Competitie: Reserven A Reeks G
Reserven A Reeks G

Ploegvoorstelling:

Trainer : Sven Van Der Auwera

Afgevaardigde : Koen Jansen

 

Clubs die meedoen aan deze competitie:

F.C. ZWANEVEN A, FC ST. JOZEF A, K. BRECHT S.K. A, K. MEERLE F.C A, K.F.C. FLANDRIA A, K.F.C. MEER A., K.F.C. POPPEL A, K.S.K OOSTHOVEN, K.S.K. OOSTHOVEN A, K.S.V. OUD-TURNHOUT, K.V.V. DOSKO, LOENHOUT S.K. A, V.N.A. WORTEL

Wedstrijdkalender:

DoelpuntenKomende speeldag 15 op 12-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
K. MEERLE F.C A--F.C. ZWANEVEN A
14u30
K.F.C. FLANDRIA A--K.F.C. MEER A.
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. POPPEL A
14u30
LOENHOUT S.K. A--K.V.V. DOSKO
14u30

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 01-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A82FC ST. JOZEF A
15u00
K. BRECHT S.K. A33K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.F.C. MEER A.50K.S.V. OUD-TURNHOUT
FF
K.S.K. OOSTHOVEN A14LOENHOUT S.K. A
15u00
V.N.A. WORTEL50K.F.C. POPPEL A
15u00
Doelpunten Speeldag 2 op 08-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A40K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. FLANDRIA A51K.V.V. DOSKO
19u30 Gespeeld op 07-09-2018
Gespeeld op 07-09-2018
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.F.C. POPPEL A13F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT05V.N.A. WORTEL
20u00 Gespeeld op 07-09-2018
Gespeeld op 07-09-2018
LOENHOUT S.K. A30K. BRECHT S.K. A
20u00 Gespeeld op 06-09-2018
Gespeeld op 06-09-2018
Doelpunten Speeldag 3 op 15-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A82K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. MEER A.12K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.F.C. POPPEL A41K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A41FC ST. JOZEF A
15u00
K.V.V. DOSKO34LOENHOUT S.K. A
14u30
Doelpunten Speeldag 4 op 22-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A43K. BRECHT S.K. A
15u00
K. MEERLE F.C A03K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.F.C. FLANDRIA A00V.N.A. WORTEL
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT03F.C. ZWANEVEN A
15u00
LOENHOUT S.K. A11K.F.C. MEER A.
15u00
Doelpunten Speeldag 5 op 29-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A32K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K. BRECHT S.K. A52K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.F.C. POPPEL A32K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.V.V. DOSKO05FC ST. JOZEF A
FF
V.N.A. WORTEL20LOENHOUT S.K. A
15u00
Doelpunten Speeldag 6 op 06-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A01K.F.C. MEER A.
15u00
K. MEERLE F.C A16K.V.V. DOSKO
15u00
K.F.C. FLANDRIA A34K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A23K. BRECHT S.K. A
15u00
LOENHOUT S.K. A31K.F.C. POPPEL A
15u00
Doelpunten Speeldag 7 op 13-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A30K. BRECHT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.40K. MEERLE F.C A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT12LOENHOUT S.K. A
15u00
K.V.V. DOSKO06K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
V.N.A. WORTEL00FC ST. JOZEF A
15u00
Doelpunten Speeldag 8 op 20-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A50K.F.C. POPPEL A
15u00
K. BRECHT S.K. A50K.V.V. DOSKO
FF
K. MEERLE F.C A06V.N.A. WORTEL
15u00
K.F.C. FLANDRIA A10F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A53K.F.C. MEER A.
15u00
Doelpunten Speeldag 9 op 27-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A30K.V.V. DOSKO
15u00
K.F.C. FLANDRIA A31LOENHOUT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.41K. BRECHT S.K. A
15u00
K.F.C. POPPEL A30K. MEERLE F.C A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT11FC ST. JOZEF A
15u00
V.N.A. WORTEL00K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
Doelpunten Speeldag 10 op 03-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K. BRECHT S.K. A15V.N.A. WORTEL
14u30
K. MEERLE F.C A16K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
K.S.K. OOSTHOVEN A32K.F.C. POPPEL A
14u30
K.V.V. DOSKO18K.F.C. MEER A.
14u30
LOENHOUT S.K. A12F.C. ZWANEVEN A
14u30
Doelpunten Speeldag 11 op 10-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A41K.F.C. MEER A.
20u00 Gespeeld op 09-11-2018
Gespeeld op 09-11-2018
K.F.C. FLANDRIA A22FC ST. JOZEF A
14u30
K.F.C. POPPEL A10K. BRECHT S.K. A
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT17K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
V.N.A. WORTEL33K.V.V. DOSKO
14u30
Doelpunten Speeldag 12 op 17-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A02LOENHOUT S.K. A
14u30
K. BRECHT S.K. A60K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
K. MEERLE F.C A12K.F.C. FLANDRIA A
14u30
K.F.C. MEER A.13V.N.A. WORTEL
14u30
K.V.V. DOSKO32K.F.C. POPPEL A
14u30
Doelpunten Speeldag 13 op 24-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. FLANDRIA A01K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
K.F.C. POPPEL A43K.F.C. MEER A.
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT43K.V.V. DOSKO
14u30
LOENHOUT S.K. A31K. MEERLE F.C A
14u30
V.N.A. WORTEL40F.C. ZWANEVEN A
14u30
Doelpunten Speeldag 14 op 01-12-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A12K.F.C. POPPEL A
14u30
K. BRECHT S.K. A24LOENHOUT S.K. A
14u30
K. MEERLE F.C A01FC ST. JOZEF A
14u30
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.V.V. DOSKO05K.F.C. FLANDRIA A
14u30
V.N.A. WORTEL91K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
Doelpunten Speeldag 15 op 12-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
K. MEERLE F.C A--F.C. ZWANEVEN A
14u30
K.F.C. FLANDRIA A--K.F.C. MEER A.
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. POPPEL A
14u30
LOENHOUT S.K. A--K.V.V. DOSKO
14u30
Doelpunten Speeldag 16 op 19-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
K. BRECHT S.K. A--FC ST. JOZEF A
14u30
K.F.C. MEER A.--LOENHOUT S.K. A
14u30
K.S.K. OOSTHOVEN A--K. MEERLE F.C A
14u30
V.N.A. WORTEL--K.F.C. FLANDRIA A
14u30
Doelpunten Speeldag 17 op 26-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.V.V. DOSKO
14u30
K. MEERLE F.C A--K. BRECHT S.K. A
14u30
K.F.C. FLANDRIA A--K.F.C. POPPEL A
14u30
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.S.K. OOSTHOVEN A--F.C. ZWANEVEN A
14u30
LOENHOUT S.K. A--V.N.A. WORTEL
14u30
Doelpunten Speeldag 18 op 02-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K. BRECHT S.K. A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.F.C. MEER A.--FC ST. JOZEF A
15u00
K.F.C. POPPEL A--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.V.V. DOSKO--K. MEERLE F.C A
14u30
Doelpunten Speeldag 19 op 09-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--V.N.A. WORTEL
15u00
K. BRECHT S.K. A--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K. MEERLE F.C A--K.F.C. MEER A.
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.V.V. DOSKO
15u00
LOENHOUT S.K. A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
Doelpunten Speeldag 20 op 16-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.F.C. POPPEL A--FC ST. JOZEF A
15u00
K.V.V. DOSKO--K. BRECHT S.K. A
14u30
V.N.A. WORTEL--K. MEERLE F.C A
15u00
Doelpunten Speeldag 21 op 23-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K. BRECHT S.K. A--K.F.C. MEER A.
20u00 Gespeeld op 22-02-2019
Gespeeld op 22-02-2019
K. MEERLE F.C A--K.F.C. POPPEL A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--V.N.A. WORTEL
15u00
K.V.V. DOSKO--F.C. ZWANEVEN A
14u30
LOENHOUT S.K. A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
Doelpunten Speeldag 22 op 09-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K. BRECHT S.K. A--K.F.C. POPPEL A
15u00
K.F.C. MEER A.--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.V.V. DOSKO--V.N.A. WORTEL
14u30
Doelpunten Speeldag 23 op 16-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. FLANDRIA A--K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. POPPEL A--K.V.V. DOSKO
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K. BRECHT S.K. A
15u00
LOENHOUT S.K. A--FC ST. JOZEF A
15u00
V.N.A. WORTEL--K.F.C. MEER A.
15u00
Doelpunten Speeldag 24 op 23-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--V.N.A. WORTEL
15u00
K. MEERLE F.C A--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.F.C. POPPEL A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.V.V. DOSKO--K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
Doelpunten Speeldag 25 op 30-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.V.V. DOSKO
15u00
K.F.C. POPPEL A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K. MEERLE F.C A
20u00 Gespeeld op 29-03-2019
Gespeeld op 29-03-2019
V.N.A. WORTEL--K. BRECHT S.K. A
15u00
Doelpunten Speeldag 26 op 06-04-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.F.C. FLANDRIA A--K. BRECHT S.K. A
15u00
K.F.C. POPPEL A--V.N.A. WORTEL
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. MEER A.
20u00 Gespeeld op 05-04-2019
Gespeeld op 05-04-2019
LOENHOUT S.K. A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00

Klassement doelpunten:

Onze spelers:

John Sprangers (7 goals)
Cas Van Kessel (6 goals)
Dieter Meyvis (3 goals)
Hannes Tilburgs (2 goals)
Michiel Adams (2 goals)
Arno Geerts (1 goal)
Brent Verheyen (1 goal)
Jan Geerts (1 goal)
Jannes Jansen (1 goal)
Nick Sprangers (1 goal)
Rob Dictus (1 goal)
Alex Aerts
Dimitri Koyen
Florian Koyen
Jef Van Der Plas
Jelle Vervoort
Joey Rombouts
Marco Laurijssen
Niels Aerts
Robin Koyen
Sam Tilburgs
Sven Van Der Auwera
Tom Van Der Hoofden
Wannes Snoeys
Wieland Stinkens

Topscoorders:

KFC MeerJohn Sprangers (7 goals)
KFC MeerCas Van Kessel (6 goals)
KFC MeerDieter Meyvis (3 goals)
KFC MeerHannes Tilburgs (2 goals)
KFC MeerMichiel Adams (2 goals)
KFC MeerArno Geerts (1 goal)
KFC MeerBrent Verheyen (1 goal)
KFC MeerJan Geerts (1 goal)
KFC MeerJannes Jansen (1 goal)
KFC MeerNick Sprangers (1 goal)
KFC MeerRob Dictus (1 goal)