
15u00
Sint Jozef--Wortel
15u00
White Star--Gooreind
15u00

Klassement doelpunten:

Onze spelers:

Alex Aerts
Ben Adriaensen
Ben Aerts
Bjorn Geerts
Cas Van Kessel
Cedric Van Den Bogerd
Florian Koyen
Gracia Kadima
Jef Van Den Plas
Jeroen Meeuwsen
Joey Rombouts
Kenneth Simons
Kenneth Van Aelten
Lander Vanoirbeek
Marco Laurijssen
Murat Er
Nathaniël Baelus
Nick Sprangers
Niels Aerts
Rob Dictus
Seb Laurijssen
Tom Van Der Hoofden
Wouter Laurijssen

Topscoorders: