Competitie: Reserven A Reeks G
Reserven A Reeks G

Ploegvoorstelling:

Trainer : Sven Van Der Auwera

Afgevaardigde : 

 

Clubs die meedoen aan deze competitie:

F.C. ZWANEVEN A, FC ST. JOZEF A, K. BRECHT S.K. A, K. MEERLE F.C A, K.F.C. FLANDRIA A, K.F.C. MEER A., K.F.C. POPPEL A, K.S.K. OOSTHOVEN A, K.S.V. OUD-TURNHOUT, K.V.V. DOSKO, LOENHOUT S.K. A, V.N.A. WORTEL

Wedstrijdkalender:

DoelpuntenKomende speeldag 1 op 01-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--FC ST. JOZEF A
15u00
K. BRECHT S.K. A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--LOENHOUT S.K. A
15u00
V.N.A. WORTEL--K.F.C. POPPEL A
15u00

Klik hier voor verdere komende speeldagen
Doelpunten Speeldag 1 op 01-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--FC ST. JOZEF A
15u00
K. BRECHT S.K. A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--LOENHOUT S.K. A
15u00
V.N.A. WORTEL--K.F.C. POPPEL A
15u00
Doelpunten Speeldag 2 op 08-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. FLANDRIA A--K.V.V. DOSKO
15u00
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.F.C. POPPEL A--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--V.N.A. WORTEL
15u00
LOENHOUT S.K. A--K. BRECHT S.K. A
15u00
Doelpunten Speeldag 3 op 15-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.F.C. POPPEL A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--FC ST. JOZEF A
15u00
K.V.V. DOSKO--LOENHOUT S.K. A
14u30
Doelpunten Speeldag 4 op 22-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K. BRECHT S.K. A
15u00
K. MEERLE F.C A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.F.C. FLANDRIA A--V.N.A. WORTEL
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--F.C. ZWANEVEN A
15u00
LOENHOUT S.K. A--K.F.C. MEER A.
15u00
Doelpunten Speeldag 5 op 29-09-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K. BRECHT S.K. A--K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.F.C. POPPEL A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.V.V. DOSKO--FC ST. JOZEF A
14u30
V.N.A. WORTEL--LOENHOUT S.K. A
15u00
Doelpunten Speeldag 6 op 06-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.F.C. MEER A.
15u00
K. MEERLE F.C A--K.V.V. DOSKO
15u00
K.F.C. FLANDRIA A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K. BRECHT S.K. A
15u00
LOENHOUT S.K. A--K.F.C. POPPEL A
15u00
Doelpunten Speeldag 7 op 13-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K. BRECHT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.--K. MEERLE F.C A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.V.V. DOSKO--K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
V.N.A. WORTEL--FC ST. JOZEF A
15u00
Doelpunten Speeldag 8 op 20-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.F.C. POPPEL A
15u00
K. BRECHT S.K. A--K.V.V. DOSKO
15u00
K. MEERLE F.C A--V.N.A. WORTEL
15u00
K.F.C. FLANDRIA A--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.F.C. MEER A.
15u00
Doelpunten Speeldag 9 op 27-10-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K.V.V. DOSKO
15u00
K.F.C. FLANDRIA A--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.--K. BRECHT S.K. A
15u00
K.F.C. POPPEL A--K. MEERLE F.C A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--FC ST. JOZEF A
15u00
V.N.A. WORTEL--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
Doelpunten Speeldag 10 op 03-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K. BRECHT S.K. A--V.N.A. WORTEL
14u30
K. MEERLE F.C A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.F.C. POPPEL A
14u30
K.V.V. DOSKO--K.F.C. MEER A.
14u30
LOENHOUT S.K. A--F.C. ZWANEVEN A
14u30
Doelpunten Speeldag 11 op 10-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K.F.C. MEER A.
14u30
K.F.C. FLANDRIA A--FC ST. JOZEF A
14u30
K.F.C. POPPEL A--K. BRECHT S.K. A
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
V.N.A. WORTEL--K.V.V. DOSKO
14u30
Doelpunten Speeldag 12 op 17-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--LOENHOUT S.K. A
14u30
K. BRECHT S.K. A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
K. MEERLE F.C A--K.F.C. FLANDRIA A
14u30
K.F.C. MEER A.--V.N.A. WORTEL
14u30
K.V.V. DOSKO--K.F.C. POPPEL A
14u30
Doelpunten Speeldag 13 op 24-11-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. FLANDRIA A--K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
K.F.C. POPPEL A--K.F.C. MEER A.
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.V.V. DOSKO
14u30
LOENHOUT S.K. A--K. MEERLE F.C A
14u30
V.N.A. WORTEL--F.C. ZWANEVEN A
14u30
Doelpunten Speeldag 14 op 01-12-2018Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K.F.C. POPPEL A
14u30
K. BRECHT S.K. A--LOENHOUT S.K. A
14u30
K. MEERLE F.C A--FC ST. JOZEF A
14u30
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.V.V. DOSKO--K.F.C. FLANDRIA A
14u30
V.N.A. WORTEL--K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
Doelpunten Speeldag 15 op 12-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.S.K. OOSTHOVEN A
14u30
K. MEERLE F.C A--F.C. ZWANEVEN A
14u30
K.F.C. FLANDRIA A--K.F.C. MEER A.
14u30
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. POPPEL A
14u30
LOENHOUT S.K. A--K.V.V. DOSKO
14u30
Doelpunten Speeldag 16 op 19-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
K. BRECHT S.K. A--FC ST. JOZEF A
14u30
K.F.C. MEER A.--LOENHOUT S.K. A
14u30
K.S.K. OOSTHOVEN A--K. MEERLE F.C A
14u30
V.N.A. WORTEL--K.F.C. FLANDRIA A
14u30
Doelpunten Speeldag 17 op 26-01-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.V.V. DOSKO
14u30
K. MEERLE F.C A--K. BRECHT S.K. A
14u30
K.F.C. FLANDRIA A--K.F.C. POPPEL A
14u30
K.F.C. MEER A.--(Vrij)
K.S.K. OOSTHOVEN A--F.C. ZWANEVEN A
14u30
LOENHOUT S.K. A--V.N.A. WORTEL
14u30
Doelpunten Speeldag 18 op 02-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K. BRECHT S.K. A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.F.C. MEER A.--FC ST. JOZEF A
15u00
K.F.C. POPPEL A--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.V.V. DOSKO--K. MEERLE F.C A
14u30
Doelpunten Speeldag 19 op 09-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--V.N.A. WORTEL
15u00
K. BRECHT S.K. A--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K. MEERLE F.C A--K.F.C. MEER A.
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.V.V. DOSKO
15u00
LOENHOUT S.K. A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
Doelpunten Speeldag 20 op 16-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.F.C. POPPEL A--FC ST. JOZEF A
15u00
K.V.V. DOSKO--K. BRECHT S.K. A
14u30
V.N.A. WORTEL--K. MEERLE F.C A
15u00
Doelpunten Speeldag 21 op 23-02-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K. BRECHT S.K. A--K.F.C. MEER A.
15u00
K. MEERLE F.C A--K.F.C. POPPEL A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--V.N.A. WORTEL
15u00
K.V.V. DOSKO--F.C. ZWANEVEN A
14u30
LOENHOUT S.K. A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
Doelpunten Speeldag 22 op 09-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K. BRECHT S.K. A--K.F.C. POPPEL A
15u00
K.F.C. MEER A.--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.S.V. OUD-TURNHOUT
15u00
K.V.V. DOSKO--V.N.A. WORTEL
14u30
Doelpunten Speeldag 23 op 16-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
K.F.C. FLANDRIA A--K. MEERLE F.C A
15u00
K.F.C. POPPEL A--K.V.V. DOSKO
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K. BRECHT S.K. A
15u00
LOENHOUT S.K. A--FC ST. JOZEF A
15u00
V.N.A. WORTEL--K.F.C. MEER A.
15u00
Doelpunten Speeldag 24 op 23-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--V.N.A. WORTEL
15u00
K. MEERLE F.C A--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.F.C. POPPEL A
15u00
K.S.K. OOSTHOVEN A--K.F.C. FLANDRIA A
15u00
K.V.V. DOSKO--K.S.V. OUD-TURNHOUT
14u30
Doelpunten Speeldag 25 op 30-03-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
F.C. ZWANEVEN A--LOENHOUT S.K. A
15u00
K.F.C. MEER A.--K.V.V. DOSKO
15u00
K.F.C. POPPEL A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K. MEERLE F.C A
20u00 Gespeeld op 29-03-2019
Gespeeld op 29-03-2019
V.N.A. WORTEL--K. BRECHT S.K. A
15u00
Doelpunten Speeldag 26 op 06-04-2019Rangschikking
ThuisclubAndere clubVerslag
FC ST. JOZEF A--F.C. ZWANEVEN A
15u00
K.F.C. FLANDRIA A--K. BRECHT S.K. A
15u00
K.F.C. POPPEL A--V.N.A. WORTEL
15u00
K.S.V. OUD-TURNHOUT--K.F.C. MEER A.
20u00 Gespeeld op 05-04-2019
Gespeeld op 05-04-2019
LOENHOUT S.K. A--K.S.K. OOSTHOVEN A
15u00

Klassement doelpunten:

Onze spelers:

Alex Aerts
Arno Geerts
Art Laurijssen
Brent Verheyen
Dieter Meyvis
Dimitri Koyen
Florian Koyen
Hannes Tilburgs
Jan Geerts
Jef Van Der Plas
Jelle Vervoort
Joey Rombouts
John Sprangers
Marco Laurijssen
Michiel Adams
Nick Verschueren
Niels Aerts
Robin Koyen
Sam Tilburgs
Sven Van Der Auwera
Tom Van Der Hoofden
Tom Verheyden
Wannes Snoeys
Wieland Stinkens

Topscoorders: