Competitie: 1e ploeg - 3e Provinciale A
1e ploeg - 3e Provinciale A

Ploegvoorstelling:

T 1 : Kris Van De Sande

T 2 : Sven Van Der Auwera

Keepertrainer : Frans Boon

Soigneurs : Wouter Meynendonckx en Heleen Augustyns

Afgevaardigde Danny Jansen

B : Danny Jansen, Murat Er, Florian Koyen, Wouter Laurijssen, Ben Aerts, Tom Deckers, Cédric Van Den Bogerd(k), Seb Laurijssen, Filip Pelckmans, Frans Boon en Heleen Augustyns

O: Gracia Kadima, Jeroen Meeusen, Bram Martens, John Sprangers, Ward Brosens, Hassan Kasim, Nick Sprangers

Clubs die meedoen aan deze competitie:

Achterbroek, Berchem B., Berendrecht, Deurne Pirates B., Ekeren, Exc. Essen, Gooreind, Hemiksem A., Hoboken B., K.F.C. Meer, Merksem, Minderhout, Nieuwmoer, Turk Sport, Wijnegem A., Zandvliet A.

Wedstrijdkalender:

DoelpuntenKomende speeldag 5 op 02-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Ekeren--Hoboken B.
15u00
Exc. Essen--Berendrecht
19u30 Gespeeld op 01-10-2022
Gespeeld op 01-10-2022
Gooreind--Deurne Pirates B.
19u30 Gespeeld op 01-10-2022
Gespeeld op 01-10-2022
Hemiksem A.--Wijnegem A.
15u00
K.F.C. Meer--Berchem B.
19u30 Gespeeld op 01-10-2022
Gespeeld op 01-10-2022
Merksem--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 01-10-2022
Gespeeld op 01-10-2022
Minderhout--Turk Sport
15u00
Zandvliet A.--Achterbroek
15u00

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 04-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.20Nieuwmoer
19u00 Gespeeld op 03-09-2022
Gespeeld op 03-09-2022
Deurne Pirates B.31Wijnegem A.
15u00
Exc. Essen00Merksem
19u30 Gespeeld op 03-09-2022
Gespeeld op 03-09-2022
Gooreind13Ekeren
19u30 Gespeeld op 03-09-2022
Gespeeld op 03-09-2022
K.F.C. Meer30Berendrecht
19u30 Gespeeld op 03-09-2022
Gespeeld op 03-09-2022
verslag lezen lezen
Minderhout20Hemiksem A.
15u00
Turk Sport14Achterbroek
15u00
Zandvliet A.31Hoboken B.
15u00
Doelpunten Speeldag 2 op 11-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek41Berchem B.
19u30 Gespeeld op 10-09-2022
Gespeeld op 10-09-2022
Berendrecht21Deurne Pirates B.
15u00
Ekeren20K.F.C. Meer
15u00
verslag lezen lezen
Hemiksem A.30Exc. Essen
15u00
Hoboken B.01Turk Sport
19u3030 Gespeeld op 10-09-2022
Gespeeld op 10-09-2022
Merksem16Zandvliet A.
19u30 Gespeeld op 10-09-2022
Gespeeld op 10-09-2022
Nieuwmoer11Gooreind
19u3019u3030 Gespeeld op 10-09-2022
Gespeeld op 10-09-2022
Wijnegem A.21Minderhout
15u00
Doelpunten Speeldag 3 op 18-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.30Berendrecht
19u00 Gespeeld op 17-09-2022
Gespeeld op 17-09-2022
Deurne Pirates B.13Ekeren
15u00
Exc. Essen31Hoboken B.
19u30 Gespeeld op 17-09-2022
Gespeeld op 17-09-2022
Gooreind11Achterbroek
19u30 Gespeeld op 17-09-2022
Gespeeld op 17-09-2022
K.F.C. Meer54Wijnegem A.
19u30 Gespeeld op 17-09-2022
Gespeeld op 17-09-2022
verslag lezen lezen
Minderhout04Merksem
15u00
Turk Sport22Nieuwmoer
15u00
Zandvliet A.22Hemiksem A.
15u00
Doelpunten Speeldag 4 op 25-09-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek11Exc. Essen
19u30 Gespeeld op 24-09-2022
Gespeeld op 24-09-2022
Berendrecht23Turk Sport
15u00
Deurne Pirates B.01Berchem B.
15u00
Hemiksem A.12Ekeren
15u00
Hoboken B.01Minderhout
19u30 Gespeeld op 24-09-2022
Gespeeld op 24-09-2022
Merksem60Gooreind
19u30 Gespeeld op 24-09-2022
Gespeeld op 24-09-2022
Nieuwmoer11K.F.C. Meer
19u30 Gespeeld op 24-09-2022
Gespeeld op 24-09-2022
verslag lezen lezen
Wijnegem A.33Zandvliet A.
15u00
Doelpunten Speeldag 5 op 02-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Ekeren--Hoboken B.
15u00
Exc. Essen--Berendrecht
19u30 Gespeeld op 01-10-2022
Gespeeld op 01-10-2022
Gooreind--Deurne Pirates B.
19u30 Gespeeld op 01-10-2022
Gespeeld op 01-10-2022
Hemiksem A.--Wijnegem A.
15u00
K.F.C. Meer--Berchem B.
19u30 Gespeeld op 01-10-2022
Gespeeld op 01-10-2022
Merksem--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 01-10-2022
Gespeeld op 01-10-2022
Minderhout--Turk Sport
15u00
Zandvliet A.--Achterbroek
15u00
Doelpunten Speeldag 6 op 09-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Minderhout
19u30 Gespeeld op 08-10-2022
Gespeeld op 08-10-2022
Berchem B.--Merksem
19u00 Gespeeld op 08-10-2022
Gespeeld op 08-10-2022
Berendrecht--Zandvliet A.
15u00
Deurne Pirates B.--K.F.C. Meer
15u00
Hoboken B.--Hemiksem A.
19u30 Gespeeld op 08-10-2022
Gespeeld op 08-10-2022
Nieuwmoer--Exc. Essen
19u30 Gespeeld op 08-10-2022
Gespeeld op 08-10-2022
Turk Sport--Gooreind
15u00
Wijnegem A.--Ekeren
15u00
Doelpunten Speeldag 7 op 16-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Ekeren--Berendrecht
15u00
Exc. Essen--Turk Sport
19u30 Gespeeld op 15-10-2022
Gespeeld op 15-10-2022
Gooreind--Berchem B.
19u30 Gespeeld op 15-10-2022
Gespeeld op 15-10-2022
Hemiksem A.--Nieuwmoer
15u00
Hoboken B.--Wijnegem A.
19u30 Gespeeld op 15-10-2022
Gespeeld op 15-10-2022
Merksem--Achterbroek
19u30 Gespeeld op 15-10-2022
Gespeeld op 15-10-2022
Minderhout--K.F.C. Meer
15u00
Zandvliet A.--Deurne Pirates B.
15u00
Doelpunten Speeldag 8 op 23-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Hoboken B.
19u30 Gespeeld op 22-10-2022
Gespeeld op 22-10-2022
Berchem B.--Zandvliet A.
19u00 Gespeeld op 22-10-2022
Gespeeld op 22-10-2022
Berendrecht--Hemiksem A.
15u00
Deurne Pirates B.--Exc. Essen
15u00
K.F.C. Meer--Gooreind
19u30 Gespeeld op 22-10-2022
Gespeeld op 22-10-2022
Nieuwmoer--Minderhout
19u30 Gespeeld op 22-10-2022
Gespeeld op 22-10-2022
Turk Sport--Ekeren
15u00
Wijnegem A.--Merksem
15u00
Doelpunten Speeldag 9 op 30-10-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Ekeren--Achterbroek
14u30
Exc. Essen--Berchem B.
19u30 Gespeeld op 29-10-2022
Gespeeld op 29-10-2022
Hemiksem A.--Deurne Pirates B.
14u30
Hoboken B.--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 29-10-2022
Gespeeld op 29-10-2022
Merksem--Turk Sport
19u30 Gespeeld op 29-10-2022
Gespeeld op 29-10-2022
Minderhout--Gooreind
14u30
Wijnegem A.--Berendrecht
14u30
Zandvliet A.--K.F.C. Meer
14u30
Doelpunten Speeldag 10 op 06-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Hemiksem A.
19u30 Gespeeld op 05-11-2022
Gespeeld op 05-11-2022
Berchem B.--Minderhout
19u00 Gespeeld op 05-11-2022
Gespeeld op 05-11-2022
Berendrecht--Hoboken B.
14u30
Deurne Pirates B.--Merksem
14u30
Gooreind--Zandvliet A.
19u30 Gespeeld op 05-11-2022
Gespeeld op 05-11-2022
K.F.C. Meer--Exc. Essen
19u30 Gespeeld op 05-11-2022
Gespeeld op 05-11-2022
Nieuwmoer--Ekeren
19u30 Gespeeld op 05-11-2022
Gespeeld op 05-11-2022
Turk Sport--Wijnegem A.
14u30
Doelpunten Speeldag 11 op 13-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berendrecht--Nieuwmoer
14u30
Ekeren--Berchem B.
14u30
Exc. Essen--Gooreind
19u30 Gespeeld op 12-11-2022
Gespeeld op 12-11-2022
Hemiksem A.--Turk Sport
14u30
Hoboken B.--Deurne Pirates B.
19u30 Gespeeld op 12-11-2022
Gespeeld op 12-11-2022
Merksem--K.F.C. Meer
19u30 Gespeeld op 12-11-2022
Gespeeld op 12-11-2022
Minderhout--Zandvliet A.
14u30
Wijnegem A.--Achterbroek
14u30
Doelpunten Speeldag 12 op 20-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Berendrecht
19u30 Gespeeld op 19-11-2022
Gespeeld op 19-11-2022
Berchem B.--Turk Sport
19u00 Gespeeld op 19-11-2022
Gespeeld op 19-11-2022
Deurne Pirates B.--Minderhout
14u30
Gooreind--Hoboken B.
19u30 Gespeeld op 19-11-2022
Gespeeld op 19-11-2022
K.F.C. Meer--Hemiksem A.
19u30 Gespeeld op 19-11-2022
Gespeeld op 19-11-2022
Merksem--Ekeren
19u30 Gespeeld op 19-11-2022
Gespeeld op 19-11-2022
Nieuwmoer--Wijnegem A.
19u30 Gespeeld op 19-11-2022
Gespeeld op 19-11-2022
Zandvliet A.--Exc. Essen
14u30
Doelpunten Speeldag 13 op 27-11-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berendrecht--Gooreind
14u30
Ekeren--Zandvliet A.
14u30
Exc. Essen--Minderhout
19u30
Hemiksem A.--Merksem
14u30
Hoboken B.--K.F.C. Meer
19u30
Nieuwmoer--Achterbroek
19u30
Turk Sport--Deurne Pirates B.
14u30
Wijnegem A.--Berchem B.
14u30
Doelpunten Speeldag 14 op 04-12-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Hemiksem A.
19u00 Gespeeld op 03-12-2022
Gespeeld op 03-12-2022
Deurne Pirates B.--Achterbroek
14u30
Exc. Essen--Ekeren
19u30 Gespeeld op 03-12-2022
Gespeeld op 03-12-2022
Gooreind--Wijnegem A.
19u30 Gespeeld op 03-12-2022
Gespeeld op 03-12-2022
K.F.C. Meer--Turk Sport
19u30 Gespeeld op 03-12-2022
Gespeeld op 03-12-2022
Merksem--Hoboken B.
19u30 Gespeeld op 03-12-2022
Gespeeld op 03-12-2022
Minderhout--Berendrecht
14u30
Zandvliet A.--Nieuwmoer
14u30
Doelpunten Speeldag 15 op 11-12-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--K.F.C. Meer
19u30
Berendrecht--Merksem
14u30
Ekeren--Minderhout
14u30
Hemiksem A.--Gooreind
14u30
Hoboken B.--Berchem B.
19u30
Nieuwmoer--Deurne Pirates B.
19u30
Turk Sport--Zandvliet A.
14u30
Wijnegem A.--Exc. Essen
14u30
Doelpunten Speeldag 16 op 18-12-2022Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Turk Sport
19u30
Berchem B.--K.F.C. Meer
19u00
Berendrecht--Ekeren
14u30
Deurne Pirates B.--Zandvliet A.
14u30
Gooreind--Minderhout
19u30
Hoboken B.--Exc. Essen
19u30
Merksem--Wijnegem A.
19u30
Nieuwmoer--Hemiksem A.
19u30
Doelpunten Speeldag 17 op 15-01-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Ekeren--Gooreind
14u30
Exc. Essen--Nieuwmoer
19u30
Hemiksem A.--Berendrecht
14u30
K.F.C. Meer--Deurne Pirates B.
19u30
Minderhout--Achterbroek
14u30
Turk Sport--Merksem
14u30
Wijnegem A.--Hoboken B.
14u30
Zandvliet A.--Berchem B.
14u30
Doelpunten Speeldag 18 op 22-01-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Zandvliet A.
19u30 Gespeeld op 21-01-2023
Gespeeld op 21-01-2023
Berchem B.--Ekeren
19u00 Gespeeld op 21-01-2023
Gespeeld op 21-01-2023
Berendrecht--Wijnegem A.
14u30
Deurne Pirates B.--Hemiksem A.
14u30
Gooreind--Turk Sport
19u30 Gespeeld op 21-01-2023
Gespeeld op 21-01-2023
K.F.C. Meer--Minderhout
19u30 Gespeeld op 21-01-2023
Gespeeld op 21-01-2023
Merksem--Exc. Essen
19u30 Gespeeld op 21-01-2023
Gespeeld op 21-01-2023
Nieuwmoer--Hoboken B.
19u30 Gespeeld op 21-01-2023
Gespeeld op 21-01-2023
Doelpunten Speeldag 19 op 29-01-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Ekeren--Merksem
14u30
Exc. Essen--K.F.C. Meer
19u30 Gespeeld op 28-01-2023
Gespeeld op 28-01-2023
Hemiksem A.--Achterbroek
14u30
Hoboken B.--Berendrecht
19u30 Gespeeld op 28-01-2023
Gespeeld op 28-01-2023
Minderhout--Deurne Pirates B.
14u30
Turk Sport--Berchem B.
14u30
Wijnegem A.--Nieuwmoer
14u30
Zandvliet A.--Gooreind
14u30
Doelpunten Speeldag 20 op 05-02-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Ekeren
19u30 Gespeeld op 04-02-2023
Gespeeld op 04-02-2023
Berchem B.--Wijnegem A.
19u00 Gespeeld op 04-02-2023
Gespeeld op 04-02-2023
Berendrecht--Exc. Essen
15u00
Deurne Pirates B.--Turk Sport
15u00
Gooreind--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 04-02-2023
Gespeeld op 04-02-2023
K.F.C. Meer--Zandvliet A.
19u30 Gespeeld op 04-02-2023
Gespeeld op 04-02-2023
Merksem--Hemiksem A.
19u30 Gespeeld op 04-02-2023
Gespeeld op 04-02-2023
Minderhout--Hoboken B.
15u00
Doelpunten Speeldag 21 op 12-02-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Ekeren--Deurne Pirates B.
15u00
Exc. Essen--Achterbroek
19u30 Gespeeld op 11-02-2023
Gespeeld op 11-02-2023
Hemiksem A.--Berchem B.
15u00
Hoboken B.--Merksem
19u30 Gespeeld op 11-02-2023
Gespeeld op 11-02-2023
Nieuwmoer--Berendrecht
19u30 Gespeeld op 11-02-2023
Gespeeld op 11-02-2023
Turk Sport--K.F.C. Meer
15u00
Wijnegem A.--Gooreind
15u00
Zandvliet A.--Minderhout
15u00
Doelpunten Speeldag 22 op 26-02-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Deurne Pirates B.
19u30 Gespeeld op 25-02-2023
Gespeeld op 25-02-2023
Ekeren--Nieuwmoer
15u00
Gooreind--Exc. Essen
19u30 Gespeeld op 25-02-2023
Gespeeld op 25-02-2023
Hemiksem A.--Hoboken B.
15u00
K.F.C. Meer--Merksem
19u30 Gespeeld op 25-02-2023
Gespeeld op 25-02-2023
Minderhout--Berchem B.
15u00
Turk Sport--Berendrecht
15u00
Zandvliet A.--Wijnegem A.
15u00
Doelpunten Speeldag 23 op 05-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Achterbroek
19u00 Gespeeld op 04-03-2023
Gespeeld op 04-03-2023
Berendrecht--K.F.C. Meer
15u00
Deurne Pirates B.--Gooreind
15u00
Exc. Essen--Hemiksem A.
19u30 Gespeeld op 04-03-2023
Gespeeld op 04-03-2023
Hoboken B.--Ekeren
19u30 Gespeeld op 04-03-2023
Gespeeld op 04-03-2023
Merksem--Minderhout
19u30 Gespeeld op 04-03-2023
Gespeeld op 04-03-2023
Nieuwmoer--Zandvliet A.
19u30 Gespeeld op 04-03-2023
Gespeeld op 04-03-2023
Wijnegem A.--Turk Sport
15u00
Doelpunten Speeldag 24 op 12-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Wijnegem A.
19u30 Gespeeld op 11-03-2023
Gespeeld op 11-03-2023
Berchem B.--Deurne Pirates B.
19u00 Gespeeld op 11-03-2023
Gespeeld op 11-03-2023
Ekeren--Hemiksem A.
15u00
Gooreind--Merksem
19u30 Gespeeld op 11-03-2023
Gespeeld op 11-03-2023
K.F.C. Meer--Hoboken B.
19u30 Gespeeld op 11-03-2023
Gespeeld op 11-03-2023
Minderhout--Nieuwmoer
15u00
Turk Sport--Exc. Essen
15u00
Zandvliet A.--Berendrecht
15u00
Doelpunten Speeldag 25 op 19-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berendrecht--Achterbroek
15u00
Ekeren--Turk Sport
15u00
Exc. Essen--Zandvliet A.
19u30 Gespeeld op 18-03-2023
Gespeeld op 18-03-2023
Hemiksem A.--Minderhout
15u00
Hoboken B.--Gooreind
19u30 Gespeeld op 18-03-2023
Gespeeld op 18-03-2023
Merksem--Deurne Pirates B.
19u30 Gespeeld op 18-03-2023
Gespeeld op 18-03-2023
Nieuwmoer--Berchem B.
19u30 Gespeeld op 18-03-2023
Gespeeld op 18-03-2023
Wijnegem A.--K.F.C. Meer
15u00
Doelpunten Speeldag 26 op 26-03-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Merksem
19u30 Gespeeld op 25-03-2023
Gespeeld op 25-03-2023
Berchem B.--Gooreind
19u00 Gespeeld op 25-03-2023
Gespeeld op 25-03-2023
Deurne Pirates B.--Berendrecht
15u00
K.F.C. Meer--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 25-03-2023
Gespeeld op 25-03-2023
Minderhout--Exc. Essen
15u00
Turk Sport--Hoboken B.
15u00
Wijnegem A.--Hemiksem A.
15u00
Zandvliet A.--Ekeren
15u00
Doelpunten Speeldag 27 op 02-04-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berendrecht--Minderhout
15u00
Ekeren--Wijnegem A.
15u00
Exc. Essen--Deurne Pirates B.
19u30 Gespeeld op 01-04-2023
Gespeeld op 01-04-2023
Gooreind--K.F.C. Meer
19u30 Gespeeld op 01-04-2023
Gespeeld op 01-04-2023
Hemiksem A.--Zandvliet A.
15u00
Hoboken B.--Achterbroek
19u30 Gespeeld op 01-04-2023
Gespeeld op 01-04-2023
Merksem--Berchem B.
19u30 Gespeeld op 01-04-2023
Gespeeld op 01-04-2023
Nieuwmoer--Turk Sport
19u30u30 Gespeeld op 01-04-2023
Gespeeld op 01-04-2023
Doelpunten Speeldag 28 op 16-04-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Nieuwmoer
19u30 Gespeeld op 15-04-2023
Gespeeld op 15-04-2023
Berchem B.--Exc. Essen
19u00 Gespeeld op 15-04-2023
Gespeeld op 15-04-2023
Deurne Pirates B.--Hoboken B.
15u00
Gooreind--Berendrecht
19u30 Gespeeld op 15-04-2023
Gespeeld op 15-04-2023
K.F.C. Meer--Ekeren
19u30 Gespeeld op 15-04-2023
Gespeeld op 15-04-2023
Minderhout--Wijnegem A.
15u00
Turk Sport--Hemiksem A.
15u00
Zandvliet A.--Merksem
15u00
Doelpunten Speeldag 29 op 23-04-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Achterbroek--Gooreind
15u00
Berendrecht--Berchem B.
15u00
Ekeren--Exc. Essen
15u00
Hemiksem A.--K.F.C. Meer
15u00
Hoboken B.--Zandvliet A.
15u00
Nieuwmoer--Merksem
15u00
Turk Sport--Minderhout
15u00
Wijnegem A.--Deurne Pirates B.
15u00
Doelpunten Speeldag 30 op 30-04-2023Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
Berchem B.--Hoboken B.
15u00
Deurne Pirates B.--Nieuwmoer
15u00
Exc. Essen--Wijnegem A.
15u00
Gooreind--Hemiksem A.
15u00
K.F.C. Meer--Achterbroek
15u00
Merksem--Berendrecht
15u00
Minderhout--Ekeren
15u00
Zandvliet A.--Turk Sport
15u00

Klassement doelpunten:

Onze spelers:

Cas Van Kessel (2 goals)
John Sprangers (2 goals)
Rik Gielen (2 goals)
Bram Martens (1 goal)
Gert Van Alphen (1 goal)
Nick Sprangers (1 goal)
Alex Aerts
Bjorn Dekkers
Bjorn Geerts
Cedric Van Den Bogerd
Florian Koyen
Hassan Kasim
Jef Van Den Plas
Jeroen Meeuwsen
Joey Rombouts
Kenneth Simons
Kenneth Van Aelten
Michiel Adams
Niels Aerts
Remy Goris
Rob Dictus
Seb Laurijssen
Tom Deckers
Ward Brosens
Willem Schelles
Wouter Laurijssen

Topscoorders:

KFC MeerCas Van Kessel (2 goals)
KFC MeerJohn Sprangers (2 goals)
KFC MeerRik Gielen (2 goals)
KFC MeerBram Martens (1 goal)
KFC MeerGert Van Alphen (1 goal)
KFC MeerNick Sprangers (1 goal)