Rangschikking van Dames U16

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 10 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1s' Gravenwezel761053818
2KFC Meer6501431116
3SK Loenhout7520241015
4KVK Westmalle7331292310
5Hoogstraten VV725017356
6SC Mechelen61507543
7KFC Wuustwezel60603350

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 2e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1s' Gravenwezel11001203
2Hoogstraten VV11001003
3SK Loenhout1100623
4KVK Westmalle1010260
5KFC Wuustwezel10100100
6SC Mechelen10100120

DoelpuntenVoorlopig klassement van de 1e periode (lopend)Uitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1KFC Meer6501431116
2s' Gravenwezel651041815
3SK Loenhout642018812
4KVK Westmalle6321271710
5Hoogstraten VV61507353
6SC Mechelen51407423
7KFC Wuustwezel50503250