Competitie: juniors U 21 Reeks D
juniors U 21 Reeks D

Ploegvoorstelling:

Trainer: Rik Aerts en Jo Donckers

Afgevaardigde: Joey Rombouts

 

Clubs die meedoen aan deze competitie:

A.C. RAPID, CANTINCRODE A, DEURNE O.B., K. VLIMMEREN SP., K.F.C. LENTEZON, K.F.C. MEER, K.S.K OELEGEM, K.V.C. OOSTMALLE SP., K.V.V. DUFFEL, LOENHOUT S.K., OLVAC A, S.V. SINT-JOZEF, S.V.B. DRIEHOEK, V.V. O.S.S.M.I. B.

Wedstrijdkalender:

DoelpuntenKomende speeldag 1 op 01-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--DEURNE O.B.
15u30
K. VLIMMEREN SP.--K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
K.F.C. LENTEZON--CANTINCRODE A
15u00
K.S.K OELEGEM--S.V. SINT-JOZEF
12u00
LOENHOUT S.K.--S.V.B. DRIEHOEK
15u00
OLVAC A--K.V.V. DUFFEL
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--K.F.C. MEER
14u40

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 01-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--DEURNE O.B.
15u30
K. VLIMMEREN SP.--K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
K.F.C. LENTEZON--CANTINCRODE A
15u00
K.S.K OELEGEM--S.V. SINT-JOZEF
12u00
LOENHOUT S.K.--S.V.B. DRIEHOEK
15u00
OLVAC A--K.V.V. DUFFEL
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--K.F.C. MEER
14u40
Doelpunten Speeldag 2 op 08-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
CANTINCRODE A--V.V. O.S.S.M.I. B.
14u00
DEURNE O.B.--LOENHOUT S.K.
12u00
K.F.C. MEER--K.S.K OELEGEM
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--OLVAC A
12u30
K.V.V. DUFFEL--K.F.C. LENTEZON
15u00
S.V. SINT-JOZEF--A.C. RAPID
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--K. VLIMMEREN SP.
17u45
Doelpunten Speeldag 3 op 15-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--K.F.C. MEER
15u30
K. VLIMMEREN SP.--DEURNE O.B.
15u00
K.S.K OELEGEM--CANTINCRODE A
12u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--S.V.B. DRIEHOEK
12u30
LOENHOUT S.K.--S.V. SINT-JOZEF
15u00
OLVAC A--K.F.C. LENTEZON
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--K.V.V. DUFFEL
14u40
Doelpunten Speeldag 4 op 22-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
CANTINCRODE A--A.C. RAPID
14u00
DEURNE O.B.--K.V.C. OOSTMALLE SP.
12u00
K.F.C. LENTEZON--V.V. O.S.S.M.I. B.
15u00
K.F.C. MEER--LOENHOUT S.K.
15u00
K.V.V. DUFFEL--K.S.K OELEGEM
15u00
S.V. SINT-JOZEF--K. VLIMMEREN SP.
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--OLVAC A
17u45
Doelpunten Speeldag 5 op 29-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--K.V.V. DUFFEL
15u30
K. VLIMMEREN SP.--K.F.C. MEER
15u00
K.S.K OELEGEM--K.F.C. LENTEZON
12u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--S.V. SINT-JOZEF
12u30
LOENHOUT S.K.--CANTINCRODE A
15u00
OLVAC A--V.V. O.S.S.M.I. B.
16u30
S.V.B. DRIEHOEK--DEURNE O.B.
17u45
Doelpunten Speeldag 6 op 06-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
CANTINCRODE A--K. VLIMMEREN SP.
14u00
DEURNE O.B.--OLVAC A
12u00
K.F.C. LENTEZON--A.C. RAPID
15u00
K.F.C. MEER--K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
K.V.V. DUFFEL--LOENHOUT S.K.
15u00
S.V. SINT-JOZEF--S.V.B. DRIEHOEK
14u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--K.S.K OELEGEM
14u30
Doelpunten Speeldag 7 op 13-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--V.V. O.S.S.M.I. B.
15u30
DEURNE O.B.--S.V. SINT-JOZEF
12u00
K. VLIMMEREN SP.--K.V.V. DUFFEL
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--CANTINCRODE A
12u30
LOENHOUT S.K.--K.F.C. LENTEZON
15u00
OLVAC A--K.S.K OELEGEM
16u30
S.V.B. DRIEHOEK--K.F.C. MEER
17u30
Doelpunten Speeldag 8 op 20-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
CANTINCRODE A--S.V.B. DRIEHOEK
14u00
K.F.C. LENTEZON--K. VLIMMEREN SP.
15u00
K.F.C. MEER--DEURNE O.B.
15u00
K.S.K OELEGEM--A.C. RAPID
12u00
K.V.V. DUFFEL--K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
S.V. SINT-JOZEF--OLVAC A
14u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--LOENHOUT S.K.
14u40
Doelpunten Speeldag 9 op 27-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
DEURNE O.B.--CANTINCRODE A
12u00
K. VLIMMEREN SP.--V.V. O.S.S.M.I. B.
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K.F.C. LENTEZON
12u30
LOENHOUT S.K.--K.S.K OELEGEM
15u00
OLVAC A--A.C. RAPID
16u30
S.V. SINT-JOZEF--K.F.C. MEER
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--K.V.V. DUFFEL
17u45
Doelpunten Speeldag 10 op 03-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--LOENHOUT S.K.
15u30
CANTINCRODE A--S.V. SINT-JOZEF
14u00
K.F.C. LENTEZON--S.V.B. DRIEHOEK
14u30
K.F.C. MEER--OLVAC A
14u30
K.S.K OELEGEM--K. VLIMMEREN SP.
12u00
K.V.V. DUFFEL--DEURNE O.B.
14u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--K.V.C. OOSTMALLE SP.
14u40
Doelpunten Speeldag 11 op 10-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
DEURNE O.B.--K.F.C. LENTEZON
12u00
K. VLIMMEREN SP.--A.C. RAPID
14u30
K.F.C. MEER--CANTINCRODE A
14u30
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K.S.K OELEGEM
12u30
OLVAC A--LOENHOUT S.K.
16u30
S.V. SINT-JOZEF--K.V.V. DUFFEL
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--V.V. O.S.S.M.I. B.
17u45
Doelpunten Speeldag 12 op 17-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u30
K.F.C. LENTEZON--S.V. SINT-JOZEF
14u30
K.S.K OELEGEM--S.V.B. DRIEHOEK
12u00
K.V.V. DUFFEL--K.F.C. MEER
14u30
LOENHOUT S.K.--K. VLIMMEREN SP.
14u30
OLVAC A--CANTINCRODE A
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--DEURNE O.B.
14u40
Doelpunten Speeldag 13 op 24-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
CANTINCRODE A--K.V.V. DUFFEL
14u00
DEURNE O.B.--K.S.K OELEGEM
12u00
K. VLIMMEREN SP.--OLVAC A
14u30
K.F.C. MEER--K.F.C. LENTEZON
14u30
K.V.C. OOSTMALLE SP.--LOENHOUT S.K.
12u30
S.V. SINT-JOZEF--V.V. O.S.S.M.I. B.
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--A.C. RAPID
17u45
Doelpunten Speeldag 14 op 01-12-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--S.V. SINT-JOZEF
15u30
K. VLIMMEREN SP.--S.V.B. DRIEHOEK
14u30
K.F.C. LENTEZON--K.V.V. DUFFEL
14u30
K.S.K OELEGEM--K.F.C. MEER
12u00
LOENHOUT S.K.--DEURNE O.B.
14u30
OLVAC A--K.V.C. OOSTMALLE SP.
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--CANTINCRODE A
14u40
Doelpunten Speeldag 15 op 12-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
CANTINCRODE A--K.S.K OELEGEM
14u00
DEURNE O.B.--K. VLIMMEREN SP.
12u00
K.F.C. LENTEZON--OLVAC A
14u30
K.F.C. MEER--A.C. RAPID
14u30
K.V.V. DUFFEL--V.V. O.S.S.M.I. B.
14u30
S.V. SINT-JOZEF--LOENHOUT S.K.
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--K.V.C. OOSTMALLE SP.
17u45
Doelpunten Speeldag 16 op 19-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--CANTINCRODE A
15u30
K. VLIMMEREN SP.--S.V. SINT-JOZEF
14u30
K.S.K OELEGEM--K.V.V. DUFFEL
12u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--DEURNE O.B.
12u30
LOENHOUT S.K.--K.F.C. MEER
14u30
OLVAC A--S.V.B. DRIEHOEK
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--K.F.C. LENTEZON
14u40
Doelpunten Speeldag 17 op 26-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
CANTINCRODE A--LOENHOUT S.K.
14u00
DEURNE O.B.--S.V.B. DRIEHOEK
12u00
K.F.C. LENTEZON--OLVAC A
14u30
K.F.C. MEER--K. VLIMMEREN SP.
14u30
K.V.V. DUFFEL--A.C. RAPID
14u30
S.V. SINT-JOZEF--K.V.C. OOSTMALLE SP.
14u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--OLVAC A
14u40
Doelpunten Speeldag 18 op 02-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--K.F.C. LENTEZON
15u30
K. VLIMMEREN SP.--CANTINCRODE A
15u00
K.S.K OELEGEM--V.V. O.S.S.M.I. B.
12u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K.F.C. MEER
12u30
LOENHOUT S.K.--K.V.V. DUFFEL
15u00
OLVAC A--DEURNE O.B.
16u30
S.V.B. DRIEHOEK--S.V. SINT-JOZEF
17u45
Doelpunten Speeldag 19 op 09-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
CANTINCRODE A--K.V.C. OOSTMALLE SP.
14u00
K.F.C. LENTEZON--LOENHOUT S.K.
15u00
K.F.C. MEER--S.V.B. DRIEHOEK
15u00
K.S.K OELEGEM--OLVAC A
12u00
K.V.V. DUFFEL--K. VLIMMEREN SP.
15u00
S.V. SINT-JOZEF--DEURNE O.B.
14u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--A.C. RAPID
14u40
Doelpunten Speeldag 20 op 16-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--K.S.K OELEGEM
15u30
DEURNE O.B.--K.F.C. MEER
12u00
K. VLIMMEREN SP.--K.F.C. LENTEZON
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K.V.V. DUFFEL
12u30
LOENHOUT S.K.--V.V. O.S.S.M.I. B.
15u00
OLVAC A--S.V. SINT-JOZEF
16u30
S.V.B. DRIEHOEK--CANTINCRODE A
17u45
Doelpunten Speeldag 21 op 23-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--OLVAC A
15u30
CANTINCRODE A--DEURNE O.B.
14u00
K.F.C. LENTEZON--K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
K.F.C. MEER--S.V. SINT-JOZEF
15u00
K.S.K OELEGEM--LOENHOUT S.K.
12u00
K.V.V. DUFFEL--S.V.B. DRIEHOEK
15u00
V.V. O.S.S.M.I. B.--K. VLIMMEREN SP.
14u40
Doelpunten Speeldag 22 op 09-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--K. VLIMMEREN SP.
15u30
CANTINCRODE A--K.F.C. MEER
14u00
K.F.C. LENTEZON--DEURNE O.B.
15u00
K.S.K OELEGEM--K.V.C. OOSTMALLE SP.
12u00
K.V.V. DUFFEL--S.V. SINT-JOZEF
15u00
LOENHOUT S.K.--OLVAC A
15u00
V.V. O.S.S.M.I. B.--S.V.B. DRIEHOEK
14u40
Doelpunten Speeldag 23 op 16-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
CANTINCRODE A--OLVAC A
14u00
DEURNE O.B.--V.V. O.S.S.M.I. B.
12u00
K. VLIMMEREN SP.--LOENHOUT S.K.
15u00
K.F.C. MEER--K.V.V. DUFFEL
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--A.C. RAPID
12u30
S.V. SINT-JOZEF--K.F.C. LENTEZON
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--K.S.K OELEGEM
17u45
Doelpunten Speeldag 24 op 23-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
A.C. RAPID--S.V.B. DRIEHOEK
15u30
K.F.C. LENTEZON--K.F.C. MEER
15u00
K.S.K OELEGEM--DEURNE O.B.
12u00
K.V.V. DUFFEL--CANTINCRODE A
15u00
LOENHOUT S.K.--K.V.C. OOSTMALLE SP.
15u00
OLVAC A--K. VLIMMEREN SP.
16u30
V.V. O.S.S.M.I. B.--S.V. SINT-JOZEF
14u40
Doelpunten Speeldag 25 op 30-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
DEURNE O.B.--K.V.V. DUFFEL
12u00
K. VLIMMEREN SP.--K.S.K OELEGEM
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--V.V. O.S.S.M.I. B.
12u30
LOENHOUT S.K.--A.C. RAPID
15u00
OLVAC A--K.F.C. MEER
16u30
S.V. SINT-JOZEF--CANTINCRODE A
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--K.F.C. LENTEZON
17u45
Doelpunten Speeldag 26 op 06-04-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
CANTINCRODE A--K.F.C. LENTEZON
14u00
DEURNE O.B.--A.C. RAPID
12u00
K.F.C. MEER--V.V. O.S.S.M.I. B.
15u00
K.V.C. OOSTMALLE SP.--K. VLIMMEREN SP.
12u30
K.V.V. DUFFEL--OLVAC A
15u00
S.V. SINT-JOZEF--K.S.K OELEGEM
14u30
S.V.B. DRIEHOEK--LOENHOUT S.K.
17u45

Klassement doelpunten:

Onze spelers:

Arno Geerts
Arno Quirijnen
Ben Tilburgs
Bjorn Dekkers
Cas Van Kessel
Daan Cools
Jannes Jansen
Joey Rombouts
John Sprangers
Julian Van Heeswijk
Ken Klijn
Lars Kerstens
Marijn Brosens
Pim Van Der Linden
Rob Dictus
Robin Meeuwsen
Roy Hermans
Seb Laurijssen
Sietse Van Dun
Tommy Bangaru
Ward Brosens

Topscoorders: