Uitslagen van juniors U 21 Reeks D

Competitie:

DoelpuntenKomende speeldag 9 op 27-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
DEURNE O.B.--(Vrij)
12u00
K. VLIMMEREN SP.--V.V. O.S.S.M.I. B.
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K.F.C. LENTEZON
12u30
LOENHOUT S.K.--K.S.K OELEGEM
15u00
OLVAC A--A.C. RAPID
16u30
S.V. SINT-JOZEF--K.F.C. MEER
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--K.V.V. DUFFEL
17u45

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 01-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID63DEURNE O.B.
15u30
K. VLIMMEREN SP.60K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
K.F.C. LENTEZON--(Vrij)
15u00
K.S.K OELEGEM30S.V. SINT-JOZEF
12u00
LOENHOUT S.K.--S.V.B. DRIEHOEK
15u00
OLVAC A02K.V.V. DUFFEL
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.33K.F.C. MEER
14u40
Doelpunten Speeldag 2 op 08-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--V.V. O.S.S.M.I. B.
14u00
DEURNE O.B.09LOENHOUT S.K.
12u00
K.F.C. MEER31K.S.K OELEGEM
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.32OLVAC A
12u30
K.V.V. DUFFEL25K.F.C. LENTEZON
15u00
S.V. SINT-JOZEF21A.C. RAPID
14u30
S.V.B. DRIEHOEK06K. VLIMMEREN SP.
17u45
Doelpunten Speeldag 3 op 15-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID03K.F.C. MEER
15u30
K. VLIMMEREN SP.130DEURNE O.B.
ST
K.S.K OELEGEM--(Vrij)
12u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.49S.V.B. DRIEHOEK
12u30
LOENHOUT S.K.72S.V. SINT-JOZEF
15u00
OLVAC A05K.F.C. LENTEZON
FF
V.V. O.S.S.M.I. B.50K.V.V. DUFFEL
FF
Doelpunten Speeldag 4 op 22-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--A.C. RAPID
14u00
DEURNE O.B.23K.V.C. OOSTMALLE SP.
12u00
K.F.C. LENTEZON52V.V. O.S.S.M.I. B.
15u00
K.F.C. MEER41LOENHOUT S.K.
15u00
K.V.V. DUFFEL11K.S.K OELEGEM
15u00
S.V. SINT-JOZEF016K. VLIMMEREN SP.
14u30
S.V.B. DRIEHOEK21OLVAC A
17u45
Doelpunten Speeldag 5 op 29-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID00K.V.V. DUFFEL
15u30
K. VLIMMEREN SP.33K.F.C. MEER
15u00
K.S.K OELEGEM13K.F.C. LENTEZON
12u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.71S.V. SINT-JOZEF
12u30
LOENHOUT S.K.--(Vrij)
15u00
OLVAC A51V.V. O.S.S.M.I. B.
16u30
S.V.B. DRIEHOEK61DEURNE O.B.
17u45
Doelpunten Speeldag 6 op 06-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--K. VLIMMEREN SP.
14u00
DEURNE O.B.34OLVAC A
12u00
K.F.C. LENTEZON62A.C. RAPID
15u00
K.F.C. MEER81K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
K.V.V. DUFFEL11LOENHOUT S.K.
15u00
S.V. SINT-JOZEF23S.V.B. DRIEHOEK
14u30
V.V. O.S.S.M.I. B.61K.S.K OELEGEM
14u30
Doelpunten Speeldag 7 op 13-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID04V.V. O.S.S.M.I. B.
15u30
DEURNE O.B.42S.V. SINT-JOZEF
12u00
K. VLIMMEREN SP.--K.V.V. DUFFEL
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--(Vrij)
12u30
LOENHOUT S.K.42K.F.C. LENTEZON
15u00
OLVAC A34K.S.K OELEGEM
16u30
S.V.B. DRIEHOEK35K.F.C. MEER
17u30
Doelpunten Speeldag 8 op 20-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--S.V.B. DRIEHOEK
14u00
K.F.C. LENTEZON60K. VLIMMEREN SP.
15u00
K.F.C. MEER72DEURNE O.B.
15u00
K.S.K OELEGEM43A.C. RAPID
12u00
K.V.V. DUFFEL30K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
S.V. SINT-JOZEF21OLVAC A
14u30
V.V. O.S.S.M.I. B.62LOENHOUT S.K.
14u40
Doelpunten Speeldag 9 op 27-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
DEURNE O.B.--(Vrij)
12u00
K. VLIMMEREN SP.--V.V. O.S.S.M.I. B.
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K.F.C. LENTEZON
12u30
LOENHOUT S.K.--K.S.K OELEGEM
15u00
OLVAC A--A.C. RAPID
16u30
S.V. SINT-JOZEF--K.F.C. MEER
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--K.V.V. DUFFEL
17u45
Doelpunten Speeldag 10 op 03-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--S.V. SINT-JOZEF
14u00
A.C. RAPID--LOENHOUT S.K.
15u30
K.F.C. LENTEZON--S.V.B. DRIEHOEK
14u30
K.F.C. MEER--OLVAC A
14u30
K.S.K OELEGEM--K. VLIMMEREN SP.
12u00
K.V.V. DUFFEL--DEURNE O.B.
14u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--K.V.C. OOSTMALLE SP.
14u40
Doelpunten Speeldag 11 op 10-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
DEURNE O.B.--K.F.C. LENTEZON
12u00
K. VLIMMEREN SP.--A.C. RAPID
14u30
K.F.C. MEER--(Vrij)
14u30
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K.S.K OELEGEM
12u30
OLVAC A--LOENHOUT S.K.
16u30
S.V. SINT-JOZEF--K.V.V. DUFFEL
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--V.V. O.S.S.M.I. B.
17u45
Doelpunten Speeldag 12 op 17-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u30
K.F.C. LENTEZON--S.V. SINT-JOZEF
14u30
K.S.K OELEGEM--S.V.B. DRIEHOEK
12u00
K.V.V. DUFFEL--K.F.C. MEER
14u30
LOENHOUT S.K.--K. VLIMMEREN SP.
14u30
OLVAC A--(Vrij)
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--DEURNE O.B.
14u40
Doelpunten Speeldag 13 op 24-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--K.V.V. DUFFEL
14u00
DEURNE O.B.--K.S.K OELEGEM
12u00
K. VLIMMEREN SP.--OLVAC A
14u30
K.F.C. MEER--K.F.C. LENTEZON
14u30
K.V.C. OOSTMALLE SP.--LOENHOUT S.K.
12u30
S.V. SINT-JOZEF--V.V. O.S.S.M.I. B.
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--A.C. RAPID
17u45
Doelpunten Speeldag 14 op 01-12-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--S.V. SINT-JOZEF
15u30
K. VLIMMEREN SP.--S.V.B. DRIEHOEK
14u30
K.F.C. LENTEZON--K.V.V. DUFFEL
14u30
K.S.K OELEGEM--K.F.C. MEER
12u00
LOENHOUT S.K.--DEURNE O.B.
14u30
OLVAC A--K.V.C. OOSTMALLE SP.
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--(Vrij)
14u40
Doelpunten Speeldag 15 op 12-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--K.S.K OELEGEM
14u00
DEURNE O.B.--K. VLIMMEREN SP.
12u00
K.F.C. LENTEZON--OLVAC A
14u30
K.F.C. MEER--A.C. RAPID
14u30
K.V.V. DUFFEL--V.V. O.S.S.M.I. B.
14u30
S.V. SINT-JOZEF--LOENHOUT S.K.
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--K.V.C. OOSTMALLE SP.
17u45
Doelpunten Speeldag 16 op 19-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--(Vrij)
15u30
K. VLIMMEREN SP.--S.V. SINT-JOZEF
14u30
K.S.K OELEGEM--K.V.V. DUFFEL
12u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--DEURNE O.B.
12u30
LOENHOUT S.K.--K.F.C. MEER
14u30
OLVAC A--S.V.B. DRIEHOEK
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--K.F.C. LENTEZON
14u40
Doelpunten Speeldag 17 op 26-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--LOENHOUT S.K.
14u00
DEURNE O.B.--S.V.B. DRIEHOEK
12u00
K.F.C. LENTEZON--OLVAC A
14u30
K.F.C. MEER--K. VLIMMEREN SP.
14u30
K.V.V. DUFFEL--A.C. RAPID
14u30
S.V. SINT-JOZEF--K.V.C. OOSTMALLE SP.
14u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--OLVAC A
14u40
Doelpunten Speeldag 18 op 02-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--K.F.C. LENTEZON
15u30
K. VLIMMEREN SP.--(Vrij)
15u00
K.S.K OELEGEM--V.V. O.S.S.M.I. B.
12u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K.F.C. MEER
12u30
LOENHOUT S.K.--K.V.V. DUFFEL
15u00
OLVAC A--DEURNE O.B.
16u30
S.V.B. DRIEHOEK--S.V. SINT-JOZEF
17u45
Doelpunten Speeldag 19 op 09-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--K.V.C. OOSTMALLE SP.
14u00
K.F.C. LENTEZON--LOENHOUT S.K.
15u00
K.F.C. MEER--S.V.B. DRIEHOEK
15u00
K.S.K OELEGEM--OLVAC A
12u00
K.V.V. DUFFEL--K. VLIMMEREN SP.
15u00
S.V. SINT-JOZEF--DEURNE O.B.
14u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--A.C. RAPID
14u40
Doelpunten Speeldag 20 op 16-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--K.S.K OELEGEM
15u30
DEURNE O.B.--K.F.C. MEER
12u00
K. VLIMMEREN SP.--K.F.C. LENTEZON
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K.V.V. DUFFEL
12u30
LOENHOUT S.K.--V.V. O.S.S.M.I. B.
15u00
OLVAC A--S.V. SINT-JOZEF
16u30
S.V.B. DRIEHOEK--(Vrij)
17u45
Doelpunten Speeldag 21 op 23-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--DEURNE O.B.
14u00
A.C. RAPID--OLVAC A
15u30
K.F.C. LENTEZON--K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
K.F.C. MEER--S.V. SINT-JOZEF
15u00
K.S.K OELEGEM--LOENHOUT S.K.
12u00
K.V.V. DUFFEL--S.V.B. DRIEHOEK
15u00
V.V. O.S.S.M.I. B.--K. VLIMMEREN SP.
14u40
Doelpunten Speeldag 22 op 09-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--K.F.C. MEER
14u00
A.C. RAPID--K. VLIMMEREN SP.
15u30
K.F.C. LENTEZON--DEURNE O.B.
15u00
K.S.K OELEGEM--K.V.C. OOSTMALLE SP.
12u00
K.V.V. DUFFEL--S.V. SINT-JOZEF
15u00
LOENHOUT S.K.--OLVAC A
15u00
V.V. O.S.S.M.I. B.--S.V.B. DRIEHOEK
14u40
Doelpunten Speeldag 23 op 16-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--OLVAC A
14u00
DEURNE O.B.--V.V. O.S.S.M.I. B.
12u00
K. VLIMMEREN SP.--LOENHOUT S.K.
15u00
K.F.C. MEER--K.V.V. DUFFEL
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--A.C. RAPID
12u30
S.V. SINT-JOZEF--K.F.C. LENTEZON
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--K.S.K OELEGEM
17u45
Doelpunten Speeldag 24 op 23-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--S.V.B. DRIEHOEK
15u30
K.F.C. LENTEZON--K.F.C. MEER
15u00
K.S.K OELEGEM--DEURNE O.B.
12u00
K.V.V. DUFFEL--(Vrij)
15u00
LOENHOUT S.K.--K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
OLVAC A--K. VLIMMEREN SP.
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--S.V. SINT-JOZEF
14u40
Doelpunten Speeldag 25 op 30-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
DEURNE O.B.--K.V.V. DUFFEL
12u00
K. VLIMMEREN SP.--K.S.K OELEGEM
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--V.V. O.S.S.M.I. B.
12u30
LOENHOUT S.K.--A.C. RAPID
15u00
OLVAC A--K.F.C. MEER
16u30
S.V. SINT-JOZEF--(Vrij)
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--K.F.C. LENTEZON
17u45
Doelpunten Speeldag 26 op 06-04-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
(Vrij)--K.F.C. LENTEZON
14u00
DEURNE O.B.--A.C. RAPID
12u00
K.F.C. MEER--V.V. O.S.S.M.I. B.
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K. VLIMMEREN SP.
12u30
K.V.V. DUFFEL--OLVAC A
15u00
S.V. SINT-JOZEF--K.S.K OELEGEM
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--LOENHOUT S.K.
17u45